• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahoj mimo...no ako to ide moja??ktory si dc?Tini no tak len pekne nech rastie tvoje miminko... :wink:
16. máj 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly dakujem
mimo no nastasie mna len občas napne, nejaka vona ale myslienka mi to privola ale inac v poho, hoci niekedy mi je blbo cely den a to by som radsej vracala aby to zo mna vyslo a bolo lepise, no nevyberieme si, dnes začinam 12tt tak snad to uz prejde
16. máj 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ved nad tym som sa zamyslela ze len nedavno si tu bola len 6tt a teraz uz pomaly prechadzas do 2.trimestra :grinning:
16. máj 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fly na jednej strane mam pocit ze to strasne leti a na druhej ze sa to vlecie hihi
no tak ja idem papat polievocku a potom ideme k svokre, nemam veľmi chut papať ale musim aspon niečo.
pekny dník prajem papa zaital
16. máj 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly som 17dc.....ale neviem ci vyjde tehu.a ty kedy cakas mrchu?nikdy?
16. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tini :slight_smile:
16. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tini maj sa pekne :grinning: mimo no ja som dnes 21dc takze mrchu necakam na piatok sobotu ani nedelu :grinning: :grinning:
16. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cakam v utorok alebo v stredu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ake mate plany na vikend?
16. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo necakaj :wink: no dnes ideme ku svokrovcom na narodeniny a zajtra sa budem veeeela ucit :pensive: a vy ?
16. máj 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa pojdeme bicyklovat,ak nebude prsat a zajtra len taky relax. :slight_smile:
16. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam ze nebude prsat lebo my dnes budeme grilovat na zahrade :wink: ja si inac tento mesiac nekupujem testik...pockam na mrchu :wink:
16. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
16. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko anax ako sa mas?
16. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajko cudne, sa mi od rana hlava toci, ani koficko nepomohlo...ale asik som len malo tekutin prijala :confounded:

tu je co nove?
16. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co anax a tehu nemozes byt?alebo mas nizky tlak?tu myslim ze nic noveho sa nedialo.
16. máj 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani prve ani druhe to nebude, je to to co som napisala, malo vody, vies denne vypijem bezne tri litre, a dneska som este ani liter nie, ale uz sa to snazim dobehnut:slight_smile:

takze tu nemame nijake novinky? no nevadi.. :slight_smile: :slight_smile:

ja som vcera stravila poobedie so sesternicou, caka dvojky, tak som bola dajake tie T virusy nazbierat, len ci zaucinkuju netusim :grinning: :grinning:

inal este raz fly, skvela foto:slight_smile: to je profi?
16. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to mozne tak rychlo dohanaj aspon 1,5-2litre dovecera vypi :wink: dakujem za pochvalu...no hej mam zopar takych fotiek...jeden kamarat je fotograf...davno som chodila aj na fotomodeling :grinning: ale to uz bolo davnejsie
16. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada, takze skusenosti mas kopu co?

ja mam tiez peknu kolekciu fotiek od profi fotografky, ale to sme nafoteni s manzelom, take civilne fotky v prirode a tak:slight_smile: a samozrejme svadobne:slight_smile:)) ale verim ze zas dakedy manzela presvedcim na dalsie profi fotenie, bo on to inak neznasa :confounded: :grinning:
16. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo.. je tu niekto? :astonished:
16. máj 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky kde ste vsecky :astonished:
16. máj 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.. akurýt teba potrebujem.. som v koncoch.... robila som ovu test a nič sa neukázalo a pritom včerasom to do takej tabulky hodila a mala by som mať práve ovu.. tak nefím.... :frowning2:
16. máj 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na základe Vašich odpovedí máte najväčšiu pravdepodobnosť otehotnenia od 12. mája 2009 do 17. mája 2009. Ak by ste v tomto čase otehotneli, predpokladaný termín Vášho pôrodu bude 9. februára 2010.

toto mi vyšlo z tej tabulky...
16. máj 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ahoj ty si tuuuu?Aka tabulka?
16. máj 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na baby webe je taka vec ze das do tabulky priblizny cyklus a ono ti to vyrata kedy by mala byt sanca otehtniet ci co...

a hej som tu :grinning:
cakam ta... vedsi vcera pisala ze cca o 17 tu budes.... tak sme tak aj prisli domov aby som ta stretla... :wink:
16. máj 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he no jasneee ze kvoli mne :grinning: Uz som sa dohodovala s mm o tom telefonovani kvoli zmene terminu.Aspon budem vediet ako na tom som kym urobim kroky k novej praci.
16. máj 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved.. a prisaham, ze kvôli tebe som sem prisla dnes... taak ma hlava bolí a je mi nejako divne..... :confounded:
a ten ovu test ma kaka... :angry:
16. máj 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pokial si v strese,alebo unavena ovulka nepride. :rolling_eyes:
16. máj 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
unavená som už viac ako týždeň... a v strese som (skoro) stále v práci a ten výtok mám každý mesiac... myslíš, že to nie je ono....? :unamused:
16. máj 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ak nemas pravidelnu menzes, tak ta ovulka nebude nikdy presna....ja nemavam pravidelnu mensturaciu, mne to ten vypocet urcil na tento vikend, dnes a zajtra, ale vajecniky ma boleli uz v utorok, a aj ovu mikroskop mi ukazal stromceky v utorok....inak ty necitis vajecniky pri ovu??

a este ahojte obe:slight_smile:)
16. máj 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poviem ti tak,ze aj ked mas hlien nemusi dojst k ovulke.A co pocit?Ale ked ste s m spolu casto tak si nerob test je to zbytocne a vtedy je aj hlien iny/skresleny/,preto sa odporuca abstinencia.Ten hlien ti takto len povie,ze nastalo plodne obdobie.
16. máj 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok