• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
puma,jasne ze drzim pri tebe :grinning: :grinning:
ja ju fakt nerozumiem,tak podla toho co shaarku poznam cez net,podla povahy,som si myslela ze nikdy neklame :grinning:
..ja so inac vtedy nerozumela,ze z kadial vies ,ze zo seba robi velrybu a pritom nic pravda :wink:
19. okt 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vonava Nellie... :slight_smile: aj ja prajem prijemnu kozmetiku...ja by som sa tiez do tej pomsty mala donutit, ale ked ja som taka sikovna a vcera som pozbierala pradlo zo susica a taaaaaaaaak som ho kraaaaaaaasne poskladala, ze skoda ho zehlit :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeziiiiiiiiiiis baby!!!!!!!!!
19. okt 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
160/83 (pardon, teraz 81)
a idem hodit nejaku desnu foto do albumu!!!
19. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,vedla v teme si pisala o ke..ako keby som seba pocula...minuly rok ma pochytil strasny chhtic odstahovat sa bud niekde blizko bratislavy,do domceka,aalebo praha..tiez nas strasne dostala,ked sme tam boli spolu s muzom..cestovali sme vlakom,ale cez noc, takze sme si zaplatili spiaci vagon..neskutocna romatika a spanie,mali sme velky zazitok uz len z vlaku :dizzy_face: :dizzy_face: ale to je o inom :grinning:
jeden cas som premyslala aj o budapesti,tiez naadherne mesto,ale to ze mne sa nekce ucit po madarsky..taka praha alebo bratislava ziadny hendikep :wink: keby ze nemame pracu tu,nerozmyslam a padam :slight_smile:
19. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari, to si napisala momentalny tlak? :grinning: Nerozculuj sa tolko!!! :grinning:
Lebo potom mate pokazenu vahu, na tej fotky by som tipla na tvoju vysku tak 65 kg!!! Aj to som prehnala...
19. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka :grinning: podla mna mas spatnu vahu,vobec nevyzeras na 80 :fearful:
19. okt 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka :grinning: mame rovnaky nazor :grinning:
19. okt 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, prepac, nechcela som ta rozculit, ale aspon vidis, ze nie som jedina, co "rype" :cry:
a nechcela som ta vyprovokovat...

nehnevaj sa... haloooo???
19. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ste zlate.
no kukajce do albumu, o 20 sekund mazem.
19. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som kukla a prestan... nie je to vobec vidietze AZ TOLKO vazis kolko pises. je pravda, ze tam chuda zrovna nie si, ale ani TUCNA VELRYBA...
19. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na svadobnych fotkach mam 74 kg :dizzy_face:
a tie fotky su z augusta... takze este si odmyslite nejake tie 3 kilecka, mozno. (to som bola uz tehu, len som o tom nevedela :grinning: )
19. okt 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No proste nepodarene zabery...takych mam aj ja par a poctivo ich mazem z fotaka :slight_smile: Ja som sa od dnes vrhla na zdravu stravu, som zvedava, kolko mi to vydrzi :slight_smile:
19. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, milujem pondelky, kedy ai aj hovorim, ze uz dost bolo s obzerstvom a ze sa spamatam... ale HOUBY
dam si na veceru mozarelu s paradajkou, akoze ake fasa, ale na druhy den na obed zadelim schnitzel s hranolkami :grinning:
19. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
treba si zvolit taku stravu, ktoru dokazete jest dohodobo. hej hej, zas mudrujme, rad mam dost, a sama mam kila navyse. ale keby som sa neobmedzovala, tak idem na stovku, to je iste.
puma, ber to tak, ze jeden den sa obmedzis, druhy nie... len netreba mat vycitky :wink:
19. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam vycitky, len sa smejem nad napadmi ako "od dnes chudnem a zdravo sa stravujem"
dam si k superstar kofolu s rumom (slovenska sloboda) a mozem skoncit s dietovanim :wink:

lepsie sa neklamat, samu seba, dopriat si.
moja kamoska lekarka tvrdi, ak mas chut na cokoladu, daj si ju aj o polnoci, telo vie, co mu chyba a preco si to pyta - to je moje heslo co sa zrania tyka
:grinning:
19. okt 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Puma ty mi citas myslienky??? :slight_smile: Ja mam dnes na veceru zapekany baklazan so syrom :slight_smile:
No...Shaari ty mas klon na zapadnom Slovensku, vies o tom? Zase si to napisala presne ako moja naj kamoska... :slight_smile:
Ja viem, aka strava mi vyhovuje, len ked ja tej stravy zjem straaaaaaaaasne vela...spravim brutus zdravy obed a zjem 3 porcie :frowning2:
19. okt 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubli, rada sa zoznamim s klonom :grinning:
a inak to obzerstvo zdravej stravy poznam velmi dobre :grinning: :grinning:

pumi, scasti mas pravdu, len ludia s nadvahou uz telo posluchat nemozu, lebo telo uz robi hovadiny a pyta si aj to, co netreba. :unamused:
19. okt 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja budem mat na veceru asi rezen a rozhodla som sa, ze asi ani ryzu nespravim, ale kupim zemiakove hranolky mrazene a poviem chlapovi, nech si to odsleduje pri sporaku - a je mi jedno, ze nam bude zle...
malokedy zerieme take nechutnosti a z casu na cas aj to treba :grinning:

dnes som tak unavena, ze nebudem schopna stat pri sporhelte asi...
takze to vyriesime takto jednoducho.

a mozno si to cele ulahcim a tresnem tie rezne na mastny papier upiect do rury a bude...
to je napad :sunglasses: Boze, aka som mudra :wink:
19. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Puma to teda si :grinning: Len ty si urcite jedna z tych, co maju 40 kg aj s topankami :grinning:
Ja sice vyskou nie, ale vahou konkurujem Shaarke, pricom moja vaha vazi na rozdiel od jej presne :grinning:
19. okt 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli... mam 175 cm a vazim 84 kg, takze ziadny drobecek, naopak prave....
ale doprajem si, citim sa zdrava a okrem toho, ze si neviem kupit handry na seba ake sa mne pacia, som celkom v poho s tym ako vyzeram, kedze ZIADNE diety mi za ostatnych 5 rokov nepomohli....
ani gram dole ani hore...
ina nebudem. a bud sa niekomu pacim takto, alebo nech sa nepozera...

dakujem za pozornost :grinning:
19. okt 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, ved aj ja mam nadvahu...
to mi hovori BMI index...
ja viem, ze to nie je take jednoduche ako u kyselinozaludkovych stastnych chudych vsezraviek s pasomnicami... ale da sa vsetko. hlavne sa s tym vyrovnat...
19. okt 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja tak to sme na tom skoro rovnako, ja som kusok nizsia a kusok lahsia od teba. Len s takym rozdielom, ze este pred 1,5 rokom som bola o 15 kg lahsia...cize u mna zmena celeho satnika, len smutne sa divam na veci, ktore su mi male a odkladam ich do kolonky mozno raz :unamused: a naviac vraj takyto rychly nastup vahy moze byt pricinou mojej momentalnej neplodnosti, i ked ja tomu moc neverim :slight_smile:
Uvidime, idem skusit jest ako normalny clovke, ci mi to vydrzi :grinning:
19. okt 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v kazdom pripade ti velmi velmi drzim palce a chcem, aby ti to vydrzalo co najdlhsie!

mne uz tecu sliny na ten ryzek z pece aj s hranolkami :grinning:
19. okt 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co som zmeskala?mazali sa nejake fotky?
ci to shari tie myslis v tych kockovnych teplakoch ci pizame ci co to je??kolko vlastne mas,ze na svadbe si mala 74?teraz mas 81?nechapem :unamused:

ja som sa bola fotit sama,trooosku tam kopcek je,strasne mali :wink:
19. okt 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na BMI sa vybodnite, lebo ked si vypocitate, tak mne vychadzala super obezita chorobna nebezpecna. silna. :grinning:
a tak sa naozaj necitim :grinning:

podme radsej varit.
anketa:
1. najzdravsie jedlo, ktore milujete pre jeho chut a je aj velmi zdrave a nizkokaloricke
2. najnezdravsie megakaloricke jedlo, za ktorym sa idete zabit, ale skratka sa neda bez neho existovat

:grinning:
19. okt 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No...aj mne by tiekli, ale ja rizek radsej so salatom :grinning: s hranolkami je na moj vkus moc suchy :grinning: :grinning:
Neboj, ja som sa na tento den poriadne pripravovala, vcera som zmastila doma vsetko nezdrave a vsetko, co by ma mohlo zlakat, takze zasoby mam :grinning: :grinning:
A dakujem za drzanie palcov, budem pravidelne informovat ako som na tom :slight_smile:
19. okt 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja 1. milujem salatiky s mozzarelou i ked to sa nevari ale tot mam rada
2. aj toto ja nevarim ale neviem odolat cheesburgeru s takou fajnou cibulkou alebo mekacu :dizzy_face:
19. okt 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,odpoved na anketu

1.velmi tazkaa otazka,zeby kapustnica?? :sweat_smile: ... :grinning: ved kapusta maa dost vitaminu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2.koconina-huspenina :grinning: :grinning: v tehu 2 taniere denne 3 az 4 dni,krotim sa..v normalnom stave na ranajky na obed a na olovrant a este na veceru :grinning:
19. okt 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. zdrave? je to aj klobasa? :wink: ale nie, mozarella s paradajkou bazalkou a olivovym olejom je GUT
2. huspenina, bavorske koleno, rezen :wink: a tatarsky biftek aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
19. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok