• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ok, diky
ozvem sa potom......
9. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipusa ja som utorok zacala 7tt a u lekara som bola 1.10 a videli sme peknu bublinku ale drobceka este nie vraj tam mohol byt ale taky malilinkaty ze ho nebolo vidiet,to bol nejak zaciatok 6tt a preto tam idem teraz 12.10 to bud prcek o 12 dni starsi a lekar povedal ze to by prcek mal byt vo vaku a ako som citala tak aj srdiecko ked tam pojdem budem takmer 8tt,uz nech je pondelok a vsetko je OK hned sa mi ulavi.
ty kedy zase ides k lekarovi? videli ti uz prcka v bublinke?aj cosi beries ci nie??dik
9. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, kde ste vsetci?
9. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuu
9. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, ahoj.. SorrY,ze vam sem lezu, ale potrebuju AKUTNE vedet, co to znamena PITVOR...
9. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: zdenallicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no, ja si nie som ista, ale myslim, ze je to hospodarsky dvor pre zvierata? zeby?

a nadavka: do pitvora!
9. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz som tu :wink:

zdenaallicka a nie si nahodou ceska?? :confused:

shaar hej pitvor je dvor... :grinning:
9. okt 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka tak tak nadavka do pitvora a myslim ze domček pre zvierata, ako kurnik alebo dvor
9. okt 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pitvor je dvor...
jasnacka :wink:
9. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa dnes tak vytesujem baby... :sunglasses:
pribudla mi dalsia miska do mojej zbierky Tupperware.. ja milujem ich vyrobky.. :grinning: :grinning:
9. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumaaaaaaa, dakujem
dorazilo :slight_smile:
9. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evina
ja som bola tak isto, velmi skoro na sone, a videle sme machulu, ale nic v nej, to som bola 5+2
teraz som bola v stredu 6+4tt a prcek uz mal 9mm, a bilo aj srdiecko.... :slight_smile:
9. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie tesim sa s tebou hihi a mne kazdu chvilu dojdu cestoviny mnaaam uz som straasne hladna a kym som dopisala uz ich mam tu huraaa
9. okt 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes asi budete vsetky pri superstar tlačit tie gastany do hlavy čo?? :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, zopar nas tu takych bude :slight_smile:
9. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky nie :grinning: ja som aj uvazovala,ze by mm zbehol do obchodu po gastany,aby som bola s vami :grinning: ,ale aj tak este nemame ruru a varene su blee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa, som rada, ze doslo jak malo...
snad mi tu na to nedojdu, ale sa to strati :grinning:

dnes teda superstar a zajtra budete fucik sledovat, alebo to nechate na muzov??? :sweat_smile:
9. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja nelubim takze pipi my si dame dačo ine hm?
9. okt 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AAAAAhojte :slight_smile:

Puma ja pojdem zajtra na World Dog Show a straasne sa tesim :slight_smile: Ale vecer drzim palce nasim.
Vy mate ake plany na vikend?
9. okt 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma, fucik budes mat nazivo , nie ? :slight_smile:
9. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice, pockaj, uz viem, neuvidite to, no ale mohli by ste, u susedov... :slight_smile:
9. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame celkom krusny program.
dnes pride kamoska, co mi kuchynu navrhovala, skolaudovat... :wink:
a vecer vecer pride moj chlap zo sluzobky, tak predpokladam, ze nas najde uz v deliriu kredenc pri superstar aj s gastanovymi supkami :wink:
(mrzi ma, ze tehule si teraz nemozu k tym gastanom uliat fajnoveho cerveneho vinka :wink: )

a zajtra rano klasika trzik, varime, upratujeme, superstar v reprize. okolo 15 ideme odviezt auto na letisko jednemu kamosovi co z dovolenky pride a nechal ho u nas, kedze je z KE. potom pride moj ocino pred futbalom pozriet byt a my na futbal ideme do jednej krcmy... lebo moj padruh potrebuje aj wifi a doma stale nemame net... komentuje totiz niektore sportove prenosy cez net...
no a v nedelu ideme ze na otvaranie jedneho obchodneho centra, kde si mojej potencialnej svagrinej mamina otvara masazny salon a vecer ku kamosom pozerat superstar, lebo mali narodky a posediet a tak.
cize zase neviem kedy budem prat a vobec...

neznasam take vikendy...
9. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,suhlasim,ale musime vytvorit rovnako silnu skupinu proti gastankam :grinning:
aspon 5 by sme mali byt :grinning:
ale rozposlat si to nestihneme,takze to musi byt nieco dostupne v obchode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no, ved to je super program, aj ked je pravda, trosku natresk...
a napis, ake obchodne centrum sa otvara ??? v BA ?? kdeeeeeeee
9. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z obchodu
9. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma,milujem take vykendy :slight_smile:
9. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipimiska gratulujem k naaadhernej fazulke. Strasne moc vam drzim palceky, nech ste zdravucki. A na tej poslednej fotke ja absolutne ale absolutne super pohodak/cka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no a čo navrhujes? ja mam doma matu a kakaove rezy dva banany a dve broskyne hihi
9. okt 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska, aj ja ich mam rada, ale len z casu na cas. a teraz mam pocit, ze ostatnych X (= dvojciferne cislo urcite) sme nemali taky ten klasicky pyzamovy vikend... ze sa len povalujes a NIC nerobis...
a tak mi to chyba :frowning2: nechty som si nelakovala asi dva mesiace... ja, co som na to uchyl a som schopna si ich prelakovavat kazdy bozi den..
no co ti poviem?
9. okt 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY PRIEKAK (pruser po slovensky - pozn. autora)
este sme nevarili!!!!

TAKZE? CO TO BUDE CEZ VIKEND??? :grinning:
9. okt 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok