• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
puma, neboj ja ta snad nencham v stichu a budem tu s tebou netehulka:slight_smile:))

tak a mam konecne tu 13tisocovku :grinning:
8. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo takze nas tu je viac takych co nie sme tt pozitiv :slight_smile:
8. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa ahoj
ano je to mozne
ale teraz je uz vsetko ok

ahoj anax
8. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca jasne nas je, ja sa len cudujem ze furt ficime na tejto teme:slight_smile:)) ale zas asik je tu nasim tehulkam stale dobre:slight_smile:)))
8. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som aj kukala temy v tehulach a spolocnyh terminoch, ale mi to tam prislo take cudzie :slight_smile:
Mne je tuna fajn, nebavi ma zas stale riesit tehu problemy, tu je to take odviazane a nesilene :sweat_smile: :dizzy_face:
A super su kucharske temy :grinning:
8. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa priznam bez mucenia uz sem moc neprispievam do tejto temy nakolko uz pre mna neplati :slight_smile: ale chodim si vas sem tam precitat
8. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenci preco neplati?
Chces sa zblaznit? :grinning: :grinning: Ci nechces otehotniet? :wink:
8. okt 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem otehotniet a uz som sa z toho zblaznila
8. okt 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plne suhlasim s vavenkou

a lenca ako ze neplati?
dakujem za podporu baby.. :wink:
anax - ved preto mam to motto v pase.. nim sa motivujem... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

vav a ja uz som ze to zas nejaky vychodnarsky vyraz to doobu ale pochopila som to v pohode.. :grinning: :grinning:

aj mne sa tato tema velmi paci a som rada ze som sem medzi vas prisla.. :wink:
je tu fakt fajn a dnes som tu tusim prvy krat rozoberala moje DPO.. lebo prave pre to sem chodim rada, ze sa tu bavime o vsetkom ostatnom a nepocitam tu pri vas ze kolky DC vlastne som.. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

a inak dnes sme este nevarili :grinning: :grinning:

mne sa dnes konecne vrati MM domov po tyzdni.. nenormalne mi chybal.. takto dlho nebol prec este tento rok... :frowning2: :frowning2: tak mu chcem daco dobre uvarit ale este neviem co... :sweat_smile:
nellie nieco maskove?
8. okt 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj ja doma nemam nic navarene...A som hladna, ale neviem ani co by som si dala
Po ceste od lekarky mam gyros, tak mozno bude na obed :grinning:
8. okt 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za podporu non tehu spolutrpitelky :wink:

varime???
sak ja som dnes uz aspon pisomne navarila/napiekla gastany pre monky :grinning:
a dnes nevarim. lebo mam navarene este z utorka, dojedam co je v chladnicke.
ale zajtra budem robit luskovu polievku kyslu pre chlapa, ked sa vrati zo sluzobky.
a budem piect tie gastany k superstar :wink:
8. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav veeeeelmi zdrave :slight_smile:

ja som mala zatial neskore ranajky,a svagrinka robi obed, peceny bocik, cervena kapusta a knedlik
mnamky
8. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vcera moja maminka robila sojove kocky na zelenine s ryzou ja s nou to zboznujeme, drahy by mi to otrieskal o hlavu ze ci je sliepka :grinning:
kedze ryzu mame asi mu nejak udusim masko.. on ma rad maso na stave a ked v tej stave moze ryzu utopit.. to vzdy ja na neho zhnusene pozeram, ze jak to pomiovito vypada... :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak varite tak ja pridam, teraz mam manzela domka bo ma este par dni volna, tak vcera som sa vecer vyvalovala na gauci s bolavym chrbatom a on vyvaral:slight_smile: az dva chody nam spravil, takze mame kopec navareneho aj na dva dni:slight_smile:)))

mali sme bravcovy steak s varenymi zemiakmi a dalsie na dnesny obed co aj mam v robote je hovadzie platky na miesanej zelenine a k tomu varene zemiaciky :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnaaaaaaam
8. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaammm, anax... to je ake dobre?
nellie, som zvedava co spravi ten moj so sojovym maskom. raz spravim a nepoviem co to je :wink:

na sobotu mame v plane (az mi slina vybehla) upiect jaternice na kyslej kapuste a k tomu varene zemiaky...
mnaaammmmmm

uz som to spominala, ale kysla kapusta je u nas favorit cislo 1!
8. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma s tou hurkou si my ale narobila chute, ale mne tie z obchodu nechutia tak si budemm usiet pockat ci nas na zimu niekto neobdaruje domacimi :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaam ake dobrotky sa tu spominaju
poslite na ochutnavku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme prudko kapustovi :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
a aj hurky mozem... hlavne co robi moj svokor mnaaam :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
a taka pečena klobasa a ku nej uhorecka a horcicka a chrumakavy chlebik.. joooj :grinning: :grinning: :grinning:
a viete co jedava moja svokra ku pecenej klobase? marhulovy kompot.. :grinning: :grinning: :grinning:

alebo sa podrzte ona ked bol moj manzel a surodenci mali tak im varila prazenicu s detstkou vyzivou akoze tu vyzivu tam vmiešala este ked boli surove vajcia tak spolu to urobila... :sweat_smile: :sweat_smile:
8. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, mne tecu slinky normalne....
akoze sa cudujem, tehulky, ze to aj zjete a nic vam nieje.....
vavenka-gyros....
lenocka-pecene masko.

mne sa po vsetko grgaaaaaaaaa....... a necitim sa dobre... takze oci by jedli, ale bojim sa...
8. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
* malýýý som myslela - nie ze ked boli mali.. :sweat_smile:
8. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell ale dobre to mas, surodenci mali, lebo to je mnozne cislo, ale moja hrubka my namiesto mi je srandovna :rolling_eyes:
8. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dneska idem na dentalnu hygienu, ze hodinu to trva tak som zvedava jak dopadnem, lebo ja som v cisteni medzizubnych priestorov straasny lenivec, bo mam tie skarky take male a furt si to rozkrvavim a nebavi ma mat krvavu hubu kazdy den..boli ste niektora na podobnom dacom?
8. okt 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam overeny stanok na trhu, kde maju tieto zabijackove specialitky, tak v sobotu kupime. a jasne, ze aj klobasku pridame k jaternickam.

prave som sa dozvedela, ze zatjra k nam pride inspektorat prace, dostali anonymnu staznost...
musia to presetrit.
a samozrejme, ze zrovna v mojej agende je podla nich problem. sef si ma zavolal, aby som bola v nizkom starte...
zacinam sa bat uz teraz.
POMOC!
:unamused:
8. okt 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma ty tam stale nieco mas
ak oide zatial audit?
8. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedia tu zase, uz ma parkrat volali, ale chceli len nejake podklady vidiet, primarne s nimi sef sedi, ale niekedy potrebuju aj mna. viac ma sokol ten ispektorat... :frowning2:
zajtra bude skuska ohnom..
8. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ja som bola nejak v marcina dentalnej.... a najskôr ma pochvalila ze aku mam peknu prirodzene bielu sklovinu a iba 4 plomby a ze davno nevidela usta bez zubneho kamena... a potom to vypuklo zacala cistit okolie dasien a mne teda pri umyvani nekrvacaju ale to tam vtedy bolo krviiiiii to jak z prasata.....
a potom sa mi pacilo ked mi ich takym prasom cistila mal prijemnu chut ale hrozne to striekalo a mala som az vlasy zabodkovane - o tvari ani nehovorim :grinning: :grinning:
a strasne ma tam napinalo ked mi nakoniec dala taky gumeny nastavec a v nom nejaky gel co ma zabranit kazivosti zubov a to som mala mat v ustach ale 5 minut ci kolko a napinalo ma to zo zaciatku a ked som odchadzala mala som hubu jak kubanska upratovacka opuchnutu :grinning: :grinning:

pumi no nervy moje.. to čo zasa na teba usili... :confused:
8. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, to poznam aj ja. ten prasok je super, mna to ale trochu stekli, ked s tou kefkou chodi s tym praskom po zuboch... idem na dentalnu hygienu v decembri, celkom sa tesim. mna len trochu napina z toho fluoridoveho gumeneho hryzadla, celkom sa to da vydrzat...

neviem co na mna nasili, ale uz sa neviem dockat, zase nebudem spat... fasa...
urob niekomu dobre, osere ti plot sa tomu hovori... :cry:
8. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi to poznam.. za dobre nikdy necakaj dobre... :frowning2:
ale verim, ze to bude OK vsetko :wink:

joj baby.. mne vcera kamoska dala cely balicisko krowiek a ja som ich behom 2 dni sprašila.. ked ja tak milujem krowkyyyyy :sunglasses: :sunglasses: teraz mam troska vyčitky... :sweat_smile:
8. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok