• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
shaarka,
aj ja mam nizky tlak, a pritom v klude,ked som lezala, som mala tep 89....
kukala som ako puk.....
a ked som chodila, tak som si potom namerala tep 62
nechapem....
19. okt 2009 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ano, bolo by dobre to zrekonstruovat, ale vymienat okna? teaz v zime? to asi nie.
no a tahat plyn do dalsej izby? a vodu? a kanalizaciu? hm... no neviem si to dost dobre predstavit, ale jasne, ze by sa dalo.
ale uz by ma fakt porazilo, keby sme zacali s rekontrukciou a niekto by sa ohlasil, ze byt kupuje. co potom?
:angry:

rozhodovanie je straaaaaasne tazke!!!
19. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a tom vytrcani z davu mi daco hovorte... ja vytrcam tiez uz od perinky vsade.. :grinning: :grinning: :grinning:
vzdy som bola o hlavu vyssia ako moji rovesnici.. a zial, zostalo to doteraz.... :grinning:
ale mam vyhodu, vidim vsetkym kolegyniam odrastene vlasy tak ich rada buzerujem :grinning: :grinning: :grinning:

taky dokument by som aj ja strasne chcela vidiet to delenie buniek to musi byt super... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a ja som vzdy jedla vela.. uz v skôlke sa mame stazovali na mna ze vela zjem :sweat_smile:
ze idem na duplu na chleba aj 3x a to im mama vynadala ze doma zjem cely krajec chleba a oni jeden rozrezu na 3 casti tak jasne zemi nestaci.. :grinning:
19. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ved mne sa paci ja ked sme zacinali s mm hladat byt(sme povodne chceli kupit na svk) tak presne nieco take sme chceli..
19. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar, ved z toho moze byt pekny 2izbak...
teda, pri vsetkej skromnosti :grinning:
ale je pravda, ze je s tym vela ostary...
a sorry, ale okna ti za den spravia... to by si prezila...
nam na dome vymienali okna 13. novembra... bolo ich 13!
sme tam mali ako v jaskyni :grinning:
ale dalo sa to zmaknut... v pohodicke
19. okt 2009 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nieco skusam, mozno si to budete moct pozriet.

toto sice nie je to, ale je to tiez pekne:
http://media.bloguje.cz/463459-zazrak-zivota.php
19. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne to ide to je podobne ako ludske telo od bbc ja som to mala na dvd ale nejak som to stratila :unamused:
19. okt 2009 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
2 izbak? to nie... :grinning: izba (spalna) a velka kuchyna s obyvkou, akoze. to ano.
a okna za jeden den? to fakt?
obavam sa ale problemu, lebo my mame velmi netypicke okna... jedno ma asi 1700x1700 a to delenie... :grinning:
19. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar, akoze ano, tak jak pises, spalna + kuchynoobyvacka - dnes sa tomu hovori 2izbak - som spolumajitelkou takeho uzasu... :angry:
okna za den v pohode...
tam nemaju co robit dlhsie...
a si si ista, ze chces plastove do takeho stareho domu postiveho tehloveho?
dnes uz eurookna (drevene) nie su ovela drahsie ako plastaky
19. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chce sa mi strasne spaaaattttt :pensive:
19. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nad oknami som nepremyslala, ale tak ci tak budem musiet ziadat kade koho o povolenie na vymenu :unamused: a eurookna, jasne. plastaky velmi nemusim.
ale susedia uz plastaky maju, takze neviem, ci sa nebudem musiet prisposobit.
19. okt 2009 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar jasne ze okna mate za jeden den... :wink: a to my mame 4 izbovu opachu a za 1 den vybuchali stare, okozovali a osadili nove.. zacali rano o 7,30 a ked som dosla o 16,00 domov akurat si skladali material do auta a isli prec... :wink:

a shaar fakt v pohode byt.. moja svagrina tak funguje ze ma kuchynu s obyvkou a spalnu iba a teraz cakaju druhe dieta a kedze ten byt na kompletku prerobili tak zostavaju v nom.. vselico sa da povymyslat.. :slight_smile:
19. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja osobne by som bola mozno len za repasovanie starych povodnych okien, ak nie su v zufalom stave...
ake to je kazdeho vec...

mne osobne sa nepacia plastaky na takych starych budovach s vysokymi stropmi... :frowning2:
19. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ok, tak okna by problem nebol.
no ale aj tak chceme ist prec, nie je tu vytah, sme priamo v centre, nikde ani len lavicka, travicka, ihrisko, o skolke nehovoriac :grinning: vanicka sa do kupelne nezmesti.
tak ale jasne, mozme byt radi, ze mame kde byvat.

ok, uvidi sa - nech rozhodne osud :grinning:
19. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak este raz drzim palceky shaari :wink: a onac ako tehulkovanie uz je 12tt :grinning:
19. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shari-ten inzerat je vas byt?
19. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar, stale hovorim, ze co ma byt sa stane.
mozno niekto pride s tym, ze ho berie ked budes mat mega brucho a budete burat priecku v byte (vymyslam si)... a bude to ma byt vtedy...
vsetko sa pre nieco deje v tej chvili, kedy sa to deje...
19. okt 2009 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne puma aj ja tomu verim ze vsetko ma svoj zmysel :wink:
19. okt 2009 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac ja napisem trosku odveci... ale teda doteraz sme nemali ziadnu lampu na strope v obuvke lebo sa nam niiiiiiiiic nepacilo a sme sa s mm nevedeli dohodnut... (pouzivali sme len lampicky) a teraz ako sa uz stmieva sme sa rozhodli ze dame staru kym nejaku nanejdeme a v sobotu sme konecne nasli taku ze sa sem brytalne hodi a paci sa nam obom ... takze je to o tom ze sme mali cakat az kym sme tuto nenasli :wink:
19. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej baby ako ste to tu pekne napisali... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
toto si aj ja hovorim, ze vzdy je vsetko tak ako ma byt... :wink: :slight_smile:
19. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to tak ako sme napisali...
kamoska je strane nestastna, lebo sa im nedari babatko, druhy rok, uz maju za sebou milion vysetreni a planuju umele oplodnenie... stavaju dom. som jej povedala, mojka, asi to tak ma byt, ze az ked v novom na jar budete, potom sa ma zadarit, aby ste uz ako rodinka boli na poriadku...

inak, dzou ked sme pri lampe. mne brat vcera jednu dekoracku rozbil :frowning2: som hned volala mojmu, s placom, nech mi taku istu prinesie z IKEA a doniesol ju prasknutu :frowning2: asi v aute sa mu "nacala"... nie je nam sudena ta lampa asi... budem musiet najst uplne inu...
19. okt 2009 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak asi naozaj vam nie je sudena :unamused: a takto to presne podla mna prebieha v celmo naseom zivote ja som sa s mm stretal prvy lrat ked sme mali 17r. obaja sme sa pacili si sa :grinning: chapete ale nebolo nam to sudene(to je na dlho) a nic z toho nebolo az ked sme mali skoro 20r. sme sa opat stretli po dlhsej dobe a bum a sme spolu az doteraz a tak si myslim ze to malo byt, lebo keby sme zacali spolu v 17-ich nemyslim si ze by to vyslo tak ako teraz :wink:
19. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
shaarka,tak cena nieje zla na velkost a to ze je v centre,len ten balkon vela ludom chyba...:wink:

pumaa,neviem nejak som si nevsimla,si pisala ako dopadol vyrocnik piatkovy?? :wink:
19. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi, o vyrocniku sa tu nebudem rozsirovat, len skonstatujem, ze tak ako mal :grinning:
len dufam, ze o par tyzdnov nebudem stresovat, ze mam tiez brucho ako vy :grinning:

dnes mi bolo tak divno rano, v aute, som sa s mojim lucila, ze "pocuj, ak si ma nabuchal, zabijem ta" sa zasmial, ze sa isto zabijat nebudeme, ale ze sa budeme tesit...
:wink:
19. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac aby sme nevysli z cviku... co budete dnes jest/varit? ja idem robit tekvicovy privarok sme nasli takuuuuuuuu obrovsku tekicu som este nevidela urcite ma aspon 8 kg :sweat_smile:
19. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja dnes nic nevarim, maximalne ryzu...
mam v chladnicke obalene rezne, tie vyprazim a bude.
dnes mam spiacu nemoc...
takze asi tolko...

:confounded:
19. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj rezne by som si dala :wink:
19. okt 2009 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj na obed mam teraz, akurat tlacim...
ale so zemiakmi.
na veceru budu cerstve, s ryzou a asi kompot vytiahnem... take retro.
nechce sa mi s nicim parat...
a zvysok polievky je tam este, isto nebudeme o hlade doma.
19. okt 2009 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja dnes nevarim.. este zostala vcerajsia zapekanina :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ktora sa mi mimochodom fakt vydarila... :sunglasses: som bola vcera vychvalena.. a pritom to bola z nudze cnost lebo sa mi nic nechcelo a nenormalne ma bolela hlava.. tak som na plech dala zemiaky, na ne naukladala prsia, na to vela vela vela cibule, slaninky a zelenej papriky a na to som vyliala slahackovu smotanu a pred dopecenim na vsetko syr no super to bolo :slight_smile:
a ja truba som si rano nevzala z toho sem.. tak som si musela dat iba jogurt a hrozno :unamused:
19. okt 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok