• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
kcem sa spytat na vas nazor..skodi podla vas wifi ?mi ho mame doma,takze nase notaciky si nosime kde kceme,neuvedomila som si,ze aj wifi je ziarenie :confounded:
aj ked zas co sa tyka mobilov,sme v tom az po usi,vsade sa to hemzi mobilovym ziarenim a to je asi skodlivejsia zalezitost :confounded:
14. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi to neni o vstrebani, ale o niecom uplne inom, ale to ja ne dlhsie :wink:
K kazdom pripade ty sa nemusis bat.
14. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,co myslis ze sa nemusim bat,som nepochopila coho :sweat_smile:
ja sa bojim,ze mi tromboza prepukne :unamused: aj hematomu a troska obavam,ze co to,jak to bude dalej..
14. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi myslim ze nase tela su uz odolne na takeho veci,kedze sme denne medzi nimi.
takze nestresovat
14. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flyanjel,tak sa nam maj pekne :wink:
14. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,keby si ma videla jak stresujem koli tomu,fakt :grinning: :grinning: ti to popisem :sweat_smile: takze rano spim co najdlhsie aby mi aspon polka dna takto presla,potom si zapnem notebook v posteli,ale mam ho polkilometra od seba,pre istotu :sweat_smile: ani neviem ako dokazem tak pisat,ale krk ma riadne pri tejto polohe bolii :grinning:
potom ho pre istotu vypnem,aby ma neozaroval cely cas..ale vecer neodolam a zapnuty ho mam aj do jednej rano a potom zaspavam s vycitkami :sweat_smile:
ale co mam robit ked mam vkuse len lezat :wink:
14. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak dojdi do ba a nebudes sa doma nudit
ci nemas ani vychadzky?
14. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka,to je trosku daleko :sweat_smile:.. na to ze mam povolenu jednu kratku prechadzku denne,aa to co najmenej ist autom aby ma to zbytocne nenadhadzovalo a zbytok ,,klud na lozku,, :wink:
14. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac od kedy som tehotna,nemozem pred spanim pozerat nijaky film alebo nieco prosto co ma dej..spim potom plytko a snivaju sa mi zmiesane bludy z filmu ako to riesim dookola,ale nema to ziaden zmysel..citim sa ako keby som bola hore,pritom vemi unavena a sem tam ako keby som zadriemala a niekedy ma aj nadhodi..take miknutie..aaz ked sa uplne vycerpam z toho riesenia,okolo stvrtej tvrdo zaspim
14. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi myslela som to tak ze v tvojom pripade by sa ti nemala prejavit tromboza - resp. ze to riziko je len o malinko vyssie ako u cloveka, co geneticku mutaciu nema. tato geneticka mutacia nieje tak skodliva a ty mas "zlu" len polovicu genu, druha polovica je ok, takze tie reduktazy, ktorych tvorbu ma na starosti tento gen, sa ti tvoria, len v nizsom pocte :wink: ak chces tak ti to vysvetlim, ale to je uz cista biochemia :sweat_smile:
14. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav ty si nejaka chemicka alebo nieco take?
o akych zlych genoch to hovorite?
14. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky dlho som tu nebola ,jeeeee vy ste tu vsetky tehulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2009 o 20:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau nathali
Lenoc jj, som.... bohuzial :grinning: no a s Pipi sme rozoberali nase trombofilne stavy, ktore su podmienene zlymi genmi :wink:
14. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky co je nove???
14. okt 2009 o 20:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nath no u mna nic take, ty sa pochval :slight_smile:
Co mas nove ty? Preco si tu dlho nebola, hmm????? :wink:
14. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nathali :slight_smile:

nejako si mylime miestnosti a stale sme medzi snazilkami :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ani nema take nic nove stale som snazilka mala som dost prace a ani som cas nemala a ked tak som skocila len nakuknut do inej temy ale uz som bola zvedava ze co je nove tu :slight_smile:
lenocka to nevadi aspon tu je veselo :slight_smile:
14. okt 2009 o 21:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,jeeej ty si chemikalka???Vauuuu,tak ti dakujem pekne,si ma troskla ukludnila :wink: :wink:
a ked uz si chemicak,co ty hovoris na wifi? :sweat_smile: :grinning:

nathal ahooj :slight_smile:
14. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chemicak :grinning: chemicka :grinning:
14. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, finally net at home!
konecne budem moct byt online aj cez vikendy a po veceroch...
uz spite?
14. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pum ja kukam futbal a konujem
14. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.

nechodim do vasej temy ale chodia sem zname tvare z BT. potrebujem sa vyrozpravat, mozem? :cry: prave som sa pohadala so svokrou a potom aj s MM. riesila ze ako je mozne ze som zase neotehotnela, ze sa snazime uz dlho a ze chyba je urcite vo mne. pytala sa ma naco som si brala jej syna ked mu nedokazem dat dieta, ze iba chlap nevie otehotniet a takto do mna hucala asi hodinu :cry: . a skoncila s tym ze ak jej do decembra nedonesiem tehu knizku tak ze zariadi aby bol rozvod. ked som to povedala MM tak len sucho povedal ze si ju nemam vsimat ze mam vypite, ale mna to trapi a babyyyyyyy my sa snazime len 2 mesiace a ano aj to mi vyhodila na oci ze som vo februari potratila ze to bola moja chyba a ako som to mohla dovolit ze citujem "vo mne umrelo dieta"
jeeesin ja ju tak nenavidim!!! normalne uz nemam chut snazilkovat po tomto. babyyyyyyyyy :cry:
14. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krish nech sa pači, sme tu na to
14. okt 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta tvoja svokra je divna, dnes len o divnych ludoch pocuvam, sak kamosku mama vyhodila na ulicu a ma 3 ročneho syna a rakovinu hroza
a tehu knizku by si aj tak hned nedostala nech sa da vypchat. a necudujem sa ti ze nemas chut, mne stačil tlak, ze ja chcem a sa nedari a ne ze by mi svokra take este hovorila
14. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika dakujem.
14. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kris nie je zač, ale fakt, ti nezavidim, take dačo nasere a ked muz tvoj len tolko na to povedal a po 2 mesiacoch snazenia ... fakt nemam slov. inac a boli ste na nejake vysetrenia ze je si taka ista ze to ty si na vine????
14. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...my sa snazime iba 2.cyklus... :cry: neviem naco jej to MM vesal na nos. :angry:
14. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kris mozno ona to z neho vytiahla ked je taka divna a nie ze by ta podrzala, ze si si musela prezit potrat ale este do teba rype tava jedna a byvate s nimi?
14. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krish - tak ako toto je sila... na toto ti viem povedať len jedno.. srať na ňu... to nie je človek!
14. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika nie neboli, akurat po kyrete a bolo vsetko OK. ona je sprosta ako papuca a o to viac ked ma vypite, vtedy zozrala vsetku mudrost sveta.
14. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok