• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
pipi, my strúhame :grinning: :grinning:

ja brazdim po nete a hladam nejaku ralaxacnu muziku, lebo mala som jedno CD, ale asi dostalo nohy ...chcem to pre malu do skolky - pustaju to detickam, ktore cez obed nespinkaju, len lezkaju v postielkach
10. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi aj ja Ke :wink: :sunglasses:
10. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky,vy v PO struhate?aaa pritom ste tak blizko naas. :grinning:

flam,super :grinning: takze uz sme na teme 4 z ke a 2 z po,mozno aj viac,len o inych neviem :wink:
10. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, to len ja struham, mm čucha :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky,mm je z ke?? :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning:
10. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu sama,uplne sama? :confused:
10. okt 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme hrat s mm karty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vy si kludne spite :sunglasses:
10. okt 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cauteeeee :slight_smile:
hej, aj my struhame :slight_smile:
a zemiaky? bielite? cistite? lupete? skrabete? ci co.
ja zemiaky cistim :grinning:
11. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak včera bolo fajn, až na ten futbal, ale pizza bola super :wink:
11. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau tini, to chces povedat, ze si sklamana z toho, ako nasi hrali, alebo ti futbal liezol na nervy vseobecne? :grinning:
a pizza? mnaaaaam, aku si si dala?
11. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, preboha, co to stvaras?
kukam, ze fotka nikde, tt nikde... ???????? to robis taky bordel len kvoli klesnutej teplote?
ano, chapem tvoje obavy, ale nesmies to hned zatracovat!!!
11. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka áno, lebo je to teplota pri ktorej mávam menzes... a testy sa zase raz a znovu zasekli.... takže síce krásne // už na 10dpo, len škoda, že testy z 10dpo sú rovnako silné ako testy z 15dpo.... čo už...
11. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda: ano, aj ja by som sa zlakla, ale jedna teplota nic neznamena! :dizzy_face: tak sa hod do klidku. zajtra uz bude zas naspat :wink:
(a skoda toho duphastonu!!! dofrasa)
11. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ja medzi 12 a 15.DPo vidim rozdiel!
11. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam..co si pipi!!!! sak mas krasne testy , ved silneju, a teplota klesnut moze, to neznamena, ze sa stale budu drzat nad 37...len sa upokoj :wink:teplotu aj v tehu kolisu a skacu a ten pokles vobec nie je tragicky....
11. okt 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:

baby s vami sa neda udrzat krok.. uz mam sklz neviem kolko stran... :grinning: :grinning: :grinning:

kuku jeeeeeeej ty mas vlozene bublinky.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak vela vela stastia prajem, nech poriadne zabojuju :dizzy_face:
11. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...juj som napisala do grafov omylom, ze som sa zabudla pozdravit :grinning: ale ten prispevok mal byt tu :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flma, haloooo :sweat_smile: uz aby bolo zajtra rano, ze?

cau kuku :slight_smile: som sa ta vedla pytala, ze ako sa citis :slight_smile:

nellie, ty si tu nejako dlho nebola. kde si bola? :grinning:
11. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojík... jak se tu máte? Jen občas nakukuju ale bohužel přes víkend je to tu mrtvé
11. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam ty nestresuj... ved mas krasne testy.. a ten pokles teplotny nic neznamena... :wink:
flaaaaam nemeraj, netestuj a nestresuj... asi sa mi to lahko hovori, co? ale ten stres vam urcite neprospieva.. :wink:

joj baby niekedy az zavidim mojej svagrine.. co minuly tyzden zistila ze je tehotna a patrali sme po poslednej mrche a zasekli sme sa na juli - to vieme presne zeju mala a odvtedy nevie ci nejaka bola... ale jej drahy tvrdi ze v auguste este ano.. tak som zvedava co jej zajtra povie doktor, ze v kolkom tyzdni vlastne je :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alzbet, treba sa ozvat, mozno sa niekto pripoji :wink: :grinning:
11. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej shaari uz som ti tam odpovedala, sa nahaname :grinning:

nellie, no jo..uz su tam vnutri supnute, dufam, ze sa im tam paci :grinning:
11. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tym som chcela povedat, ze jej ani netrklo ze by mohla byt tehu a v tom jej zavidim, ze ani nevie ze ovu iba 1x do mesiaca.. ona sa o to jednoducho nezaujima.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

shaar no mam doma draheho ktory okupuje pocitac a ja som odkazana na DVD, knihy a casopisy :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik to bude prekvapko ked sa im bude pacit vsetkym trom... :wink: :sunglasses: :sunglasses:

alzebet ze mrtvo??? vsimas to kvantum stran co vcera tieto Hviezdoslavovky popisali??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka: ooo děkuji za odezvu :grinning:

jak já všem tady zvidím těhotenství... já už bych se tak strašně těšila na porod, jen nemám co rodit. :grinning:
autor
nellie, treba sa mu v kuchyni ukazat hore bez, prilakat vtacka a potom sup, bezat obsadit stolicku pri PC :grinning: :grinning:
autor
nellie, oooooo, sladka nevedomost....... :grinning:
autor
alzbet, ty teraz musis na koni vysediet nejake vajcia :grinning: na porod mas cas :sunglasses:
11. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok