• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
babulky ja tak max 2 deti to na dnesne dobu staci
ale keby som narazila na ropu tak moze byt aj viac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi no ja som chcela 3, ale budem rada ked stihnem 2. Po 40tke uz rozhodne rodit nechcem :wink:
16. okt 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidite lenoc 2 baby,vave 3 a ja 4 :grinning:
ale ja uz radsej nic neplanujem,bo mi zavelia ze cisarak a uz je po planoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak vela?? to fakt?
to je uz dost ale ja len zelam,nech pan bozko pomoha aby vsetko vyslo ako má :slight_smile:

idem ja do hajan, bo som ko a rano robim sofera
dobru noc Vam tu zelam
16. okt 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak lenci este si niesom ista,budem vediet az ked si vyskusam co je mat jedno,ale no tak hovorim,kolko da tolko daa :grinning:
dobruu nocku :sunglasses:
ja sa napchavam kuracim vyvarom uz som tri taniere ziedla ,uff :dizzy_face: ja som na polievkach zaavislaa
16. okt 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaaahojte dobre ranko
som tu dnes prva? len ja nemám spánku? :slight_smile:
17. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte,prajem peknu sobotu
17. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, ja som dnes potiahla do desiatej :grinning:
Vonku je jak hnusne? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Idem nalozit pracku, nech je zas co zehlit :confounded:
17. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ano vonku je fakt hnusne...ja prave vysavam a idem aj umyt podlahu...
17. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sa chystam vytiahnut z pivnice mech s cizmami a rozlucit sa so sandalkami :unamused: ked toto kazdy rok robim, vzdy mi tak dojde ze leto je v prdeli a zima fakt prichadza :pensive:
17. okt 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz ja cizmicky uz nosim...ale este take jesenne-prechodne...lebo vonku je uz fakt zima...a ja zimu nemam rada...akurat vianoce a tym to hasne
17. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky, ja uz pred telkou, vstali sme pred 7, teda, fyzicky z postele asi az o hodinu neskor :grinning:
boli sme na trhu, na nakupoch, drahy mi kupil sako, ktore som velmi chcela, naranajkovali sme sa a on siel za sportom a ja som konecne hohy vystrela. este som maso porcovala co sme nakupili...
a natlacila som sa huspeniny, ktoru som si u mamky vyzdvihla....

tak fucim.
17. okt 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam paradajkovu polievku a budem mat pirozky s tvarohom a skoricou :slight_smile:
17. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiha, my mame este zo vcera vecera co jest. a hlavne, dostala som prisny zakaz cokolvek robit dnes...
takze poslucham a prave zapocinam proces pedikury a manikury :wink:
17. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helouu :slight_smile:
ja som doranajkovala,dnes som vstala podrazdenaa ,bo vkuse telefony zvonili,som nemohla kudne spat,takze dnes rekordne som vstala o jedenastej :rolling_eyes: oci musim takto drzat ..

co dnes robime?ja mam dnes plan pozbierat pradlo zo susica a to je asi vse :grinning:

puma,mnaaam huspenina,keby ze ju mozem casto tak ju jem casto,ale vymyslel mi manzelik,ze mi skusi urobit z hovadzieho a z kuracieho,tieto dve zvieratka maju menej zivocisneho tuku ako svina jedna :wink:

fly,ja som paradajkovu nejedla asi 6 az 7 rokov :sweat_smile: ty koki to uz ani neviem jak chutiiiiiiii
17. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizmy uz aj ja nosim prechodne,ale maju velmi nizke podrazky,takze prd z toho aj tak mi je zima..na take pocasie uz treba hrubsiu ..tento rok musim zabudnut na image a oblect sa hlavne teplo..
17. okt 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, prave som chcela skonstatovat, ze si nejak moc skoro hore... preco si dlho nejedla paradajkovu? nemas ju rada?
17. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: :slight_smile:
ja som prave dojedla super gulas s cerstvym ciernym chlebikom z domacej pekarne.. :sunglasses: :sunglasses:
a vytesujem sa ako maly Jojo, boli sme pozriet nasu linku ktora sa uz vyraba... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak som si bola vybrat material na pracovnu dosku.... :sunglasses: :sunglasses: a ake sklo chcem na skrinky....

a teraz sa pojdem obliekat ideme na tie nakupy.. sa tesim, ide aj segra s nami s nou sa mi lepsie beha po obchodoch ako s MM, on isto zakotvi v nejakej kaviarni s novinami a mi budeme kludne behat po obchodoch :grinning:
17. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*my nie mi :grinning: :grinning: :grinning: nechapem preco stale robim take sproste preklepy :sweat_smile:
17. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, tak si to uzi. ja som najstastnejsia na svete, lebo som zohnala slusne cierne sako, a za total lacny peniaz, v tescu. a este mi ho aj drahy kupil, lebo ma pochvalil, aka som setrna :wink:
a ja som mu potom kupila take sportove gate co potreboval na hokejbal... sa tesil strasne.
urobili sme si radost a on je uz aj prec...

a ja oddychujem... pedikura hotovo, este nechty na rukach a hor sa k telkeee :grinning:
17. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma,noboj som to dospala,nevydrzala som :grinning:
som nejedla paradajkovu,lebo ma ani nenapadlo ju urobit,aa niektore mi chutili a niektore nie..
ja vas obdivujem co za polievky to tu vzdy vymyslate :dizzy_face:
17. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako vikendujete?
17. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule
dnes som cely den robila au-pair
ale parada, trening treba
17. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni tak super, ziskavas skusenosti :slight_smile: my sme dnes boli kupit kociar a u nasich na navsteve a uz mam konečne aj zavesene horne skrinky z linky, takze zajtra mam o zabavu postarane, poukladat do nej veci
17. okt 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute, tak konecne som tu :slight_smile:
citim sa blbo, ako keby na mna nieco liezlo :frowning2: zas :unamused:

my sme boli v hypertescu, po 100 rokoch, mali 50% zlavy na oblecko, tak som nakupila nejake prkotiny a asi 200 ponoziek :grinning: :grinning: a potom sme boli gratulovat na svadbe, teda po obrade a potom sme pozerali film :slight_smile: koniec hlasenia.

vsetky vas chvalim, taky pekny plodny den ste mali :grinning: ze nic, ze spat, ze nakupovat, ze manikura, ze cizmy, ze aupair, ze kociar... a tak :grinning: :grinning:
co dnes? kukame superstar?
17. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj milovany si včera v tescu kupil obrovskeho plysoveho psa ale neuverite za aku cenu
17. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk do albumu
17. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: no tini, daj, neuverim :grinning:

a musim sa pochvalit, ze kym som dnes bola v kabinke, tak MM hodil do vozika malinke oranzove tricko, ze je pekne, ze ho vezmeme :grinning: :grinning: :grinning: tak to ma velmi potesil! :dizzy_face:
17. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: tini, no su to chlapi, co uz :grinning: a bol aspon drahy? :grinning:
17. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tini, povec mi, ake kriteria ste mali pri vybere kociara, prosim :slight_smile:
17. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok