• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nerozčiluj se prosím... nic si tím nepomůžeš a není dobrý být takto nervozní v těhu... aspoň si myslím.
11. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbet pekná ovu :slight_smile:
11. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, teda vy ste sikulky, vy stihate vsetko..... ci obed nevarite :grinning:

flamenga, ja odkedy viem, ze som tehu, teplotu uz nemeram :unamused:...a vobec mi nenapadlo, ze by sa mohlo nieco zmenit...hlavne pokoj, pockaj na na to, co povie doki :wink:

idem sa konecne pustit do krkovicky, lebo mm ma dnes nechal vyspavat do 10h....ale za 35 minut je hotova, takze obed v pohodke stihame :slight_smile:
11. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky počkám :slight_smile:
11. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari ja na pohlad nie som ulta - lenze ja mam siroky boky,zadok a silnejsie nohy - ale pas-driek utly mam odjakziva - ja priberiem vsade inde -ale tam az naposledy - cize tam nemam tuk - preto mam pocit ze som neni moc na to stvorena :pensive: ale viem-ze aj nizsie zeny maju deti... no i tak mi to niekedy vrta v hlave...

alzbet-mne pride tvoj cyklus ako dvojita ovulacia :sweat_smile:
11. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, pardon ze tu vstupujem ale hladam tu Alzbet :D
Alzebt , prosim ta kde mame temu? Uz ju dva dni marne hladam, dnes som tu objavila teba a ziadam o pomoc, nieco tam napis prosim ked ju najdes :slight_smile:
Inak vam drzim vsetkym palceky a pozdravujem :grinning:
11. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbet tak to som teraz rozculena rovnako ako shaarka... :angry: :angry: :angry: :angry:
toto robila aj moja doktorka ze mi davala utrogestan od 11DC ale potom som zistila ze sice mam nadherny 28 dnovy cyklus ale neovulujem.. potom som zacala merat a nasadzovala som si ho AZ po prebehnutnej ovu....
jooooooj toto je fakt postup :angry: :angry: :angry:
a ked ti ho da aj 15DC - to nemusis byt po ovu.. ja mavam napr. ovu az 17DC a posledne 2 mesiace som mala 31DC a 27DC a zober si ze si buchnem utrogestan od 15DC tak je jasne ze by ani neprebehla...

to radsej budem mat 40dnove ovulacne cykly ako 28dnove s bloknutou ovu... :unamused:

alzbet a prave som pozrela tvoj akutalny graf a uz som kludna... teraz mas krasnu ovu a utrogestan nasadeny kedy treba :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka moja mama má 152cm a rodiť išla s váhou 52kg... mala som 3,20kg a 52cm... takže pohoda :wink:
11. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej a vy uz ste na dalsej strane... :sweat_smile:

ja uz mam zemiaky ocistene, nakrajane a uz ich idem supnut robit na masielko :sunglasses: :sunglasses:
11. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte...ako nedelujete kocky moje?
11. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam a nevratis si aspon fotku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? sharka to napisala pekne...sme dospele zeny-co chcu vychovavat dalsiu generaciu..mali by sme vediet zvladat samy seba :slight_smile: hystercenie nam nepomoze a ten test mas pekny - tak ma nestvi :angry: :slight_smile:

a monky mas pravdu-idem varit obed - (my obedujeme az okolo druhej) takze staci zacat teraz :grinning:
11. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam preco stresujes moja?ja tiez varim obedik... :wink:
11. okt 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja nehysterčím, len ma tá dnešná teplota veľmi vyľakala, keďže pri tejto teplote mávam bežne menzes... a to že som si vymazala tt? No uvedomila som si, že je to "trápne" mať tt pri mene, keď ešte ani nemám potvrdené tehu... a fotku? Na tú momentálne nemám náladu :slight_smile:

a test je síce pekný (ale ako všetci vieme, hcg sa v tele drží určitý čas...) pre mňa // na teste sa nerovnajú tehotenstvo... žiaľ, asi som taká povaha, že kým nebudem mať tehotehstvo potvrdené lekárom, tak budem hysterčiť....

a možno ma desí tá predstava, že ak to zase nevyjde, tak je zaručene niekde problém... a možno sa mi ho nechce riešiť... pretože v živote som už riešila toľko problémov, že už ma to nebaví :slight_smile: Ale ináč som v pohode baba, ktorá sa teší z každého dňa :wink:
11. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caaaaau fly :slight_smile: co dobreho varis? ste ma nakazili, musim ist tie zemiaky urobit :slight_smile:

nam vypadol prud! MM akurat kopiroval fotky do PC, vypadlo absolutne vsetko, to bola supa!
3x PC, 4 monitory vratane telky a svetlo :grinning: :grinning: :grinning:

alzbet, nebola by si taka dobra a nepustila ma do svojho FF, nech sa pozriem? :sweat_smile:
11. okt 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ze 3PC to moja mama by bola z vas uplne sediva... :grinning: :grinning: :grinning:
ona je teraz uplne chora z nasho jedneho ze kolko to elektriky žere... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vzdy frfle ked je zapnuty dlhsi cas.. :grinning: :grinning:
preto sa uz nenormalne tesim ked doprerabame a prestahujeme sa do svojho kde budem mat bozsky klud :grinning:
11. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej-ale jedna teplota nie je dovod na mazanie vsetkeho..(myslim fotku nie tt-ale zase tak si ich tam nedavaj vobec ked mas obavy) ved mat obavy je prirodzene - aj sa s nimi podelit - to je aj zdrave podla mna..len vsetko zase mazat a tak...to je presne to - "zduvanie " sa na svet.. to je to - co by sme sa mali snazit ustat s pevnymi nohami :wink: nemyslim to zle...

mne to pride - ze ty mas pocit-ze ked si tam tie tt das-tak o babo prides,a ked si ich tam nedas-tak zostane v brusku - ale ved to je uplna hlupost... jedno s druhym nesuvisi....
11. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati, moje slova, tak nejak som to myslela :dizzy_face:

nellie, povedz mamke, ze 1 PC je ok. take 3, to uz je ako rychlovarna konvica :grinning:
ale musime, to su zial pracovne naklady :grinning:
11. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj shaari :wink: nuz ja robim kuraciu polievocku a tiez karé plnené sunkou syrom a sampinonmi....a ktomu si dame opekane zemiacky a aj trosku ryze a vy co budete papat?
ako tehulkujes moja?ja mam trosku stresy l....uz asi 2dni som mala v noci take pocity akoby na ms...a aj prsia ma akosi bolia a vcera pri mojkani som zacala krvacat...mm si myslel ci som nedostala mrchu ale ja som vedela ze este nedosla ze toto bude nieco ine..a je to tak dnes uz nekrvacam len trosku take spinenie mam no skratka este vychadza to co vcera nevyslo :unamused: dnes som 25dc..posledne 2mesiace sa mi cyklus predlzil z 29dc na 31dc..takze ms ocakavam az okolo soboty...stale nieco je..clovek nikdy nema klud :confounded:
11. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame tri notebooky :grinning: ale idu len dva -jeden je stary - nahradny :grinning: ja mam taky malicky-netbook a povedz mame - ze tie vela nezeru taka plazma alebo LCD telka zerie viac :slight_smile:

ale viem si predstavit- starsia generacia je hakliva na spotrebice-mam to v okoli v priamom prenose... vypina sa aj adapter domacej pevnej linky-koli setreniu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar uz som jej to pretlmocila.. ze ako to ma jedna "kamoska z netu" :grinning: :grinning: :grinning:

fly mame podobne obediky.. ja som robila zeleninovu polievku a zemiaky na masle a plnim kare sunkou, syrom a kys.uhorkou a tiez mame aj ryzu co ostala este od vcerajsieho peceneho kurata... :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som kamoska? jeeeej :sweat_smile:
tak odkedy sa ku mne MM nastahoval, mame vsade setriace ziarovky, vkuse zhasina. ja to neznasam, chodit poslepiacky vo vlastnom byte :grinning: tak mame taky zlaty stred. a na stene nad postelou (matracom :grinning: ) mame svietiaceho hada, jeho svetlo milujem, take makke, vianocne, a robim MM napriek, ked ho zapnem, lebo vela zere :grinning: :grinning: :grinning:

fly, ja som kupila fasirku v celku :sweat_smile: nie som leniva, ale mala som chut - a k tomu uz len zemiakovu kasu a kysle uhorky. :slight_smile: a mrzi ma to krvacanie, mas pravdu, nikdy nie je vsetko ok :unamused: ale aj to pride. a nemohlo to byt uhniezdovanie? :sunglasses: :dizzy_face:
11. okt 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robim opekane zemiacky a kuriatko zapekane so syrom a broskynou :slight_smile:
11. okt 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
11. okt 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaajurko: jedna holka co se v měření fakt vyzná říkala že stačí stres a rozeběhlá ovu se přeruší a po pár dnech se opět rozeběhne... jako u mě tento měsíc...
11. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rozbehnuta ovulacia sa prerusit neda. ovulacia je prasknutie folikulu a vypudenie vajicka do vajcovodu a trva tak 20 min.
cize mozno sa prerusi produkcia FSH alebo LH a po par dnoch nabehne znova, ale ovulka nie. :wink:
11. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, moj chlop akurat riesi kuraciu polievku :slight_smile:
A inak netusim co budeme papat..... Ale asi nieco z kuracich ciciek a ryzu.....
Dnes sme vstali o 10:30 ! Nepamatam kedy som tak dlho spala......
11. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barcaldine: alčo taky ji nemohu najít... založím ji asi znovu. hledala jsem ji asi 5x a nikde není.
11. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari 11tka :slight_smile: super :wink:
11. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to možná bude ono, to víš pro mě je to španělská vesnice... :grinning:
11. okt 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari,nuz sice si davame pozor ale vsetko je mozne :wink: ale ja si skor myslim ze budem musiet zajst na gyndu ci je vsetko v poriadku s kckom maternice...
11. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok