• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahojky všem tak dnes mám teplotku opět 36,9, jako včera a pekelně mě bolí břicho, jako včera.
12. okt 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
pipi ja som si objednavala trička tehu a aj som ich vratila, tam kde mali byt volne boli obtiahnute a na prsiach mi boli velke, take prsia ja nebudem mat ani ked budem kojit :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, od rana mam pocit zahlieneneho hrdla, ale pijem caj od rana..
uvidim, na co sa to transformuje... :slight_smile:
ale prave sme sa dnes doma zhodli na tom, ze zaciname mierne prikurovat.
uz tento tyzden aj SHMU predpoklada zaciatok vykurovacej sezony...

vam uz kuria???
12. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babky,
alzbetka, ktory den cyklu?

tini, neviem, ci by som mala odvahu objednat si tehu veci - ja musim vsetko skusat

puma, nam uz ano, ale tak slabo, ze aj k letnemu to ma daleko :grinning:
12. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky vsetkym!
Nam este nekuria :frowning2: Ale uz by mohli, lebo je zimaaaaa.
12. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky: 17dc a 6dpo
12. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme chceli vcera po kupani zapnut ohrievac, lebo sme malej umyvali aj vlasky a teraz je este aj nachladena, ale zistili sme, ze by to bolo na prd - nemame interierove dvere a nebudeme predsa vykurovat cely byt :unamused:
12. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, ja som v tychto veciach dost laik, ja som merala teplotku len 2 cykly.....a v case, ked som otehotnela, bolelo ma komplet cele brucho, mala som skor pocit, ze zaludok.....mas pocit, ze by to mohlo byt ono???
12. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejsem si jistá...pořád běhám na wc ale ne na malou ale na velkou... to se mi zatím nestalo. a to už snad od ovu
12. okt 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, prajem uspesny zaciatok tyzdna, ja ho zacinam navstevou zubara :unamused:
Ale aj tak mi asi nic robit nemoze, kedze ja si bez lokalky dam maximalne tak odstranit kamen, nic viac :grinning: :grinning:

Pipi tehu obchody su aj na - teraz neviem aka je to ulica, ale myslim ze tam niekde ako bola stara Aida, skus si vygooglit na nete a potom pobehas, ked uz budes moct, urcite Maderna nieje jediny obchod :wink: ale mas pravdu, internet je asi najpohodlnejsia forma... Ja som chvalabohu zdedila jedny super tehu rifle po kamoske - teda uz som tretia nositelka :slight_smile: takze ten pas je uz trochu vytahany, ale nevadi, ked bude brucho tak snad este co to podrzi :slight_smile:
12. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my si mozme kurenie relativne nastavit. viem, ze uz ide. takze zapinam isto v kupelni - aspon tak lajt. a v spalni tiez... len musim nastudovat termostat. resp. som to dala ako bojovu ulohu mojmu chlapovi. nech nekurime cez den ako besni... nech sa nad ranom zakuri a potom az poobede ked prideme domov z roboty....
12. okt 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alzbet a nemoze byt ze si len nieco zjedla? Zas nie uplne vsetky veci, ktore sa deju v tvojom tele, musia zakonite suvisiet s menstruacnym cyklom... Kebyze si odmyslis teplotu, to ze sa snazite, a pozries sa na to trochu s nadhladom, nenapadne ta nic ine? Mozno nejaka lahsia forma virozy..... Hmm? :sweat_smile:
12. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akt nevím... jím stále stejně, spíše možná méně. spíš se snažím řídit teplotou
12. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas dobre, puma, my, kym sme nemali merace, mali sme vsade naplno - trenirkova teplota :grinning: , ale odkedy nam dali tie prisekane merace, stale je zima, aj ked je naplno zapnute
12. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky ja som to tiez riskla, ja tiez musim vsetko skusat, ale boli tam rozmery, tak som si dala priblizne svoje, a aj tak to nevyslo :slight_smile:
12. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame aj v robote strasnu zimu. Akurat to tu riesime, ze by nam uz mohli kurit...
Puma vam v robote kuria???
12. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco mate zimu? ved merace na to nemaju vplyv, jedine, ze vtedy, ze nechces vela "natocit"... a teda si ty stisujes to kurenie.
ja som velmi velmi zvedava ako dopadne nase zuctovanie.... buduci rok.
nechapem, ze tak moderna budova a nemame vlastne kurenie pre kazdy byt. som myslela, ze tam bude mat kazdy byt vlastny kotol a budeme si kurit ako chceme, ale ee... mame centralne vykurovanie... ani merace nemame.. velice vtipne to bude...
12. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten, co nam ich montoval, nam vysvetlil, ze vo ventile je len taka mala dierka ako spendlikova hlavicka a to nam vela tepla nepusti - vraj zavisi aj od ventilu, aky mas namontovany - a v tom je problem, spolu s meracmi nam menili aj ventily...napriklad nasi maju ine a maju saunu a svokrovci take iste ako my a mrznu
12. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam doma kosu a navyse mam tu huby na susenie, asi nevyschnu v takej zime
12. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nemam v robote radiatory ale nam "kuria" klimou ci cim, nejakou vecou zo steny nam tu ma udajne fukat teply vzduch - nove business budovy su nejake civne. zatial nemame zimu, ale ani prehnane teplo...
v robote nemam rada total hic.
ale pocuvajte, ten moj mi vcera hlasil, ze vo stvrtok ma byt len 7 stupnov. idem cizmy hladat v krabiciach uz... :frowning2:
12. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeejjjj :grinning:
off topic
pocuvam nejaky cas v robote slovensky rozhlas (funka som uz mala plne kozy) a tesim sa, lebo mi kazdy den zahraju moju naoblubenejsiu slovensku sladakovu pesnicku...
a teraz ju znova hrajuuuu....

aaaaccchhhhhhh

:sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:
12. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj kde su časy ked som si topila sama kedy som chcela a kolko som chcela ale čo uz, chceli sme vačši byt, tak mame aj vačšiu kosu :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len hladaj, puma, lebo vraj aj snezit uz ma tento tyzden... :frowning2:
12. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute :slight_smile:
puma, a to je aka?
a co tak radio_fm? :wink:
12. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, mam tusenie, kde asi su, ale neviem ako sa k nim dostanem :grinning:
este ze pridu zajtra ti stolari spravia skrine - teda dufam, tak do stvrtka hadam tie cizmy vylosujem niekde z lunika :wink:
12. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini :grinning: :grinning: :grinning: ..a kolko izbovy mate teraz?

shaarka caf :slight_smile:
ahoj shaarka
tak ja idem von :wink:
cau shaar...
a to je pre mna palonderova laska...
cukrikove, ja viem, ale rodim z jeho hlasu....
:grinning:

ako sa mate shaarkovci?
12. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooooo, dnes je skarede pocasie, MM ma sklamal/nasral, rano som bola po duplikat PN z novembra min. roka (lebo som nezodpovedna a neznasam byrokraciu) a teraz premyslam, co budem jest. to je tak v skratke.

ako sa vam pacili vcerajsie vykony?
chlapci su taka dedinska liga (az na 2-3 vynimky) oproti dievcatam :grinning:
12. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari uz mi je jasne , co mas proti L. Lancosovej - kokso to je jaka .... onaa ...... :grinning:
Ale inak spievali pekne diefciny :dizzy_face: :dizzy_face:
12. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok