• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
len tak mimochodom, ja nemam s pumou nic spolocne... aj ked to tak asi znie... to bola len z nudze cnost, ze mam taky nick. inde ho nepouzivam... :grinning:

a link na youtube neposielam preto na priamo, lebo nemam v robote k youtube pristup... :cry:
15. okt 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pipussa :wink:

lenocka,nove? :grinning: lezim a dnes som spala rekordne az do 14.20 ci kolko bolo :grinning:
a ty ?
15. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa pomaly lucim, mozno sa vecer prihlasim konecne aj z domu.

zatial paaaa
15. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau pipi. ja robim taku, ako pipussa :slight_smile: cibulka musi byt vsade aj trosku cesnaku oparzim. pridam osupane paradajky, nakrajane na drobno, podusim. na zaver syr, smotana, prihriat, ochutit, pridat cesnak, mozno trosku kecupu. :wink:
15. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma,urobim taku ze mix od vsetkych receptov co ste mi tu dali dam nieco a vytvorim novy recept :grinning:
..inac ja som si to dala vyhladat ale mi to nenaslo :unamused:

shaarka,dakujem velmo pekne,zevraj taku istu ako pipussa :grinning:
15. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj mam chut na nejaku fajnu pečenu rybku, taku ako som mal v grecku :frowning2:
15. okt 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,aa ty davas aku smotanu,co citam na nete recepty davaju slahackuvu alebo sladku a tu babky kyslu smotanu :wink:

tinika,no tak mas tri moznosti,bud ist do grecka,alebo si upecies doma nieco podobne alebo ist do restiky :wink:
ja si v blizkej dobe dam peceneho pstruha..mm je rybar mame asi 20 pstruhov v mraznicke :slight_smile:
15. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska ja som si dnes spanku neuzila lebo som bola upratovat u jedneho hudobnika :slight_smile:
15. okt 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len netusim v ktorej restike take dačo robia a ja nemam ani jednu rybku a neviem to tak dobre pripravit uvidime, mozno mm ukecam na večer dakde, hoci, treba este ine veci robit
15. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, tak uz som doma, tu som: http://www.youtube.com/watch?v=jd8M9DVld6A

a sprav si taku, podla chuti :wink:

ja cisto syrovu robim len tak ako som ti pisala, nedusim nic. len to prevarim, ten mix...
ale aj ta shaarkina vyzera dobre. niekedy skusim.
to vyzera ako tazke retro (aj ked, vymakanejsie) ako na intraku spagety s kecupom a crievkovym syrom... :grinning:
15. okt 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,kasli na vsetko a chodte na veceru :wink:

leni,k bubenikivi,ze? :grinning:

puma,tak ta vitam aj po pracovnom case :grinning:
aaa to ty si tam ako original,alebo si mi len kcela ukazat,ze co si tancovala??
15. okt 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna strasne lakaju tance ako salsa a podobne,take temperamentne :dizzy_face: keby ze mam partnera tak nevaham a dam sa na to :wink:
15. okt 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, tam som original... to boli casy veru... daaaavno :grinning:

ale nejde o to...

strasne sa mi nic nechce...
dajte radu ako sa zbavit lenivosti :confounded:
15. okt 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska ano bubenik
a jeho zena mi venovala kurz brusneho tanca pre tehotne :wink: ona ma tanecne studio
15. okt 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, tu som, som bola vencit :slight_smile: fajna zima je, idu vianoce, sa tesim. :grinning:
davam kyslu smotanu. inu nekupujem. ja som kuchar amater. :grinning: smotany velmi nerozoznavam, resp. vzdy ked som nejaku pouzila, myslela som si, ze musi byt kysla. :grinning: :grinning:

no a u Dr som bola lebo sme mali taku mensiu krizu s MM, sme sa pohadali v pondelok a odhadali az vcera, a dost to na mna zaposobilo a dnes sa mi este aj cosi zle snivalo a este som si aj nahovorila, ze uz nemam ani len tehu priznaky. tak som zavolala, prisla, kukla ma, videla som bogarika a odlahlo mi. :dizzy_face:
15. okt 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar nemozes si to brat tak osobne
my sa s drahym teraz vadime za kazdu blbost, planujeme KONECNE svadbu a pre uplne prkotiny sa tu natahujeme ako male deti
hlavne klud, vies ze fazulke sa viac paci pohodacka ako vystresovana mama :wink:
15. okt 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takeho padruha do hmhm poslat...
shaar, preco sa nechas vytocit?
urcite to bola chujacina, za co ste sa chytili...
15. okt 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejjj, ja budem mat o chvilu prvu tisicku prispevkovu. viem ze trapne oproti vam staliciam, ale pomaly dalej zajdes, nie? :grinning:
15. okt 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pumi, neostava mi nic ine, len zagratulovat (o chvilku) :grinning:
hej, volovina, nacapala som ho ako smrdi od cigy a mne tvrdil ze nefajci. najviac mi vadilo to, ze neodolal kolegynke v praci a ze mi klamal :unamused: no a potom to uz islo, ja som taky samoser prudko riesivy :grinning: :grinning: :grinning:

leni, to teaz svadbu? ked si nemozes na vlastnej svadbe ani poriadne vypit a ani zatancovat?! :grinning:
15. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar tak ja som nikdy vela nepila,ja som vacsinou bola sofer, takze to mi vooobec nevadi
a tanec v tehotenstve neskodi
sak idem chodit na brusne tance tak pohoda :grinning:
15. okt 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooojjj, tak uz chapem shaar...
tak v tomto sme asi velmi velmi podobne...
ja by som tiez strasny cirkus narobila. keby aspon nezatlkal...

no nic, uz to preslo hadam a uz je dobre.
len sa pekne drz a trosku mu skrat vybeh, muzovi jednemu :grinning:
15. okt 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, fakt si na to trufas? chodis cvicit?
15. okt 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma to su brusne tance pre tehotne
a podla lekara to je dobry napad
a dostala som to ako darcek tak preco nie
a tancovala som tak pohoda
15. okt 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o to nejde, ci si tancovala, ale ci bolo tvoje telo pred tehotenstvom zvyknute na pravidelny pohyb...
len som sa pytala...
15. okt 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, v prvom trimestri sa nema tancovat a ani sportovat, skakat, nadskakovat, cestovat, behat na MHD a tak. takze ja ani brusne tance. ale cvicenie pre tehotne ma zaujima, to ano, ved pride cas :slight_smile: ä

no ved. zatlkal a to sa mi straaasne hnusi. ale tak potrestali sme sa obaja, on predpokladam tak skoro nic take neurobi a ja sa tiez v najblizsej dobe tak nenaseriem :grinning:
15. okt 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ty sa chces teraz vydavat?

shaar, toto mate na dlllhu dobu aspon za sebou, uz sa to isto nestane... :wink:
15. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny.... no ako sa mi dnes mavate? no ja tak vselijako ... taka otazocka moze sa stat ze ked je ovu tak teplota vystupi nie na dalsi den ale az o 2 dni? tu mam grafik http://www.fertilityfriend.com/home/dzou podla vsetkych priznakov by som povedala ze ovu bola vcera... ale tak teplota stale dole... vcera som mala aj vlhoko a dnes uz skor take kremove tak ja uz nechapem :unamused: som zvedava co bude zajtra...
15. okt 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,som myslela,ze si v pohode,kedze si tu skoro ani nebola :wink: jaa som tiez z cirkusu,lebo ho viem poriadne urobit :grinning: mne mm nesmie nic zatajit :grinning:

lenocka,zavidim ti,nieto ze si to dostala ale ze to mozes :sweat_smile:

ja som si naplanovala,ze ked otehotniem budem chodit na brusne tance,budem si tehotenstvo uzivat,tehotensku modu tiez samozrejme nakolko ja modu milujem...a vzdy sa mi pacili pekne tehulky..no a zatial mam len lezat :unamused:
15. okt 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf dzou :slight_smile:

puma,povedz presne ktora si,napriklad ta mozno spoznam podla farby siat,ktoruu farbu mas ty oblecenu :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzou, vitaj, hej. moze. :slight_smile: zajtra uz bude hoooore. :grinning:
ale kludne si mohla mat ovu dnes rano, alebo v noci, chapes. :grinning:

no hej, pipi, som nemala velmi chut pisat :sunglasses:
15. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok