• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
vidim ze tu zas nejak mrtvo...auto som neumyla nesla umyvacka na pumpe :angry:
joj baby ja vam tak zavidim tie bylinkace tu nic take nie je :angry: aj teraz som kukala v lekarni ze jeeeeee bylin.caje lebo na krabicke boli obrazky byliniek...a ked som chytila krab. do ruky... i prd vase velebnosti...boli to pilulky tak najblizsie ked pride mamina musim jej nakazat nech mi donesie :wink:
13. okt 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ty si v UK? tam nemaju bylinkove caje?

inak som pocula sa aj stazovat vela ludi na ich zdravotnictvo a pristup - a ja som myslela-ze ked maju taku vysoku zivotnu uroven-ze maju aj lepsie zdravotnictvo...
13. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej som v uk a pojem bylink. caj oni nepoznaju makximalne tak harmancek a to je asi vsetko a zdravotnictvo..no je take ake je ale uz som citala aj poz.ohlasy na (co sa teda tyka ohladom porodov a tak)takze skor by som povedala ze je to ako na svk ze zalezi v akej nemocnici si a od dr....na to som sa uz poucila pri klas.ochoreniach ze vlemi zalezi od dr.
13. okt 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak uz som si konečne spapala ten zabijačkovy tanier :slight_smile:
13. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tini zase nam ides robit chute :slight_smile:
13. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou sak sa aj ty pochval čo fajne si dnes mala
maly je cely rad ze sa napapal, dava to jasne najavo
13. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala ten perklt co som vcera varila.. a treaz mam mandarinku :slight_smile:
13. okt 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu nejak mlkvo :unamused: ...co to? co to?

inak shaar, od ionas tea je aj protistrasidlovy a protizlobidlovy caj :grinning: :grinning: :grinning: ...ale nemam ich vyskusane - jeden je vraj velmi kysly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes je tu uplne mrtvo a teda asi ten protizlobidlovy bude kysly :grinning:
13. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ta to jaka kosa bola vonku,jaaaaaj z z z z zimaaaaa :sweat_smile:
to aj moje tenke cizmy mozu ist do prdele,aj tak mi bolo na nohy zimaa....

co sa tyka jedla,co tu vzdy spominate,najblizsie pecieme kolozvarsku kapaustu lebo ste mi urobili strasnu chut a dnes si dam leco :dizzy_face:
13. okt 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso,dobryy vietor,11 kamionov prevratenych smerom do moldavy :fearful: :fearful:
13. okt 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked budem mat ruru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau pipi :wink: co si 11kamionaov???to si videla v spravach ci v radiu si pocula?
13. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly teraz to dávali aj v správach.... a celý deň to hlásili v rádiách
13. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau fly :slight_smile: prepac ze mam dalsiu otazku,ale citala som ze zrejuce syry sa nemaju v tehotenstve,podla teba tym mysleli len tie plesnove??lebo aj na eidame aj na ementaleri pise ze su zrejuce a ja uz neviem co mozem a co nie..vsetky tvrde syry su zrejuce,hmmm? :sweat_smile: :sweat_smile:
13. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,no ja som to videla v spravach
13. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmena planu,svokra urobila langose,takze nem leco ale langose,ty koki roky som nejedla :slight_smile:
13. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaam langose :grinning: pipi v tehu sa syry velmi neodporucaju..presnive v ziadnom pripade...a ostatne sa mozu konzumovat ale v malom mnozstve a najlepsie ak su tepelne upravene napr.ako omacka alebo vypr.syr nie je zdravy ale z hladiska syrov v tehu su lepsie ked su tep.upravene ale zopar platkov na chlebiku alebo tak ti neuskodia ale zas vo velkom mnozstve ti neodporucam syry konzumovta...cize vsetko s meirou
13. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,dakujem piekne :slight_smile: som si musela dat langos s cesnakom aj so syrom struhanym :wink:
tam pisu o tych listeriozach :confounded:
ja casto jem karicku aa som sa docitala,ze tavene syry sa nesmu,takze koncim s karickou na sest mesiacov :grinning:
13. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi...neboj ani z karicky by ti nic vazne nebolo :wink: len si ten syr treba dopriat pomenej a dat pozor na datum spotreby......langos by som si dala aj ja :wink:
13. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis langose asi uz viem co bude v sobotu.... ja milujem ze tu na konovi dostavam dobre napady ze co varit... ono clovek vzdy nejak zabudem na taketo dobroty....
pipi a ti ty udes robit tu kolozvarsku?... nemohla by si mi ipnut recept? ja som to nikdy nerobila, ani doma sme to nerobili ale jedla som to v skole a tak a mi to chutilo by som spravila :slight_smile:
13. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,ze karicka obsahuje taviace soli,nech idu do prdele,hlavne ze reklamy s karickou odporucaju detickam a podobne :wink:
celkom dobry bol ale jeden staci..este mam devat ks :grinning:
13. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie langosse :wink:
13. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://recepty.dct.sk/recepty-kolozvarska-kapusta/

pre teba dzou,ja to budem robit prvy krat,ale tento recept sa mi pozdava,ale tu gramas by som pozmenila podla vlastneho uvazenia :wink: :wink:
kapustu by som tiez podusila na oprazenej cibulkea okorenila by som kapustu..
zapecies najprv s alobalom na 20 min.potom bez neho este aspon 25 min :wink:
13. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki pipi :wink:
13. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa chystam ze budem robit langose, ked bude uz linka dokončena :slight_smile:
13. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute

a to ako vazne myslite s tymi syrmi? ja bez syra neviem zit, jem ho denne !!!!
13. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni hej hej to vazne ani ja neviem ako to prezijem ale tak cloevk sa obetuje no nie?
13. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou asi v piatok urobim a dam ti vediet ako to dopadlo :wink:

lenocka a keby len syry :grinning: nic radsej necitaj,lebo zistis,ze sa jest nemoze skoro nic,najlepsie len setko varene a zelenina a niektore ovocie,najlepsie len u nas pestovane,tj.jablka a co ja viem este slivky? :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok