• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
uz ani nemam chut pozerat tu superstar... ze ludia si ju zvolia?
ha ha.
nejake pubertacky.
vobec by som sa necudovala, keby nakoniec vyhral denis lacho alebo karolina majernikova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
reneho som fakt dnes netipovala. srandovny je, ako premiela tou pusou, ako stary dedo, ked mu ujdu zuby. ale je straaaaasny sympos a taky normalny. asi preto sa nehodi.

ale poviem vam pravdu, ze aj mne lezu na nervy ti cudzokrajni cechoslovaci, marek lacko spievat velmi nevie, ani thomas, ben uz vobec nie!! ahmad tiez nevedel (ale sympos a spravnak to teda bol!)... take nejake divne je tato superstar.
1. uplne slabi a nudni bieli cesi a slovaci,
2. super silni polovicni romovia
3. nespievajuci exoticki (hlavne zjavom) miesanci...
hm hm :unamused:
13. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

koho tipujete ako absolutneho vitaza? ja uz favorita mam :sweat_smile:
13. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau monky, ja netipujem nikoho, lebo neviem. ti nasi posielaci smsiek su nevyspytatelni. a ja sms zasadne neposielam. chcela som 1x podporit reneho, ale nestihla som :grinning:
najlepsi spevaci su chodur a bagarova, to je jasne.
ale kto bude superstar, to neviem... ale pochybujem, ze to bude slovak :grinning:
13. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky mojmu mm sa pači jeden chalana ale ja neovladam ich mena ale spieval od gota pesničku a z dievčat ani neviem take je to divne, dost si vyberaju pesničky čo ma neberu a potom to je take fadne pre mna
13. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no shaari, tak mame podobny nazor na naj spevakov - hlavne chodur :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ma dostal tou pesnickou od Gotta, i ked mu fandim od prvej chvile.....ale sms-kuju prevazne pubertacky a kedze jeho krasa ktovie ako nebije, tak neviem neviem :frowning2: ...ale tak idem verit v spravodlivost :grinning:
13. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monky, spravodlivost? hahaaaaa! :grinning:
a chodur mi trosku pripada... ako sisi? trosku tak divne vyzera - aj je taky nejaky napoly genius? taky prilis dospely? a hybat sa nevie? a v dokrutke sedel na gauci s nohou vylomenou jak jogin... no proste taky zvlastny je.

tini, gotta spieval aj ten maly cigancik (co ma sestru mariangelu a brata gejzu :grinning: ) a aj chodur, ten co ma zubky jak kukurica :grinning:
13. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, ze zubky ako kukurica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...som si nikdy nevsimla,
je jasne, ze nie je krasavec, ale paci sa mi, ako si to na javisku uziva, ako by tam patril odjakziva....som normalne zvedava, co bude spievat nabuduce
13. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko kocky co zase ste rozoberali superstar? skoda no ze ja nemozem s vami ak inac ako sa mate?
13. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzou, ahoj :slight_smile: tak vies, vcera bolo vyhodnotenie, tak preto je to take cerstve.
a ved si kukni na nete - mas tam vsetko :wink:
som kukla, ako ste vystrihali pejska! :grinning: :grinning: no pekne, pekne. :grinning: ako sa mu to paci, ako sa citi? pocituje nejaky rozdiel?
13. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo my sme ho uz tak strihali viackrat... on sa pritom vzdy hrozne ksichti :grinning: ale prezije to a rozdiel je v tom ze vobec ale vobec nie su nikde chlpy :wink: teraz ked uz ide skarede pocasie tak aspon ked pride zo zahrady ho len pretriem a je cisty a na chpoch mu to vzdy drzalo......ale asi mu je trosku zimka vonku :grinning: ale to mu rychlo dporastie na take akurat :slight_smile:
13. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co tu skapal pes?(len dufam, ze nie moj :grinning: )
13. okt 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, ja som prave nakukla.......rada by som pisala, ale malicka mi nedovoli...treba sa jej venovat....a okrem toho mi je strasna zima, tak lezim pod dekou a snazim sa udrzat oci otvorene....a o chvilu sa idem pustit do varenia :slight_smile:
13. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj no ja prezmenu mam dnes navarene zo vcera :wink:
13. okt 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tiez tu, na preskacku :grinning: periem a triedim oblecenie, kedze uz prisla zima. presuvam veci z jednej skrine do druhej, nechala som si v izbe len veci, ktore budem moct nosit aj v tehu.
straaaaaaaasne fuka, tak strasidelne.
idem dalej pokracovat, celu skrinu mozem nalozit do vriec a rozbalit mozno o rok :grinning: :grinning: :grinning:

a dzou, ty si teraz domka?
13. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej robim od zajtra do piatku a v piatok idem do toho pubu na svadbu :grinning: tesiiiiiiiim este neviem co si obleciem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neviem co budem robit dnes... asi si dam doporiadku auto povysavam a umyjem uz je take zacpinene ze az fuj :grinning: a co budete robit vy?
13. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zenuse :slight_smile:
13. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nely :slight_smile:
13. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi girls :sunglasses: :grinning: :grinning:
akurat mam pauzu pri keksikoch a kave... :sunglasses: :sunglasses:
13. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dyyyyg. co dneska, free?
13. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi nellie joj asi aj ja si dam este kaficko :slight_smile: ako sa mas?
13. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem az pan boh da dneska zehlit, a snad konecne popresuvam spalnu alebo to necham az na vikend, uvidime..
13. okt 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou mam vela roboty... des.. same vykazy este aj s programom sa to serinka a nesedia nam s kolegom cisla tak patram a lietam jak odtrhnuty plagat.. :grinning:

a jej nam aj slnko vyslo normalne... :sunglasses: :sunglasses: ale ten vietor fuci jak trafenec.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

nelynka dnes mas volno? :wink:

shaar ten presun veci by som mala aj ja urobit... :unamused: u nas normalne baby maju uz zimne kabaty.. to uz ake extremy toto ze minuly tyzden 26 a dnes takato kosa... :sweat_smile: to budu chripciny... :unamused:
13. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako nabytok chces presuvat nely? to mam rada ked sa daco tak zmeni i ked my uz nemame moc moznosti :grinning:
13. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ukazkova zenska logika ...

vypravela jedna zena:
Jedu domu autobusem.Autobus je preplneny, takze se vzdam razeni listku a chci poprosit pani prede mnou, aby mi orazila. Ale jak ji nejlepe oslovim?? Budu ji tykat anebo vykat?? Na predposledni zastavce nevystoupila, takze jede az na zastavku posledni. Poradne si ji prohlizim. Ma se sebou lahev vina, takze jede urcite k nejakemu muzi. Ta lahev vina neni zrovna z nejlevnejsich, takze urcite musi byt ten muz hezky. U nas na posledni zastavce bydli ale jen dva hezci muzi - muj muz a muj milenec. K memu milenci nemuze jet, protoze tam jedu ja. Takze jede k memu muzi. Muj muz ma dve milenky - Karin a Andreu. Karin je na dovolene, takze rikam: "Andreo muzes mi prosim orazit listek?"
"Ahoj, jasne ze muzu, odkut me ale znas?"

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie :grinning: :grinning: :grinning: tak toto je fakt super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, hej poznam, celkom mile, len mne logicky trosku nesedi, preco by si zena cestujuca z predposlednej zastavky na poslednu chcela v preplnenom autobuse stikat listok :grinning:
13. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari no sak ina zenska logika :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ty detailistka... :grinning: :grinning: :grinning:
ale na pobavenie dobre... :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou potrebujem setok nabytok nejak popresuvat aby sme tam mohli dat kachle a zacat aj v spalni trosku kurit...
13. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok