• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Vyprazany syr, hranolky a tatarska :slight_smile: Strasne nezdrave ale strasne dobre. :sunglasses:
9. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukina, na cesnaku a olivovom oleji... a salat..a ryza/zemiaky
9. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja lubim tiez syr ale s kasou a cukinu ale to robim inak
9. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa, toto by u nas nepreslo...
nie ze u chlapa, ale asi ani u mna nie :wink:

ten syr je mnaaaammmmm mozno v nedelu spravim. lebo zajtra budu jaternicky na kyslej kapuste upecete... mnamky!
ako robis cukinu ??
tinika ja lubim tiez cukinu...ako ju robis ty???
9. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma mnaaam jaternicky na kyslej kapuste uff. tak to musim aj ja uz urobit :slight_smile:
9. okt 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska,dakujem velmi pekne :dizzy_face: :dizzy_face: tam je pohodak-cka,ale stihlo sa mi ukazat aj ako tanecnik-cka,co ma tesi,po mamine asi bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tinika,haha,ja sa bojim zapchy takze banany nepapam,keksiky nejem :grinning: broskynu nemam,ale mm by mi ju mohol kupit...
ale dobra by bola aj kukurica,tu v ke maju velmi mladu v jednom obchodnom dome :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo nejaky sopsky salat,alebo..porozmyslam :slight_smile:
9. okt 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja z cukiny robim polievku/omacku a placky... konec... ziadne dusenie....
a dnes bude luskova kysla...
9. okt 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aj citis fazulku??? jeeeeeej to musi byt krasne :slight_smile:
9. okt 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma ja robievam presne to iste ale z tekvice. mnam
9. okt 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma,tak to hej,to chapem :wink: ja zas dva mesiace lezim,brala by som taky akcny vekend :wink:
a jaternicka mnaaaam s kapustou :dizzy_face: ale fakt tie z obchodu su onicom,najlepsie su domace,by som kupila,ale nemam od koho :unamused:
9. okt 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska,este nie :sweat_smile: urcite si este na to pockam,u prvorodiciek je to priblizne az v 20.tyzdni :wink: :wink:
ale tesim sa na ten pocit :dizzy_face:
vy sa dlho pokusate?
9. okt 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale to cakanie stoji za to, nie?
My sa snazime cca 3 mesiace, aj som sa k vam nedavno pridala...ale potom sme si dali pauzu, lebo chcem kupit byt, zariadit si ho a tak zacat znova snazilkovat, aby babo prislo uz do naseho vlastneho bytu.
Juj snad to nebude dlho trvat :slight_smile:
9. okt 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ja mam pocit, ze cukina je jemnejsia a rychlejsie je to hotove, podusene, ako tekvica...
ale vidis, z tekvice (tej poctivej orannDZOvej helovinskej) spravim kremovu polievku aj so semienkami tekvicovymi - kupim zopar zajtra olupanych a hodim na olivac... mnaaaammmmm

vyborne... uz viem co budem buduci tyzden varit :wink:
9. okt 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, a kde byvate teraz?
9. okt 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Puma viem, ze cukina je jemnejsia ale moj chlap mi to nezje :unamused: A na tekvicu ho naucila moja mama, neviem ako sa jej to podarilo, ale teraz ju musim varit aspon 5 krat do mesiaca :slight_smile:
9. okt 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teraz byvame v prenajme v BA a chceli by sme byt odkupit od majitela. Mysleli sme ze to bude az za 2-3 roky, ale ponukol nam to teraz, tak sa snazime vybavit papiere. A to je aj jediny dovod, preco sme si dali pauzu v snazilkovani.
9. okt 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja nemam kukuricu
leni no ja cukinu s baklazanom a patizonom zapekam a som vylepsila recept z netu, dam aj zemiaky, sampiony, navrch paradajky, syr a polejem občas smotanou s vajickom a mame obed na dva dni mnam take lahke a chutne
9. okt 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinika tak to je mnam. Mozem si pozicat tvoj zlepsovak???
9. okt 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam super recept na zapekany karfiol, hm ?
9. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karfiol, brokolicu, baklazan, cukinu, tekvicu...vsetko lubim. A aky je ten recept pipussa?
9. okt 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chapem uz... my sme tiez teraz do noveho vliezli... aj ked, este je to zlozite, kym sa to cele doriesi, to bude este trvat. a preto planujeme zacat so spajanim genetickeho kodu najskor na jar/v lete 2010 - kedy predpokladame, ze by uz mohol byt byt uplne cely nas a finito :wink:
9. okt 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to, ked uz bude vsetko finito, tak budem pokojnejsie a potom sa to snad podari :grinning:
Puma, vy mate novy byt v BA?
9. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvari sa karfiol, vo vegete, alebo sol...
Karfiol sa povybera... zleje, ale ta voda z karfiolu sa nevyleje, ale uvaria sa v nej spagety, cely balik.....
Karfiol sa nalame, nareze na mensie kusky, on sa aj tak rozpada....
Pecie sa to v skle...moze byt aj plech, ale ja mam radsej sklo... maslom vymastena misa, plech, vysypana struhankou...
a robis vrstvy, spagety, karfiol, postruhany syr.. a zase spagety atd... proste pomiesana zmes...
Navrch date syr.. a cele sa to zaleje sladkou slahackou a da sa to zapiect.... na 180-200
Ja mam rada, ked je ten plech, sklo.. nizke...s nizkym okrajom... a potom sa to vsetko dobre prepecie....
treba to vhodne osolit.... prida sa aj korenie, oregano, trosku cesnaku, / kazdy co ma rad /
9. okt 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no znie to dobre. je to rychle a lahke...idealne na rychlu veceru ked pridem z prace :slight_smile: Dakujem za tip :wink:
9. okt 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdravujem vospolok

ako sa mame?

pumi ako ide audit? a co ta necakana kontrola?
9. okt 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ano, mame...
ale je to este nie uplne ze "nase", akoze, polovica je moja ale druha nie...
ale je to v rodine :wink:
a chceme, aby to na jar moj chlap kupil...
tu druhu polovicu...
takze asi tak sme zatial...
vsetko je v procese..

preco sa pytas?
9. okt 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len tak, mas v pase, ze Bratislava, vies :slight_smile:
Tak to mate trocha komplikovane...dufam, ze ti to na jar vyjde, nech je to uz vase a mozete z toho robit hniezdocko :grinning:
Nechystate sa cez vikend na svetovu vystavu psov???
9. okt 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nahodou, mame toho aj bez psej vystavy dost a jeden vystavny kus mame doma, tak sa venujeme :wink:

a hniezdocko si z toho uz robime...
ved je to "nase" :wink:
9. okt 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok