• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
monika nemala chybu a velmi ma prekvapila aneta...
vcera boli jednoznacne lepsie cesky...

a chalani, zufalstvo, okrem chodura, denisa lacha a mira smajdu - ten ma dostal s chrisom isaacom...
12. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, tak to ziadna vyhra takto zacat den, ze? a co ti vyviedol ten tvoj "mm" :grinning:

superstar? neviem, medzi babami nemam favoritku, hoci spievaju asi fakt lepsie ako chalaniska, ale moj absolutny faforit je Chodur...ten ked odspieval Gotta, som sa skoro z toho poserkala...a ako mu Habera povedal, ze co dodat, ked sam by som to lepsie neodspieval...a ze jazdi vo formule, kym ostatni v embeckach a skodovkach :grinning:
12. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko zeny.... no my tu konecne biudeme mat lesie pocasie ako vy :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedze v zime tu nie je az taka kosa a dnes pekne aj svieti slniecko uz vlastne treti den :grinning: tak zavidte ako som ja vam v lete :grinning: ale prikurujeme uz my teda mame nastastie vlastny kotol takze si to regulujeme sami ako chceme :wink:
vcera sme strihali psa po dlsom case a teraz mam pocti akokeby som mala noveho psa doma :grinning: ale uz trebalo lebo potom by mu uz bola moc zima ked sa este viac ochladi.....
od vcera nova postel....ale pokrstili sme az dnes rano kedze som vcera uz zaspavala pri telke :sweat_smile:
12. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou, tak nech ten krst prinesie aj ovocie :wink:
12. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, idem ja vysavat, lebo Hana prasi kolace po celom byte :angry:
12. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki monky no ovu sa uz blizi tak dufam, ze priniesie :wink:
12. okt 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a neviete niekto ako dnes dopadla flam?
12. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... tiez som bola na flam zvedava..ale asi nas bojkotuje...
12. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: :slight_smile:

no dnes som aj ja zvedava kto vypadne v superstar.... u chalanov sa mi pacili - chodur (klasika), miro a rene.. a ten reneho otec mne sa s nim aj snivalo... :grinning: :grinning: :grinning: iny fesacisko.. po nom isto ženske hadzu rodidlami doteraz :grinning: :grinning: :grinning:

a baby - monika bola super, aj aneta s Rehab aj dominika to dala super - viacere boli dobre...
a ta lancoska by mohla ist prec.. mna tak nenormalne irituje ta dievčina... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
inak vadili mi tie ich trapne dokrutky ako chapem - pubertacky a ja som to musela normalne prepnut ked to islo..neviem ci to je mojimi menzesínami ale fakt ma to rozculovalo riadne :grinning: :grinning: :grinning:

a mam tak vela roboty ze dnes som vo švungu od 6,40 ...
12. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute

ako sa mame?

co mate na mysli s flam? ved k lekarovi ide az v stredu
12. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej ale ze ci nemerala alebo tak ci je v pohode hlavne :wink:
12. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tak to neviem,dr. v stredu, to mi vcera pisala,ale snad ok. aspon vcera vecer sa nestazovala tak dufam ze ani dnes sa nebude
12. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ho sak uvidime dufam ze sa ma dobre :wink:
a co ty ako sa mas uz 6tt :wink:
12. okt 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chalanov nevidela este ale baby boli fajn..

teda hlavne ta mala monika bagarova, a aj marketka sa mi pacila...ale mne sa pacila aj Nicoleta-spevom-som bola prekvapena z hodnotenia porotcov...
12. okt 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou zatial v pohode, cez vikend sa ma snazila lomit nejaka pliaga chorobna,ale caj s medom a tepla postel pomohli ako stale
dnes som len unavena lebo som veeeelmi zle spala,ale inak ok
zatial vegetim ale od 12:30 zacinam zarezavat
12. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som dnes doma...a dnes musim aj nieco robit lebo mm je dnes doma tak bude hubovat ze cely den len sedim s notasom
idem varit kur.perkelt a co vy idete varit/papat dnes?
12. okt 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka aj mne sa pacila Nikoleta to bola ta posledna ze??? my s drahym sme z nej boli uneseni a porota ju jak dodzubala.. a mne sa pacila...

dzou zasa varime??? :grinning: :grinning: :grinning: ja mam dnes super obed uvareny jogurt-jahodovu fantaziu a rozok :grinning: :grinning:
a doma este mame od vcera tak dnes nevarime.. :sunglasses: :sunglasses:
12. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na tu nikoletu frflal drahy ze co to s nou dorobili ze sak vypada jak slapka.. :sweat_smile:
12. okt 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nellie sak nesmieme porusit nasi tradiciu :grinning: tak to mas dobre joooooooooj dala by som si taky slovensky rozok :dizzy_face:
12. okt 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ja mam navarene od vcera, tak dnes len veget co sa tyka kuchyne
na ranajky moj drahy urobil krupicu a ja som bola na vrchole blaha :grinning: krupicu by som jedla denne
12. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je dovysavane :sweat_smile:
my dnes obedujeme to iste co vcera - ale zajtra robim zemlovku s jablkami, tvarohom a pudingom...mnaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej krupicu to si urobim na veceru dobry napad :slight_smile: no ja som zase nevarila vcera lebo sme mali od soboty takze musim dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelly ano to bola ta posledna... no hej oblecenie ju strasne zostarelo - ale inak mne sa zdalo ze spievala ako maly boh... - mozno telka skresluje ale mne sa zdala ako uplny profik... a ona sa asi mala podobat na tu oliviu newton john...

ale aby jej povedali-ze to je spev ako z luxusneho baru..no co ja viem... ale podla mna vela spevakov aj zacina spievanim v baroch..a podla mna aj darina aj ta druha urcite spievali aj bare... toto dietatu sa nepatri povedat podla mna proste...
12. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam odvcera kuriatko s opekanymi zemiakmi.. :slight_smile: a dnes uz nevarim-teda varim - cestoviny :grinning: na zajtra
12. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj tip dnes na vypadnutie je leo machala, marek lacko, lancosova lucia a bohuzial asi adreina alebo konvicka... :fearful:

a som hladna uz zase... dnes som babam do roboty doniesla skolkarsku drozdovu pomazanku, isli sa udusit...
a pritom aka kravina, ze? :wink:

nellie, aj ja makam, ale v ramci psychohygieny si viem najst cas aspon na par riadkov :wink:
12. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim ze vsetky ste varili vcera ... no ja dnes tak padam zatial ale este sa stavim :slight_smile:
dzou a poriadne posypana grankom mnaaaaaaaaaaaaaaaam

booode ako tak sledujem tie vase debaty o superstar som rada ze to vooobec nesledujem
baby, moj drahy sa na vyjadrenie poroty k tej poslednej vyjadril, ze co sa ondia s luxusnym barom - ved superstar ma zaspievat vsetko - ked treba, taj aj ako z luxusneho baru...ja by som chcela pocut obcas porotu spievat tie pesnicky...nech si darina spomenie, ake pubertalne veci spievala na prahu dospelosti... stale mala taky ujacany hlas ... tot moj nazor...ja ju strasne nemusim, neviem ako vy ostatne
12. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma aj mne uz trebalo psychohygienu tak som sem musela dojst.... :sunglasses: :grinning: :grinning:

kati - hej tie ich vyroky su niekedy fakt od veci.. alebo vadilo mi ako tu staru stale kôli tomu kostolu podrypavaju.. spomenula ze tam chodi a oni jak slahnuti... :rolling_eyes: nevedia asi ako nadhodit rozhovor či čo :unamused:

no adriana by mohla ist dnes ale obavam sa aj o tu v cervenych cizmach - zabudla som meno :sweat_smile: co spievala Zombie... a z nasich by mohla ist lancoška alebo ištvancova...

z chalanov tiez tipujem - machala a lacko... :unamused: Inak ten Leo zevraj preto tak spomalene rozprava lebo prekonal tazku boreliozu a ma poskodeny mozog...
12. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano kašaaaa - ja tam musim mat vela masla a v tom masle roztopene granko a škoricaaa.....
som to nejedla 100 rokov a si dneska si urobim na veceru... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok