• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaarka je :grinning: aspoň vidíš, prečo sa občas rozčuľujem :grinning:
8. okt 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,to sa mi stalo par krat,som zurila,tak skus odznova,aa nieze nieco vynechas :grinning:
8. okt 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni ved hej, ved ja som to kedysi aj pisala, ze si mala oneskorenu ovu :wink:
vavi, som chcela napisat, ze hadam staci, ked bude referovat len jedna z nas, ta, ktora pride prva na kona - lebo vsetko mame to iste (hadam az na par stotin milimetra), ze ok, ok, negat, ok, negat... a tak :slight_smile: referovat ine budeme az ked budeme vediet pohlavie :grinning:
puma, to bol exxxpprreessss :grinning: super, ani nevies, ako ma to potesilo :dizzy_face:
monky, ano, picha ma (ako na kramy), dnes specialne, ale tak hadam je to ok :slight_smile:
8. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: zase nešiel koň
8. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa vam idem tiez postazovat :angry: som strasne nahnevana na adminou pretoze mi vymazali kociar z albumu..
bud su uz uplne zmagorene,ze mazu co im pride,alebo nevedia spoznat co je kociar :angry:
8. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este tam bolo toho viac, len neviem co :sweat_smile: nejake reakcie na to, co som precitala.
flam, ako sa mas?
a ty pipi?
8. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi nie uplne, ale je uz vyrazne mensi, lekarka sa len usmiala a kyvla rukou, ze nech si absolutne nerobim starosti, ze sa pekne pomalicky vstrebava.... Takze som ju vzala za slovo a nerobim si uz starosti :slight_smile:
Inak bolo to super, som sa smiala, ze 2,57 cm, original jak fazula :grinning: :grinning: A nesklamala ma, zajtra jej mam zaniest moc na kultivaciu, aj ked atb - ak bude treba-mi nasadi az po 12tt...
8. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi myslim, že to prvé :rolling_eyes: už mi tu s tým pekne lezú na nervy....

shaarka fajn :slight_smile: myslím pozitívne (cítim národne :grinning: mi to tam tak pasovalo :grinning:)
8. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka to sa mne stava tiez
zakon schvalnosti
8. okt 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: :rolling_eyes: čistý konec.... mne sa v puse urobila ešte aj afta :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka a kde je ten zaber?

vavenka ty nemas?
8. okt 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, kociar ti zmazali?????????????
8. okt 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,dakujem mam sa skvelo..vstala som o 13.30..a teraz lezim :grinning: aspon ze spat viem,klop klop klop,rychlejsie mi prejde den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vavi,no vidis,takze je to predsa odbornicka :grinning:
tak to je super ze sa zmensil..mas este mat klud,alebo uz mozes secko robit? :slight_smile:
mne sa najprv zmensil a teraz je zas velky..ale ja som urobila asi jednu chybu,ze som nebrala ten ascorutin :wink:
8. okt 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam tak tie afty to ja veeelmi dobre poznam, nič prijemne klop klop ani nehovorim ze uz dhsie mam pokoj bo zajtra bude mmat, teraz akurat mam kutiky
8. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,no si predstav,nevyzeral ako mimozemsky,tak neviem co im vadilo :unamused:
8. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenoc nabijaju sa baterky, aby som mohla obr odfotit :grinning:
8. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka krasny zaber,

vavenka tak netrpezlivo cakam
8. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, a nestazujes sa? to bol taky bezovy/svetly? nechapem.
Jr. je uz v albume :slight_smile: chcela by som vediet, ci lezal chrbtom alebo tvarou k nam :grinning:
8. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari, a sme sa pochvalili ze mam tehu knizky? :wink:
mam=mame :slight_smile:
autor
vavi, tak ja som si ju tradicne chcela odfotit, ale nema taky pekny obal, ze Tehotenska knizka... :unamused: len take leporelo :grinning:
8. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam len taku malicku podotazku ake zasluhy treba mat aby som aj ja mala taku peknu fotocku :angry:
8. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar takze je to Bruno? ked pises ze jr. a lezal, v muzskom rode,hm?? cches viac chalana?
8. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenocka, vobec, ale vobec nic nechcem viac - neviem sa rozhodnut a strasne rada sa necham natahovat, kym mi Dr povie, ze co to bude :grinning: nazaj neviem, ci chcem mat mojich chlapcov a byt s jellou v rovnovahe, alebo chcem, aby mal MM doma tri baby :grinning: fakt neviem. takze Jr som pisala len tak, ze akoze potomok :dizzy_face:

lenca, nooo odpoved asi vies, ale chcem ta potesit: vsetko je tak, ako ma byt. nikdy nevies, co ta caka v buducnosti a myslim, ze osud, alebo proste cokolvek to je, dobre vie, kedy ti tu fotecku dopraje :wink: viem, ze sa nevies dockat... ale bude, neboj! :dizzy_face:
8. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ja len tak ci nahodou :wink:
jella? to je kto?? tusim som to doteraz necitala
8. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jella je hafan teda hafania kocka
8. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dželita, andželina, esmeralda, smradľa, psina, piškotka :grinning:
8. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tiez tehu knizku predstavovala krajsie :sweat_smile:
ale tak vam gratulujem aj k tym knizkam :slight_smile:

shaari,asi sa aj pojdem..ale sak ja si ho nahodim zas,mozno sa do vtedy naucia ze takto vyzera kociar..mozno mi tym chceli dat najavo,ze nieje prakticky,lebo on fakt nieje prakticky :grinning:
8. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda baby to sa nehambite stazovat sa na tehu knizkyyyyy :angry:
8. okt 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a hod fotku aku mas ked sa ti nepaci ja mam taku ruzovu s babatkom
8. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok