• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaar totalne.. ja som sa tu tak schuti nasmiala.. :grinning: :grinning: :grinning: hlavne na tej američanke a cinancoch... :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, cinania boli ako z realu :grinning:
16. okt 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dost dobre nellie...
babyyyy, nechce sa mi NIC a mam tu toho tak vela :frowning2:
ale akurat sme sa s kolegynou dohodli, ze o 15.30 palime do hoven = domov!
16. okt 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja palim uz o nejakej 14,00 :grinning: :grinning: :grinning: tiez sa mi nic nechce a rozrobila som si najhnusnejsiu tabulku co musim kazdy mesiac robit.. truuba sak uznajte piatok sa do toho pustam.. :grinning:
nikoho tu neni tak co tu budem.. :grinning: :grinning: dojde sem za mnou segra a potom palime do mesta trocha... len by nemuselo prsat lebo to sa mi nebude chciet behat.. :unamused:
a aspon uz nefuci ten nechutny vlasy mastiaci vietor.. :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ten vietor akurat z mojich poctivo vyzehlenych spravi fukanu a este mi ich aj zbrckavie - neznasam svoje vlasy!!! vyzeram jak clen jackson's five potom...
16. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma a co by som ja dala za take nabrcavene haro :sweat_smile:
ja si to zas papilotujem a fukam okruhlou kefou nech to nemam rovne jak keby ma krava ošťala.. :grinning: lebo ja mam totalne rovne vlasy take droty.. :angry: a tiez ich neznasam.. :sweat_smile:
keby sa to da - hned ich menim za tvoje.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy chce vzdy to, co nema. to je zakon prirody a tohto sveta...
akoze, tie moje su fasa, akurat, ze NIKDY nie su v takom stave, v akom ich chcem v danej chvili mat...
a to ma serie..
16. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute zeny :slight_smile:

Ja som dnes zazila super popoludnie, bola som u kamosky, ktora ma mesacne dvojicky a dosla tam dalsia kamoska s 2 mesacnym babom, bolo to super, ako v sukromnej porodnici :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kocky

k tomu tancovaniu, puma moje telo ma tolko pohybu ze az,aj menej by uz mohlo dostavat :grinning:

a tusim pipimiska sa pytala k tej svadbe? ano teraz sa ideme brat :wink:
16. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa pytala na tu svadbu. kedy sa beriete?
16. okt 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak prepac pumi, svadba bude 9.1
16. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super a kde to budete mat? to ste planovali uz skor alebo az teraz, ked si zostala tehotna?
(odbieham ku sporaku, takze odpisujem podla moznosti...)
16. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chceli sme mat,ale babo to urychlilo
a budeme mat v PP

inak tehule ktora ste kolko zatial pribrala??
16. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej leni :dizzy_face: bude zurkaaaa :grinning:
gratulujem :dizzy_face:
a fotografa nepotrebujete? :sweat_smile:
16. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenoc ja som uz + 3 kg :confused: podla tabuliek by sa v prvom trimestri malo pribrat 0-2 kg - no ja som uz cez limit :grinning:
16. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka fotografka je svagrina takze ona bude fotit :grinning:

vavenka ja som schudla 4kg odkedy som tehotna :frowning2:
16. okt 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, ty sa asi takto trapne pokusas dobehnut moju pred tehu vahu, co? :grinning: :grinning: :grinning:
si myslim, ze potom sa ti to zastavi.
a obavam sa, ze moj minus (-1,5 - 2) plus dalsie poctive kila navyse naberiem len tak fukne v II. trimestri. :unamused:

lenoc, ty si teraz ako na tom? teda bola si. normalna vaha? neviem podla fotky zistit.
16. okt 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ja som mala 63kg a teraz mam 59kg
uvidime ako to bude dalej
16. okt 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, uz zase? vaha?
co som ti dnes vstepovala do moDZgu? :wink:
16. okt 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi prečo? ake tazkosti ma shaar s vahou?
16. okt 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, prezilo to... ale akoze, je to chyba matky!

shaar vie...
16. okt 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale no. ved som sa len pytala.
puma chce povedat, ze som kost, napiek tomu, ze mam tuku jak uskatce v gronsku :grinning:
hej leni, videla som v tv. :confounded: :zipper_mouth: :sweat_smile:
16. okt 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari :grinning: :grinning: no ved mne je to prd jedno, vaha sa bude riesit potom, len tu padla otazka, tak som odpovedala - poctivo :slight_smile:
Lenoc ja mam tiez vychodziu 63-ku :sweat_smile:
Vyhovaram sa na to ze lezim, ale hovnajs, prezieram sa v kuse, chuti mi a doprajem si :sweat_smile: :sweat_smile:

Shaari inak to rizoto zo vcera jak postalo cez noc v chladnicke, je ze uplne ze super, som na seba pysna :slight_smile:

A som cely vikend samaaa, drahotka prave odisla na vidiek, u jeho rodicov zabijaju a ja som si este netrufla presun a motanie sa, aj ta by som tam nemohla pomoct, kedze svokra vie ze mam kludovy rezim, kazdy druhy den mi vola ci lezim :grinning:
16. okt 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabijackaaa :confounded: :confounded: :confounded: tak nic pre mna, aspon teraz nie. jaternice milujem, ale ked si ich teraz predstavim, tazsie sa mi dycha :grinning:
a rizotko, si viem predstavit. :sunglasses: taze aj masko si rozmrazila, ze? inak ja rozmrazujem v horucej vode.
a co dzeci? pekne bolo? bola si rada, ze ides prec? :grinning: zazitky? dali ti trenovat prebalovanie? :grinning:
a co cez vikend? nejdes na prechadzku?

a toto, idem do sprchy, hygiena vola. :rolling_eyes:
16. okt 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari no ja tiez zabijacky nemusim, ale zas ked tam som, tak je stedrejsia nadielka :slight_smile: nie len vyrobkov, ale aj masa ako takeho....
Hej jasne, nakoniec aj masko sa rozmrazilo, ja tak isto v teplej vode, nerada rozmrazujem v mikrovlnke :confounded:

Nooo deti boli uzasne, kludne, jedneho som prebalila a nakrmila, neslo mi to bohvieako, som sa bala trochu aby som neublizila, to este take zabacie nozky krehunke malinke su :slight_smile: ale podarilo sa :wink: no a potom deti drichamli a my sme dristali :slight_smile: zeny si porovnavali jazvy po cisaraku, a 4 hodky viacmenej debata o tehotenstve, poporodnych stavoch a kto ma aky rezim/zvyky/navyky ako pomahaju tatovia, vyzalovali sa na svokry a sli sme :slight_smile:
16. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooooj baby ako sme sa my s drahym chytili a cez telefon ja asi infarkt dostanem.... od nervov....takto sa dovadit a on je pritom v nemecku.. to bude ucet.. nervy mojeeeeeee
16. okt 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie my sa tiez "najradsej" hadame cez mobil :grinning: :grinning: :grinning: aby z toho aspon niekto niečo mal - mobilny operatori hihihi
16. okt 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbijacka mnaaammmmm
ja varim teraz ako das.
dnes mame to "vyrocie" tak sa nadajam vinkom a dostavam sa do hladiny alfa.
polovica pride okolo 21.30
z vinka som aj pod masko fukla, sa citim ako Floyd - ten kuchar zo Spektra :wink:

a este kafu musim dat, aby som vydrzala dlho hore...
sa tesim na neho ako este nikdy kuaaa...
16. okt 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini :grinning: :grinning: sa tu smejem cez slzy... :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok