• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaar ja keby som mohla tak mam taku svorku doma, ze az :grinning: malych, velkych, strednych...vela vela hafanov :grinning:
12. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mam rada prosciutto... preco sa pytas shaar? Mas nejaky dobry recept?
12. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni aj ja :wink:
shaari a s tym zabijanim... aj tak si myslim, ze skoncime skor pritom zahr.centre a zvieratka budeme mat len tak co si mi budeme chovat...ale to je este daleeeeeeeeeeeeeekoooooooooooo tak uvidime
12. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaam kolozvarska kapusta :slight_smile: mi tu robite chute s tym jedlom...
12. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem co to je prosciutto :confused: asi som nevzdelana :sweat_smile:
12. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, ano, som maskova, co uz so mnou?
najlepsi zakusok je predsa rezen!!! 4EVA :wink:

ale zase, ani makove slize nie su zle, ale raz za rok mi stacia :wink:
puma :grinning: :grinning: no ja som vzezravec...ja aj masko aj sladke :slight_smile:
ja tiez spapam vsetko okrem kolienok a tomu podobne cestoviny
12. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini a preco :confused: sak to je jedno ako tie cestoviny vyzeraju, ci ako celkovo nemas rada cestoviny?
12. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si prave dala uplne cerstvu parenicu stavnatu vrzgajucu dnes vyrobenu mnam... :grinning: :grinning: :grinning:
ani take makove slize nie su na zahodenie, to som tiez davno nemala.. vidite ja mam v chladnicke slivkove guleeeeeee... no dneska asi obetujem rezen ale dam si gule.. normalne som sa na ne namotala.. :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som akurat s maminou vcera po telefone rozoberala ze tu nemozem kupit mak :angry: tak povedala ze mi prinesie tak dufam, ze ju nechytia ze nosi drogy alebo co :grinning:
12. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v mraznicke mam gule nie v chladnicke.. :grinning:

konecne u nas prestalo prsat.. ale cely den musi svietit neonka a to neznasam citim sa jak kura v liaharni... :grinning:
a vypadaju z toho vlasy, tak zhasinam a moja kolegyna stale zazina.. tak si robime "zle" :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nas svieti slnoeckoooooooooo be be :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak vam treba to zato ze ste mali take kranse leto a my zase nic
12. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme preberat mraznicky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my tam mame kadeco, ale najviac sa tesim na pirohy a plnenu kapustu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale aj tie gule by som si dala...mnaaam
12. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou neviem prečo, ale proste kolienka nelubim, sa neviem z nich najest, ale napr. makarony, spagety, vrtule to mam velmi rada aj tarhonu a vseto mozno nechapem ani ja a mm sa zo mna smeje preto :grinning:
12. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tam mam pstruhy uz dost dlho a mm furt rype ze kedy ich spravim a ja sa ku tomu nejak nemam.... sa bojim ze to dodzubem a potom bude nadavat :unamused:
12. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ked neskusim nezistis a ja lubim pstruhy aj kapra uz tesííím na vainoce, mam vzdy take rybky na masle
12. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou aj ja mam mrazak plny ryb, MM je vasnivy rybar :slight_smile: Mam tam ryby od vymyslu sveta a straaaasne nerada ich robim :slight_smile:
12. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono ich vzdy robi mm ale teraz sa rozhodol ze mam ja a bojim bojim hodte nejaky recept :wink:
12. okt 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich vacsinou robim iba tak na masle, korenie, trocha zemiacikov a cibulky, pokvapkat citronom a sup do rury :slight_smile:
12. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked je rybka maso, tak len vynimocne ju papam. skor len tresku (exklusiv) - to MUSI byt a este udena makrela. ale priamo z RYBA predajne. pomoooocccc, pojdem asi zajtra kupit. lebo maju tak echujove otvaracie hodiny, ze to nestiham z roboty nikdy, ale zajtra mam volnoooo....
aaaaaaa
12. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ved take pstruhy sa robia lahko :wink:
ja ich musim vzdy riadne nacesnakovat, posypem korenim na ryby, vela masla a je to.. :wink:
a su genialne - "len taky adidas" ako hovori moj drahy :grinning: :grinning:
ja tam musim dat hlavne vela cesnaku a odstranit hlavy lebo keby to na mna žmurkne tak ma porazi :grinning:
a nemozem zacitit chut rybiny.. ble :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

ja mam rada pangasiusa... :slight_smile: kedze sa nemusim serinkat s kostami :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu chut ryby ani ja nemam rada, teda skor pach a moj mm najde kosti aj vo file hihi tak na posledne vianoce sa piplal hodinu s kaprom a ked na chvilu odbehol tak mu tu rybu zozral nas pes hihi
12. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas pes sa ryb boji xixi :grinning:
12. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pangasius je fasa, aj file sa da. z toho moja mama robievala zelenu rybu, asi ju spravim aj ja niekedy. len neviem, ci to chlap zje... uvidime, nechame sa prekvapkat...
to je napad :wink:

a este konzervove rybky jedavame, ale inak nie velmi vela, stve ma to, lebo je to zdrave...
aj viac zeleniny musime. a to sa nutime, ale vieme, ze je to na nieco dobre...
12. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme minule mali obrovskeho kapra a dali sme ho na 12 hodin do marinady - mm sa nevedel ojest - povedal, ze ineho kapra uz ani nechce...ta marinada bola fakt suprova...som rozmyslala, ze skusim ju aj na masko
12. okt 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky aka marinada?
12. okt 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska, jednoducha

kapor na podkovicky, namocis do marinady na 12 hodin a potom vypekas na oleji ......
marinada - 3 cele vajcia, 3 lyzicky vegety, 3 lyzicky maizeny, 3 - 6 strucikov pretlaceneho cesnaku, 1 lyzicka ml. cierneho korenia a 1 lyzicka ml. cerv. papriky
12. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem monky, ako sa hovori v jednoduchosti je krasna :slight_smile:
12. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, to moze byt dobre aj na masko... sa mi to paci a jednoduche to je. a vlastne to mas vzdy aj doma...
dakujem za tip, spravim nieco take cez vikend, ale obavam sa, ze s krkovicou alebo kuracimi ceckami :grinning:
12. okt 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok