• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no tema halusky... :grinning: :grinning:
ja som skusala raz a vzislo z toho cudne mazlave polepene čudo ktore skoncilo v kosi :grinning: :grinning:
odvtedy som ich nerobila.. ked mam na ne chut, tak poviem maminke a ta ich vzdy s radostou urobi :grinning: :grinning:

mne to drahy neje, takze to nastastie po mne nevyzaduje.. :grinning: :grinning:

ale ja ich milujem a s kazdou haluskou musim mat kusok slaniny.. :grinning: :grinning: riadnej oravskej spečenej mnam :dizzy_face: :dizzy_face:
joj ale ste mi narobili chutky asi nakupim co treba a maminke zajtra prikazem :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesus baby jak mne ide na city ta reklama " pijem zdravu vodu - napoj z vodovodu.." :sweat_smile: :sweat_smile:
by som rozbijala radio ked to tam pustia... des :angry:
19. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ano darcek :grinning:
resp. pozornost...

nellie, vsetko sa da naucit, aj tie sproste halusky.
len to chce chtic a cvik :grinning:
19. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi ked mne uz ten chtič po prvom raze nejak chyba... :grinning: :grinning: :grinning:
a aj tak ja ich jedavam tak 2x do roka...
19. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo vzdy sa ich obzerem a potom si nadvam aka som bola blba ze som ich jedla a mam na pol roka pokoj :grinning:
a tak isto to mam s langosami aj tie iba tak 2x do roka.. :grinning: :grinning:
ale tie robievam super.. poznate ten recept kde ide do cesta kysla pochutkova smotana? a da sa to do mikrotenoveho sacka a aj tyzden môzte mat toto cesto v chladnicke a kazdy den cerstvy langosik.. :sunglasses: :sunglasses:
19. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie :grinning: :grinning: si ma fakt rozosmiala,moje boli take iste ako tvoje mazlave lepkave tazke,len jeden rozdiel je medzi nami,ja som ich s celym rozumom naservirovala na obed :grinning:
19. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, presne tak to robim aj ja s tymi langosmi a ked sa ich uz prezerieme, vypracim z toho cesta sisky a tiez maju uspech :grinning:
19. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milovala som langose,ale od kedy som dospela :grinning: nemam na nich chut...
19. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no tak tie moje boli uz na pohlad hrube nesympaticke.. :grinning: :grinning: :grinning:
to by som sa asi neprinutila ich zjest ani keby mi na krk stupili :grinning: :grinning:
ale nikdy nezabudnem na ten bordel co som po nich umyvala - bleeee take mazlave cesto
19. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatvaraju sa mi okale :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,jaaaj fakt,na to som uz zabudla,to umyvanie potom,riad aj wc :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz tiez spim kua...
chcem byt okamzite teleportovana domov!
19. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma,aj ty si spala len do dvanastej? :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spytam sa aj vas na nazor,podla vas skodi wifi ?v obyvacke mam ruter,neviem ako sa to pise anglicky,a notebook v spalni....chapete co myslim ci to skodi ludom a obzvlast tehotnym?
19. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ja mam dnes total pracovny pondelok, od rana som sa este nezastavila a po dlhej dobe tlacim hodiny v praci spat a nie dopredu :slight_smile:
Pipi podla mna neskodi... urcite nie viac ako mobily a podobne...vsetko ma nejake ziarenie.
Nellie a halusky??? Ake to boli...ja som ich tiez nevedela robit, ale sestrenica ma naucila super recept na zemiakove a ked uz ja som ich nepokazila, tak nikto... :grinning: ak budes posluchat, tak prezradim :slight_smile:
19. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi uz nestresuj, neboj, neskodi :grinning: wifi mas pomaly vsade a ani o tom nemusis vediet :grinning:

a my sme mali rande s vavenkooooooou :grinning: prisla na cajik :grinning:

kati, hej, jasne ze to bol link na moj byt :slight_smile:
19. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, tak vy ste konovali zoci voci s vavou???
no pekne, zradkyne :confounded:

CHCEM SPAT, OKAMZITE!
19. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu spaciu krizu vam nezavidim... :grinning: :grinning:
ja na to ze je pondelok tak som vcelku dost toho vyprodukovala dnes.. ujo excel bol permanentne
vytazeny.. :grinning:
a uz sa tesim ze o hodinku prasim domov.... a caka ma zehliaca pomsta... :unamused:
pustim nejaky film a budem mat zas aj kozmetiku pri tom.. od tolkej pary si aj pory pootvaram hned :grinning: :grinning:

bubli ja som ich robila tiez zemiakove :sweat_smile: no daj ten tvoj recepis a vyskusam... :grinning:

pipi aj ja si myslim, ze wifi isto neskodi.. a ak skodi, tak co v dnesnej dobe nie?? :sweat_smile: :sweat_smile:

inak ja mam uchylku ze nezaspim kym nevyvlacim vsetky mobily z izby :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari lebo my byvame na Mojmirovej, dvojpodlazny domcek v radovej zastavbe-blizko centra :grinning: , tehla..akurat byvame dole a dispozicia je trochu ina ale tiez je to vacsi jednoizbak -my sa planujeme prestahovat do vacsieho po materskej :slight_smile:

inak ak skodi Wifi - tak sme denne tolkym wifi v meste vystaveni - ze aj tak nie je na vyber...
19. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi davaj si radsej notebook na stol a nie na nohy/brusko
19. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam lesne vily ste ma fakt upokojili :slight_smile:
19. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkajurko,jasneee na brusko nehrozii,mam ho v posteli vedla seba,co najdalej :slight_smile:
19. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas doma by sa dali chytit hned 4 wifi-keby neboli uzamknute - neujdem pred nimi...
19. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, preboha, a konik neskodi? :grinning:

kati, no sranda :grinning: som sa na chvilku zlakla, ze ci nie si nejaka priatelka toho mladeho suseda na prizemi :grinning: kym som nekukla, ze BA :grinning:

puma, tak tak.
a VSTAAAAVAJ!!!
19. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, ved ty uz hadam aj domov pojdes o chvilu, nie?
prijemnu kozmetiku teda prajem.
ja by som velmi chcela okolo 16 vypadnut, len neviem ako sa mi to podari :frowning2:
19. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nene no ved presne..ze v BA :wink:

nellie-taka kozmetika mna caka v stredu :confounded: :confounded: :confounded: blee - nemam rada zehlenie..tiez iba tak pri filme musim
19. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tu "kozmetiku" zehliacu odkladala od soboty - takze tam mam nejake 3 davky... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ale pri filme mi to hadam rychlo ubehne... :sunglasses: :sunglasses:
pustim si nejaky krvak... :grinning: :grinning: len aby som si potom namiesto ruk (ako to zvyknem robit ked zacne prudko napinava hudba :grinning:) neprilozila cez oci zehlicku :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi a hej - tak veru 15,10 tu po mne zostane iba smrad... :grinning: :grinning: teda pardon - vôna :sunglasses: :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaaarka,pocuraj ma,len tak som si nahodou pozerala albumy,aa pozeram ty si sa nam vyfotila..hovorila si ze sa fotit nechces...
aale najviac co ma soklo,ze ty zo seba robis objemnu zenu,neviem preco nas zavadzas zlymi infoskami o tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: koli tebe som si ta predstavovala inac :sweat_smile:
mas uz pekne brusko,vidno ze to nieje z papania :wink:
19. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PIPI, DAKUJEM TI ZA PODPORU!!!
presne kvoli tomu som uz aj ja shaarke prehovorila / prepisala do duse...
zavadza a klame... :grinning:
19. okt 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok