• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
vavenka - 2 roky? by k priprave na tehotenstvo mali dávať návod a trhaci kalendár

lenocka - ja by som asi zašla k dr. radšej zbytočne, ako si potom buchat hlavu. inak kup si magnezium- ideálne aj s B6
17. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky to fakt????? nehovor mne sa nechce dakde daleko chodit
17. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenoc, no to je hruuuuza. duphaston papas? (ja som taka, stale len ten duphaston pretlacam, asi preto, lebo aj moja Dr.)

lumimi, zda sa mi, ze si si toho trosku vela nabrala. chapem, ze chces vsetko idealne nacasovat, ale myslim ( a baby ti to potvrdia), ze cim viac sa budes snazit, tym menej ti to pojde...
takze moja rada: nechaj to tak a milujte sa, kedy bude chut. je prilis skoro, aby si stresovala. sustred sa na statnice a nechajte sa pripravit. :wink:
(inak ja by som statnicovat tehotna teda nechcela, ale to som asi iny pripad a ina skola)
17. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam kocik aj vybraty, kuk do albumu
jedine s vajickom-autosedackou
17. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, to jake male fotky mas v albume :grinning: nic nevidim.
a to vajicko = zaroven aj autosedacka, ci to su dve veci?
17. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka ja neviem - ja zak trochhu potrebujem stres aby som fungovala - a okrem toho som dufala ze pri učení sa nebudem mysliet na mimino. no nejak sa mi nedari - ale budem sa musiet viac snažit.
a aku si mala školu?
17. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar take sa z netu ulozili, ale kuk www.e-kociky.sk odtial su
vajicko=autosedacka
17. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja snivam o takom kde je vajičko autosedačka - zdá sa mi to strašne prakticke
17. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, my sme nemali taky moderny kocik - nevravim, ze to bola nejaka starina, ale pred tromi rokmi boli trolinku ine kociky :sweat_smile: - ale vajicko sme nemali - len v aute
aj som si den pred nakupom zistovala u kamosiek, na co sa zamerat - bolo mi povedane, ze je dobre, ked sa da kocik kolisat - vraj to ma obrovsku vyhodu, ak je dietatko placlive - potvrdzujem, vyuzili sme to hadam milionkrat, dalej hlboky nakupny kosik pod kocikom a dostatocny pristup don, tiez je lepsie, ked je sirsia vanicka, hl. ak sa dietatko narodi v lete, aby sa v zime , ked uz bude vacsie, do nej zmestilo aj s fusakom, dekami a kadecim :grinning: ...tak tak nejako sme my kocik kupovali...ale hanka je februarova a od augusta sme uz mali novy - sportak (i ten stary sa dal na sportak zmenit, ale mi nevyhovoval)
17. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi,
tak neviem, co poradit...
ja som mala architekturu a bolo to dost krute, naroky, iny rezim (viac nocny, nez denny), 6 rokov a aj posledny rok letny semester plny... a statnice... fuj.
v rocniku sme mali len jednu tehotnu, resp. uz mamicku, ked isla na statnice. nik iny sa neodvazil :grinning:
17. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nejaka kamoska mi hovorila, ze majovciatko budem na zimu nosit uz v sportaku, nie vo vanicke... hm?
17. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monky, a ked uz som taka drza - nemas nejaky tip na kocik pre majovciatko? ak ta nieco napadne, posli link :dizzy_face:
dik!!!
17. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaj, a ked mi posles ten tip, tak cenu neries, nech stoji hocikolko, - ja chcem len vediet, aky by bol najvhodnejsi a preco.
a potom budeme zlavovat naroky, resp. hladat najvhodnejsiu variantu, co sa tyka ceny. alebo z druhej ruky.
17. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharka - som trochu beznadejný prípad. ale o týžden snád skončítohto mesačné mučenie :slight_smile:
no u nas som ich videla vela - vlani-i tehotných.
ja mam tiiež 6 ročnu školu a citim že už dávno bol čas na mimčo. len nechcela prerušovať školu..
17. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, shaar, velmo tazka uloha...neviem, poradit, len minule som natrafila na clanok, ze podla akehosi vyskumu sa zistilo, ze ktore kociky su nebezpecne ... som sa nestacila cudovat
17. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ja som pochopila ze k smolkovej ju nevzali
17. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar z tej stranky mam kocik za 315eur
vanicka, sportova cast,aj vajicko, plus nanozniky, prsiplast, velky kosik na nakup,
17. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, uz mas kocik???
fiha!
a ktory? daj link

monky, a ty posli clanok :grinning:
17. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky vidis vidis ako to dopadne ked klikam na dve temy :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze tini, rozmanova sidli tam, ako teraz stavaju tie 2 nove bytovky - je to medzi bytovkami - budova sa vola Trafo - je tam viac doktorov...a neviem, ci je este nejaky pediater v centrume
17. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz mam kocik len bohuzial nema co do neho :grinning:
17. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, na nakup sa hodi :grinning:
17. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari na to nebudem calovat 25 000kc za kociar, sak to si cornem z tesca a bude :slight_smile:
17. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: jaaaaaaj, som myslela, ze taky z tesca staci :grinning:
a ked uz ozajstny, tak potom na prepad do banky, alebo zastavit auto transportujuce prachy - nech prejde kocik na krizovatke, ako vo filmoch :grinning:
17. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni hej viem kde to je, sice dalej ako centrum ale stači mi ist peso nemusim sa trepat autom alebo busom
17. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari vela kriminaliek pozeras,mala by si to obmedzit :grinning:
17. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jj, prechadzam na politicke relacie :grinning:
17. okt 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este lepsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: to su take rozpravky, ze secko tam mas, dej, zapletku, komediu, zazraky.
len skoda, ze dobro nevitazi nad zlom :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok