• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
hehe
1. paradajka, paprika, uhorka, ladovy salat a na to slany syr - mozem jest kazdy den (teda pred tehu), nonstop, plno, vzdy
2. ked MM vari cinu. zjem taky obrovsky tanier, co by iny nazvali vedro. a tie cestoviny plavaju v oleji, v koreni a masko karcinogenne a cele je to take uzasne, ze az. ale ked vidim potom ten prazdny mastny tanier, a citim muku v zaludku, je mi tazko... :grinning:
19. okt 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak pozeram, ze nic nezvycajne :grinning:

a jaternice? to je tiez dost bomba!
biftek nemozem, bleeeeeeee, len myslienka nanho mi posuva ranajky hore gagorom :unamused:
19. okt 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puma, dizve haro mas :grinning:
Tak moje odpovede:
1. tychto mam viac...ja luuubim tofu na vela sposobov...napriklad a cestoviny s rajcinkovou omackou, aj to je zdrave, nie?
2. jednoznacne rezen a najlepsie vyprazany a plneny syrom.......alebo cernohooooooooor :grinning: :grinning:
mmm jaternice aj to lubim moc moc :grinning:
shaar, to mam akoze k tomu tricku - na tricku som AKOZE ja :wink: ak je to vidiet na tej mini fotke...
to nie su moje aktualne vlasy ale... parochnu som mala :grinning:
19. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nelubim zabijacku...a ani huspeninu a ani drzky...bleee...ale lubim moc moc klobasku a slaninku a slaninku taku grilovanu, oooooooo alebo prazenicu, co robi moj muzicek...
19. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
take parochne mame doma dve a velmi sa mi hodi. :grinning: (moje teplo vyzera aspon mensie :grinning: :grinning: :grinning: )
parochne milujem, je mi luto, ze nezijeme v 60. - 70. rokoch :grinning: mam doma zopar kuskov a i ked ich nenosim, tak sa len kocham :grinning: ked som bola mala, chcela som vymysliet taky stroj, ktory si das v noci na hlavu a rano mas dlhe vlasy. spravis si uces, hodis farbu a ked sa ti nepaci, ostrihas.
a cez noc ti vlasy zas dorastu. a tak dookola.
fakt som snivala, ze take nieco musi existovat a ze si na to nasetrim.
asi preto vo mne dozrela vasen pre strihanie a experimentovanie s vlasmi (teraz uz nie na sebe)... ale castokrat sa mi sniva, ze mam rozne ucesy v sne. a potom ma cely den kare, ze si taky super uces, ako sa mi snivalo, spravim. :grinning:
19. okt 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teplo = telo
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari to je super napad mohli by take daco vymysliet :grinning:
19. okt 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje
1. tofu, mozarelka s paradajkami a bazalkou :wink: zeleninka vseobecne so syrom
2. pizza - milujem pizzu mooooooc moooooc moooooc, rezen,majonezkovy salatik a aj chipsy
19. okt 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a do dvojky patria u mna aj sladkosti-ja zijem zo sladkosti :grinning:
19. okt 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave obedujem v posteli,jaka romantika sama a s vami :grinning: celkom fajne cestovinove gulicky s bravcovou panenkou a uhorkovy slalat s cibulkou s cukrom a s octom a so solou a s cervenou paprikou na ozdobu :dizzy_face: :dizzy_face: mnaaam

shaarka,inac to teplo som myslela ze pises naschval,ze si svoje telo nazvala moje teplo :grinning: :grinning:
aa nieco som sa ta pytala :angry:
19. okt 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chipsy zboznujem...najnovsie pringless co ako sa to volaa take v tube,alebo tixy milujem alebo cheese ci ako sa to volaa syrovee mriezky...kazdy den si dam dve az styri kuskyy,aspon tak,ked sa mam akoze stravovat zdravo :sweat_smile:
19. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pridavam do statistiky:
1. salatiky s kur. maskom na cibulke napr.
2. vyprazany karfiol, jaternicky, klobasky, salat majonezovy, sladkosti, kolačiky, tortičky vseeetko
19. okt 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja pomaly, ohlasim sa z domu snad... ked neupadnem cestou do komy...
serusteeeee
19. okt 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning:

pipi, co si sa pytala? mas taky zvlastny dar - zakomponovat otazku do svojho prispevku celkom nenapadne. :grinning:
19. okt 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi idem hajat, jaksi ma zmohla unava dnes hihi nezvyčajne u mna
19. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata

mam otazku, zacala som dostavat otazky co chceme ako svadobny dar
co ste si ziadali vy? poradte
19. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaaaarka :grinning: :grinning: :grinning: ved ty uvidis ako ti teraz budem klast otazky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

OTAZKA PRE SHAARKU - shaaarka,tie fotky co si chcela zmazat,si zmazala,alebo si myslela tie fotky co mas v abume,presnejsie kockovane teplaky alebo pyzamo alebo co to je za moda :grinning:

cauko puma,ozvi sa ci si upadla do komy alebo nie,kazdopadne ked do nej upadnes,aj tak sa ozvi :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,zachvilku idem aj ja,prajem pekne snicky :sunglasses:

ahol lenocka,uz si v pohode?myslim ta krv co sa ti objavila nedavno :confused:
:wink:
ja som dostala ako dar prachy,nikto sa ma nic nepytal,samy to tak zobrali,ze si nebudu zbytocne robit starosti a ani mne :grinning:
19. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka,ale keby ze mam na vyber,tak ako ty,tak by som skusila napriklad auto,byt a podobne :grinning: ak by sa im to nahodou zdalo vela,tak zacnes pomaly zmensovat,ze telka a gaucovka a podobne...no aa ked ti nahodou povedia,ze aj to je vela tak to nechaj na nich a urcite budes mat postarane o 3 zehlicky,4mixery,2 kuchynske roboty a podobne
19. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo lo lo lo ,kde ste sa podeli?????
19. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska ahoj,
co sa tyka tej krvi, aj v nedelu take 3-4 kvapky ale inak nic, tak dufam ze ma to len postrasilo a bude ok
stvrtok mam kontrolu

ved co sa tyka tych veci,asi naj by boli eurace nie? len ked mne to pride take neosobne
19. okt 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenocka u nas to boli jednoznacne peniazky (aj si svadobcania vydychli), lebo my sme mali zariadenu domacnost, tak tie 3 vysavace ako pise pipi by boli fakt zbytocne... :slight_smile:
19. okt 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka asi mate pravdu,a bude pokoj
domacnost mame tiez prakticky zariadenu uz len pre Jr. bude treba nakupit nabytok
19. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka,vtedy si tu nebola,ale chcela som ti napisat,ze zbytocne necakaj aa chod k lekarovi..
niekedy sa moze stat,ze je to v poriadku,ale moze to byt aj hematom alebo nieco co treba riesit,netreba to kazdopadne podcenit...porozmyslaj :wink: ked mas vo stvrtok kontrolu,nic sa nestane ked zavolas dr.ze co sa stalo,myslim ze ti povie aby si prisla hned :wink:
19. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska ja sa hlavne nechcem stresovat,keby ze krvacam viac jasne ze idem,ale toto nie.
nebudem robit z komara somara
19. okt 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenocka, aj tu si? :grinning: no my sme dostali peniaze, lebo byt máme zariadený, takže nám netreba nič a keďže sme vtedy plánovali mimy, tak sme povedali, že radi by sme si tie peniažky odložili a potom ked to bude aktuálne, tak by sme zariadili izbičku, kočík a výbavičku, však to je majland peniažkov :grinning:
19. okt 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka,v tehotenstve toto neplatii :unamused: :unamused:
ano hovori sa ze ked to ma byt nieco zle,tak sa to neda zachranit,ale zalezi v com je problem..
napriklad vo vela pripadoch moze ist prave o hematom,ktoreho krvacanie sa musi zastavit,alebo zastavit tu cievku,presne neviem..nebezpecne je keby praskol..
ked niekomu najdu hematom,ide o diagnozu,,hroziaci potrat,,aaa s tym sa niekedy da nieco robit :wink:
ja som nemala ani krv,bolo to len nieco ruzovkastnee v bielom vytoku,pritom som brala take cudne cipky bordove,kludne som si mohla mysliet ze je to z toho,ale ja som hned utekala na pochotovost,,aa robila z komara somara,,aa hned si ma tam aj nechali...
19. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok