• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaar no a sak co sa uz pozname nas hadam mozem povazovat za kamosky ci nie?? :grinning:
ci mala som ta nazvat "znama z konika" :grinning: :grinning: to znie divne.. :grinning: :grinning:

vave dobre to mas zariadene ze ti drahy navari.. to mne nehrozi.. on vie navarit len oblozeny chleba :grinning: :grinning:
a salkovy kolac.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
FLy a MS uplne vylucujes? Lebo mne posledny rok sa striedali cykly ze 29-30 a potom 25-26.....Ked si aj mala take priznaky ze podbrusko a prsia - to by krcok maternice nezvladol, takto sa hlasit :slight_smile: ale jasne, ked je podozrenie, treba skocit na gyndu.....
11. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau vavi, co to znamena, ze "riesi"? ze vari? :grinning:
fly, no... tak hadam to nebude nic vazne, len nejaka prechodna zalezitost :slight_smile:
zemiaky sa mi uz varia :slight_smile: masko sa rozmrazuje (na zajtra s paprikou)
11. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som si pozerala zoznam pesniciek co budu dnes baby spievat....

fiha - leona ze cranberries a zombie.. to som zvedava.. to je draheho naj pesnicka.. :grinning:
monike bagarovej dali pehu a spomal.. fuuu ceska spievajuca po slovensky, dufam ze to nevyznie komicky... :sweat_smile:
11. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved toto vavi ze nemam len to krvacanie ale aj bolesti podbruska a aj citlive a na dotyk bolestive prsia...taketo mimomenstruacne krvacanie som uz mala po sexiku parkrat ale uz davnejsie...na gynde som bola naposledy v juli..a vsetko vyzeralo byt ok. vavi ms vylucujem lebo to krvacanie prestalo po par minutach a dnes mam uz len taky hnedy vytok...takze ms to byt nemoze...
11. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, posli link, nech sa kuknem
11. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ja som ten futbal len ockom kukala, kvakala som s kamoskou, ale sklamal ma vysledok a piza bola sunkova s kukuricou, fajna chrumkava mnaaam
11. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari ano pochopila si spravne :slight_smile: myslim ze to nebolo az take neuhadnutelne :wink:
Nellie no u nas vari masove polievky zasadne chlop, a ide mu so dobre, ja ju neviem tak fajne dochutit.....
Co mate dnes v plane?
11. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja budem aj s drahym oddychovat...vcera sme boli v Optime takze dnes sa nikde nechystame...
11. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyraz "riesit" pouziva vo vsetkom moj kolega IT :grinning: :grinning: :grinning:
ten vzdy vsetko a kazdeho "riesi" :grinning: :grinning: :grinning: paci sa mi ten vyraz....

ja sa dnes budem asi len doma poflakovat.. nic sa mi nechce a je skaredo a boli ma fest brucho tak budem len tak oddychovat.. :sunglasses: :sunglasses:
11. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja konikujem a pozeram telku, mm začal skladat horne skrinky od linky a potom je na rade havo
11. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa vsetko pecie - teda uz len masko sa zapeka a mozeme jest mnam

a uz budem len lezat a povalovat sa dnes :grinning:
11. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, ja som myslela, ze riesi - akoze premysla, ci sa mu chce robit, alebo nechce, alebo akym sposobom alebo tak :wink:
u nas (asi vsade v KE) sa pouziva namiesto Co sa staras? - Co riesis? Neries. :grinning:
11. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej na Nove je moj oblubeny film...Divoke kocky - Coyote ugly... :sunglasses: :sunglasses:
tak sa idem vyzivat.... :grinning: :grinning:
zatial sa lucim.... :wink:
11. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme uz najedeni - drobec pomenej, lebo sa predobedom ojedla vcerajsich palaciniek - spala by v nich :grinning:

a inak - vonku leje, takze ostavame doma lebedit.... este nie sme najzdravsi, tak aj preto
11. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si dala fajny kolačik, ale nemam :slight_smile: a nemam ani suroviny a priestor na upečenie mm okupuje to z čoho bude kuchyna
11. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jůůů já bych si naopak dala pořádný kus masa a nemám taky suroviny... :frowning2:
11. okt 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, dojdi k nam, cely tyzden nic ine nejem...mali sme milion tristo po svadbe :grinning:
11. okt 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky dakujem za ponuku, ale dnes som uz taka leniva, ze sa mi ani von nechce hihi
11. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme uz po obediku a asom uplne plná...uff nic sa mi nechce robit
11. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz aj keks som dotlačila do hlavy :slight_smile:
11. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hava okupana, skoro osusena a vyčesana, este ostrihat
11. okt 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
pozeram ze dnes tomu moc zabrat nedavate :frowning2:
11. okt 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni asi si každý užíva posledné hodiny víkendu :slight_smile:
11. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam to aj ja, ale tak lebedim na posteli, tak som sem kuk a nikde nikoho
a to este vecer idem pracovat aj ked sa mi nechce
kde mas foto??
11. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som si pospalaaaaaaaa :dizzy_face: dobre ranko :sunglasses:
11. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaari...ja sa tak tesim,ze si tehu.. :sweat_smile:
11. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si zdriemla, ale asi len na desať minút :sweat_smile: taký chvíľkový ošiaľ som mala, že som nedokázala udržať viečka.... a zabralo :grinning: už som fit
11. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak niekedy je lepsie ako cela noc
11. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok