• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
caaaaaaau tini 3333333 :grinning:
10. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

ako sa mame?

na mna ide nejaka pliaga chorobna :frowning2:
10. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, leni, klasika - 5tt, treba pospasovat :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar to myslis vazne?
10. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile:
Mate nejake plany na vikend?
Ja by som rada konecne dokoncit veci do prace, dufam ze sa k tomu dostanem :grinning:
Vcera som mala sklvely den - 4 hodiny som spala, potom 3 hodiny nakupovala a 5 hodin sedela v krcme :grinning: :grinning:
Okrem toho nic !!
10. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, tak podla toho, cim som si presla, tak ano.
ja som silna burina, netrpim na choroby, alergie, som v podstate zdrava repa a vela znesiem. a ako som otehu, tak som mala herpes!! prvykrat v zivote, hned pasovy, pekne zdurene uzliny na polovici tvare, islo to na ucho, do nosa, teplota... proste des. a potom angina, aku som este v zivote nemala, teploty, a upchate dutiny tak, ze som myslela, ze si vyfukam aj mozog. nebolo mi vsetko jedno.

takze sa priprav, ze je to normalne, ukludni sa, vyrovnaj sa s tym a mysli velmi velmi pozitivne. nic ine ti neostava (100mg vit. C, mozno Becko... a vela pit. to je vsetko)
10. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, cau, ty si bola v krcmeee? de ste boli?
my doma, superstar a PC :slight_smile: ale mala si skvely den, ako tak citam. a co si si nakupila? optima?

tak my ideme o chvilku fotit, o 14,30 by som uz mohla byt doma, MM ostava na celu svadbu az do noci :slight_smile:
takze zas fotky a budem to prekladat driemkanim pred TV :slight_smile:
10. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav ahoj, ano mam plan, cely vikend v posteli

shaarka tak odolava som dlho, takmer 3tyzdne co su tu vsetci okolo mna chori, a mne sa to ukazalo az vcera ked som zmoklatak pijem stale vela,akurat doplnim to C. malicko v tab, ale viac v ovoci a zelenine
10. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, tak len dufat, ze to neprepukne :slight_smile: mozno si odolna a choroba si netrufne! :dizzy_face:
10. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka tak mozne to je, uvidime
kiezby to rychlo zmizlo ako rychlo sa toukazalo :grinning:
10. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari len u na s v miestnej pizzerke, uz sa tm nefajci, take som spokojne mohla posediet, strasne som sa narehotala :slight_smile: a to som chcela ist len na jeden caj na polhodku :slight_smile:
Jasneee optima vcera - a kupili sme - prenosnu postielku :grinning: :grinning: :grinning: mali ju v akcii za 39,90 :slight_smile: som volala kamoske, co ma prehlat o cenach a vravela ze take postielky stoja okolo 70 eur, tak sme kupili-.... A este bavlnene gacure a zradlo. A D si kupil topanky :slight_smile:
10. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:
ja len tak na skok.. akurat pozeram s mojim krsnatom Dobu ladovu 3 - a to aka sranda :grinning: :grinning: :grinning:
od dnes mam maliarov a maluju mi fest poctivo.. :confounded: brucho ma boli statocne... :unamused:

a o chvilu pojdeme obedovat.. dnes mame pecene kura s ryzou :dizzy_face: :dizzy_face:

idem mrknut co mate nove.. :wink:
10. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nellie ked robim tak ta tu nezastihavam :unamused: ako sa mas? ja viem ze uz som asi 2x pisala ale chcem tebe oosbne...teda ze brokol.polievocka moooooooc moooooooooc chutila :wink:
teeda nellie a co si tych maliarov pustila dnu, sak mali ostat vonku :angry:
10. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ja som si to ani nevsimla, este ze mam teba hihi
10. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem sa opýtať, ten prvý ultrazvuk, keď idete k lekárke s tým, že máte pozitívne tehu testy robí vnútorný? Je šanca, že keď pôjdem v stredu - 18dpo - že niečo uvidí? Je mi jasné, že nebude vidieť embryjko ani srdiečko ani nič, ale niečo by mala, nie?
10. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam mne robil aj vnutorny, elbo zvonka skoro nič nevidel, tak asi to zavisi aj od toho
10. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som bola az v 9tt ked som tam volala, vraveli ze zbytočne skoro takze sa neponahlaj flam, trocha vydrz
10. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ja sa neponáhľadm :pensive: ale mám za sebou jeden spontánny potrat v 5tt... tak som si volala na gyndu v piatok a sestrička ma chcela na vyšetrenie už v piatok :grinning:
10. okt 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked ti kazali prist tak ok drzim palce, nech je vsetko v poriadku :wink:
10. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam urcite uz bude vidno dutinku :slight_smile:
No ja som 10tt a zatial stale len vaginalny utz.....
10. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave dúfam :slight_smile: lebo mám z toho strašný strach.... aj keď... dnes ma teda kvalitne celý deň nadrapuje... nevracala som, ale žalúdok mám ako na vode, len predýchavam :confounded:
10. okt 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a brucho ma tak nárazovo bolí tak, že mám pocit, že už už dostanem krámy :confounded:
10. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja som bola na utz v 12 tyzdni a tiez mi robil vaginalne :wink:
V 5tt urcite bude robit vaginalny..

vavenka,v albume popisujes,ze ta na lavo machula je zanikajuci hematom,myslis tu celu velku machulu,ktoru cast myslis,alebo to celee?? :confused:
10. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi len to male cierne asi - neviem presne :slight_smile: a je mi to srdecne jedno, doktorka povedala ze je na ustupe a nech si nerobim starosti :wink:
10. okt 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga,bolesti ako na kramy je normalna vec,to ta este bude aj neskor :wink:
10. okt 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,jasne,ked ti tak povedala :slight_smile: ja len koli tomu,ze mna ten moj trapi,som kcela porovnat..mne dr povedal,ze mate tu hematom 1,3 cm cca,ale moze to byt,ze je aj vcase vstrebavania..neviem,ci to mal vediet spoznat,alebo co,lebo on do teraz ten moj nevidel,lebo ho sledovali v nemocnici :wink:
10. okt 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,si bola kuknut v optime v maderne,ci ako sa vola ten obchod pre tehotne??
10. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok a keď nebude vidno ani dutinku? V stredu budem 18dpo... či to už nehrozí? Ale predpokladám, že aspoň zväčšená maternica a sliznica by mali byť, nie? A čo ma vlastne čaká? Bude mi brať aj krv na hcg?
10. okt 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18dpo, 33dc
10. okt 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam aj mna bolelo brucho ako pred kramamy a potom to prestalo a bolievalo ma estee aj minuli mesiac takze pohoda
10. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok