• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
:grinning: vaaav, no teda. tak potom uz len osvedcene internetne jedlo: hrianky s cesnakom, maslom a grilovacim korenim. :grinning:
14. okt 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari no to neznie zle (okrem toho cesnaku) :slight_smile:
No mozno dam predsalen rozmrazit morcacie prsia... Ale co s nimi? Sa mi nechce.......
14. okt 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konzervy sa nemaju jest :grinning: :grinning: :grinning:

caute :slight_smile:

ste ma tu rozrevali :sweat_smile: placem ked je nieco pekne,ked je nieco dojimave,ked je nieco nepekne aj ked ma niekto talent placem,furt placem :grinning:

shaarka,ani mne maso nechuti :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes si urobil leco :dizzy_face:
vcera som si nasla este aj take nieco, co sa ma jest a co nie podla krvnej skupiny,ktoru mame..ale tak normalne cely zivot,nielen v tehu..tak to uz je riadna pecka,secko jem naopak :grinning:
14. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja nieco zjem... a za chvilu uz citim zaludok.....
nic nejem, aj tak sa mi grga....
vecer to byva najhorsie.... vcera som sa normalne rozrevala.... mna az bolelo pod hrudnou kostou, tazko s ami dychalo......
proste zaludok je hroznyyyyyy......

pocas dna mi pomahaju zuvacky... akoze uz aj tie nemam rada, ale pomahaju....
takze som si dnes kupila asi 7 druhov zuvaciek

ako mozete tehulky jest ?? a vselijake kombinacie...
ja proste kazde jedlo, hroza.....
/ a to nevraciam, ale zle mi je statocne /
14. okt 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa tak to mas blbe
mne zatial chutna, aj ked obcas ma uz zacina napinat, aj po oblubenom jedle

kde mas nejake fotky?hm?od dokiho nic?

pipimiska tak to aby sme prerobili tie texty,nie? ked naopak tak treba len zmenit text pri krvnej skupine
mne to trenerka tiez tak robila ze dieta podla krvnej skupiny ked som chodila cvicit
14. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa,vydrz este chvilu kazda to ma ine..mna do deviateho az desiateho tyzdna palila zaha,sa mi odgrgavalo do hrdla,napinalo ma z toho hlavne ku veceru ale z jedneho dna na druhy to prestalo :wink:
14. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak ja vam tiez napisem postrehy:
nevracala som, ale parkrat som mala na male. ale fakt len parkrat.
maso mi nejak specialne nechuti, okrem kurky ma z kazdeho ineho napina (pach).
ani syry mi nejak nechutia, mame doma v chladnicke a ja ich obchadzam kazdy den.
co veeeelmi mozem, je tmavy chlieb, dusena sunka a paradajky, s mliekom - azdy den, 5x denne (jasne ze sa obmedzujem na 1-2x denne)
dalej veeeeeeelmi mi idu na chut sladke veci - sladke pecivo s medom, kakao, keksiky, farebne zuvacky, lizatka.
14. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja zeriem stale a vsetko :wink:
aj teraz si davam pagacik mnam mnam, pravy oskvarkovy :wink:

pipussa, mas to vsetko v IP
14. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pumi, ved uvidis, ked buds kinderko, ze ako budes papat :wink:
14. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam chut na chipsy vsetkych druhov,ale tak sa snazim 4 kusky na den..jeden balik mam na mesiac :grinning: :grinning:
zacali mi chutit pomarance zkrizene s mandarinkami :dizzy_face:
kazdy den si musim dat kuraciu alebo hovadziu polievocku,maso niejem vobec teraz,iba ak sunku..
jedine co sladke zjem alebo vypijem je multivitaminovy dzus,kakavko a kukuricu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz teraz sa toho desim a ziadne tabulky pre mna "kolko pribrat v tehotenstve" nebudu platit - slubujem, ze pojdem az na doraz :grinning:
14. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaam baby zasa tu pri vas slincem do klavesnice :grinning: :grinning:
ze oskvarkove pagace...mnam... :sunglasses:

po mna o chvilu pride drahy a ideme asi do tesca a som hladna tak uz vidim tie nakupy plne debilin ako sa poznam :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak to taka sranda vas tehule a vase chute sledovat... :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska a prave multivitaminmove dzusy sa neodporucaju, to som tiez niekde citala, tak som ich uplne vylucila a naucila sa pit pomarancovy, ale len 100%
14. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, vypi veeela vody aspon, lkebo najhorsie je ist nakupovat s brazdnym bruchom, to ti len oci jedia...
poznam to na sebe... takze vela zdaru a neprezen to :grinning:
14. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma tak to mas pravdu
ja som tiez dnes bola tak nakupovat a nakupila som total kraviny
14. okt 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi no dobre idem logat.. a poto budem jak chodiace akvarko žblnkotat s vozikom :grinning: :grinning: :grinning:
ale doma mame super kapustovu polievku.. ale nie s udenym ale je v nej bracove udusene na cibulke ale taka je dobra... uz as vidim ako ju jem :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka :grinning: :grinning: no a ja som citala,ze sa nemozu pomarance a ze ak pijeme 100 percentne dzusy tak sa musia riedit mineralkou aby neboli hustee :grinning:
a to kde si citala,lebo ja som necitala o multivitaminovom :sweat_smile:

puma,presneee :grinning: :grinning: ja ked som hladna a idem nakupovat kupim fakt asi vsetko :grinning: :grinning: clovek ma vtedy na vsetko chut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska tak vidis zase ine nazory, tusim uz nebudem nic dodrziavat co sa pise lebo cloveka aby z toho kleplo
14. okt 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,teraz som si nasla,ze preco sa multivitaminove dzusy neodporucaju..zevraj vela krat presahuju dennu davku vitaminou,hlavne si treba daat pozor na A,D a E :wink:
ale tak ja vypijem dva pohare denne,vsade okolo mna je choroba,takze v takej situacii to urcite viac pomoze snaad :wink:
14. okt 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac mate nejaky dobry recept na kapustnicu ale na taku aby tam netrebalo davat vela hub a klobasu vobec?? :wink:
14. okt 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, sa to vola potom ze varena kysla kapusta :grinning:
14. okt 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme po 100 rokoch kupiloi domov sirup - pomarancovy a malinovy, celkom dobre su, takze sa citim ako za socializmu, u nas fici voda so sirupom :slight_smile: a este furt som nedala rozmrazit to maso, asi uz ani nedam a zavolam drahemu nech skoci kupit nejaky zdravy cerealny hamburger :grinning: :grinning: a pre istotu aj s hranolkami
14. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska tak to uz potom Nie je kapustnica
14. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: haha :grinning: ale pocuraj naozaj sa da zevraj robit aj s masom :wink: gynekolog ma skoro ziedol ked pocul ze jem huby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,tak ty si moj vzor ako sa zdravo stravovat :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh vav tak zdravy hamburger a nezdrave hranolky, super kombinacia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdrava zena + tehotenstvo = moznost jedenia a pitia vsetkeho - okrem alkoholu a drog . A samozrejme vsetkeho s mierou.... Jedine, co sa odporuca je uprvavoat zrejuce a plasnive syry kvoli moznej listerioze, ale ked su na pizzi alebo v omacke, tak sa mozu aj tie :wink:
Takze ak je chut na multivitaminovy dzus, nech sa paci, ak v kapustnici plave par kruzkov klobasy - hoc aj udenej a trochu susenych hribov - nech sa paci.... Je chut na pastetu s chlebom? Nech sa paci... Alebo cestoviny s nivovou omackou? Dokonca lepsie ochutit omacku nivou ako solou :wink:
14. okt 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata zabudla som dodat - zdravy cerealny hamburger a NIZKOKALORICKE velmi zdravucke hranolky :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak vaven, vsetko s mierou
14. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok