• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
moni no mna to zase bavi dost, len keby tie zakony nemenili kazdu chvilu
15. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď... ale na to musíš mať hlavu.... a tú ja mám na niečo iné asi... ale ani taká matika to nie je.... preto asi to účto mi nevonia.... :grinning:
15. máj 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moni ja dufam ze ju dostanem uz 20.5. to idem do nemocnice na kontrolu teraz na mna davaju pozor gyndos a dalsia lekarka čo ma tak strašili tak chodim aj tu aj tu :slight_smile:
15. máj 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni kazdy sme na ine, ty pekne fotky robkaj a mi sa budeme kochat :wink:
15. máj 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - veď ja raz budem slávna..... potom vás všetky osobne prídem kuk a podpíšem sa vám... :grinning:
15. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni jasne a ja budem prachata ekonomka s 200 kilovym zadkom a si kupim tvoju najdrahsiu fotku :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve pozerám kedy som mala mrchu minulý rok, aby som si vedela vlastne koľko dňový cyklus mám, a zistila som, že presne 25.6. 09 sme zistili,že som tehu... chichichichi.... tak ešte necelý mesiac a bude tomu rok....
15. máj 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo tini beriem ťa za slovo.... a máš predstavu čo by na nej malo byť, abo uvidíš čo bude a podľa toho... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ty to beries celkom dobre som rada :wink:
hava mi prave polozila na stol lopticku, tak jej idem trocha pohadzat hihi
15. máj 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som domaaaa a zajtra nemusiiiim do roboty.Huraaaaaaaa :grinning:
15. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do sprchy.... ale duchom tu zatiaľ ostávam....

ja sa vrátim, vrátim, vrátim.... ooo... neviem ako je to ďalej.... :grinning:
15. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz umyta a vonavucka hihi
15. máj 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už aj ja...... :grinning: :grinning: :grinning:

Jane - aaavooj... ťa čakám....
15. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak kecajme my :slight_smile:
15. máj 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz sa vam venujem.Co sa udialo kym som bola v praci?Alebo vas mam citat do zadu? :wink:
15. máj 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj sa teším... ideme (chcela by som zajtra) kúpiť malému na zápis retiazku ako krstný rodičia... sa neskutočne teším, len vôbec netuším čo si oblečiem..... aaaa....
a teším, bo foto nové budem robiť.... :wink:
poradte mi aký prívesok mu máme dať... Chcela som písmenko ale to kúpili babkovci na narodenie... tak čo? :unamused:
15. máj 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
psmenko?ake?
15. máj 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no predsa jeho zaciatocne... F..... na retiazku....
15. máj 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika podla toho co ho zaujima ak footbal tak npr.kopacku alebo loptu.Ale myslim,ze dva privesky mu neviniknu.Potom npr.znamenie.
15. máj 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nie 25.6. ale 5.6.08 som zistila ze som tehu.. 25. mi lekar potvrdil...
15. máj 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz len sa spytam to kolko rockov ma ?
15. máj 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - bude mať slávnostný zápis, miesto krstín... má 4 mesiace.... :grinning: a znamenie mi príde také nevhodné na takú udalosť.. ale bola to jedna z mojích možností....
15. máj 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm takze taky zapis :sweat_smile: A co tak retiazku na ruku?
15. máj 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne,ne.. to je priliš malé....

Tini - neviem či si si všilma písala som Jane že bude má 4 mesiace.... :wink:
15. máj 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ved preto sa pýtam ze som si nevsimla, ja by som mu kupila radsej nejaku hracku a oblecku, kym vyrastie este mu zlato kupite, napr. na 15-tku alebo 18-tku nie?
15. máj 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem s havou vonku a do posteloviec uz som skoro zaspala pri telke bru nocku
15. máj 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jane - toto mi vyšlo keď som to do takej tabuľky dala.... :wink:
Neviem či môžem na to spoľahnúť, ale skúsim vtedy urobiť tie ovu testy....čo ty na to?

Na základe Vašich odpovedí máte najväčšiu pravdepodobnosť otehotnenia od 12. mája 2009 do 17. mája 2009. Ak by ste v tomto čase otehotneli, predpokladaný termín Vášho pôrodu bude 9. februára 2010.
15. máj 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pocuj moni dostat kupit knizku pre dietatko Mojich prvych 5 rockov.Tam sa robia zapisky a davaju fotky.A pri tych fotkach by si si prisla na svoje aj ty.Alebo nejaky pekny fotoalbum :wink:
15. máj 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - fotoalbum aj takú knižku od nás už dostali a okrem toho majú ďalšie tri... :angry:
Sme kúpili veľikánskeho plyšového slona? myslím, že slon to je... skoro taký veľký ako ja... :grinning:
a chceme retiazku bo u nás bol taký zvyk, že krstný rodičia dávali zlatú retiazku a ja napriek tomu, že mi nik (okrem mamy, s ktorou aj tak moc nestretávam, a sestry, ktorú strašne ľúbim), neostal chcem v tom pokračovať.... :wink:
15. máj 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve mi napadlo, že šak už je v tom rozmedzí.... ale to mi príde divné keďže len teraz mi skončila mrcha... nie?
no ja neviem... čo zo mňa bude? hm.. fotografka.. tam nepotrebujem takéto veci vedieť... :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok