• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
pumuš som rada ze vsetko ostava po starom... :sunglasses:
20. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vies, puma, chystala som sa dnes, ale nestihla som sa ani len sprchnut, nie to este chlpotechnu spravit :grinning: ....a nevyhoda je to, ze Hanku vodim do skolky az do mesta a cestujeme MHD tam aj spät....takze ja sa prevazam a prevazam...4x do dna

ale ty sa pochval :wink:
20. okt 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serusteeee, na novom v poho, zvykam si. sedime v takom "stvorci" styri baby. jednu velmi klebetnu mam hned po pravej ruke a bojim sa, ze ma odhali.
ale mohla som si vybrat medzi klebetnou alebo smradlavou, tak som pri klebetnej radsej :wink:
20. okt 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nellie, aj ja sa tesim, aj ked... bude to len take chvilkove teda... ale BUDE a to je dolezite :grinning:
20. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma tak to bol super vyber.. klebetna alebo smradlava :grinning: :grinning: :grinning:
ved mozno aj ty daco odhalis o klebetnej a budete si kvit.. :grinning:

Monky ze chlpotechna.. :grinning: :grinning:
to ja som sa tolko nasmiala v sobotu - pretoze som bola akurat cerstvo po dokonceni "malovania v pivnici" :grinning:
cize som si nechala riadnu dzunglu na nohach a ked som si kupovala tie cizmy normalne som sa hanbila vyhrnut nohu v obchode nech mi to nikto nevidi :grinning: :grinning: a potom doma som otrcala nove cizmy MM a on si samozjreme vsimol moj husty porast na nohach a zapotil mi ze teraz ked to odholim tak mi budu aj cizmy volne :grinning: :grinning:
a budu mi vyzvanat ako zvonce okolo nohy :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej, to radsej davap pozor na to, co povies, ako si cely den drzat nos ci olievat sa parfemom :grinning:
20. okt 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi tak to doriesime potom... dufam, ze to chvilkove sa casom predlzi :sunglasses: :sunglasses:

ozaj a kde su dnes shaarkovci??? :confused: vavenkovci sa dnes aspon pozdravili ale shaarkovci maju absenciu :confused:
20. okt 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, cim sa mam chvalit? uslo mi nieco?
20. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne je to podozrive, kde je teraz shaar...
ja som sa tiez dnes po dlhej dobe rano odchlpovala, kedze ideme na tu premieru a dnes a planujem suknu dat na seba, a skoro som odtok upchala! :grinning:
20. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie vavenkovci maju stretko s kamoskou na kolačiku :slight_smile: a sharkovci kto vie
20. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi aj ja som raz bola na premiere filmu O dve slabiky pozadu... (ale to vam asi nic nehovori.. :grinning: )
a s kolegynami sme sa nahodili jak pipiny a herecky z filmu boli oblecene jak homlesačky... :grinning: :grinning:
ale fajn to bolo aj ta recepcia potom.... :wink: :slight_smile:

a ahojte tinikovci.. ani vy ste tu dnes este neboli :wink:
20. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi ja som si musela dat do vane sitko normalne ked som sa zbavovala mojej hušťavy v sobotu :grinning: :grinning: :grinning:
a potom mi bolo divne ako sa mi pyzamo po nohe klzalo a nezachytavalo sa o ziadne chlpiska... :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak toto, ze ja som rozmyslala, co sa oblieka na taku akciu, ale idem nie uplne na vysoko... ale suknu chcem. a moj ide v dzinoch ale v saku... takze sportovo elegantne, srat na to...
aj tak sa tesim na ludi, co stretnem...
20. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi a na aku premieru idete??? :wink:
mne sa to pacilo tam.... :sunglasses: :sunglasses: a daj si suknu... sportovo-elegante ste vymysleli super :wink:
ja som vtedy mala tiez suknu a bluzku.. :sunglasses:
20. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak ste ma normalne potesili, ze nie som sama s chlpiskami :grinning: :grinning: :grinning:

no nic, lucim sa ja, idem sa pomaly obliect a param na bus - dieta ma uz isto caka....len dufam, ze neplakala pocas obedn. spanku ako vcera, ked jej prislo smutno za maminkou....inak bola velmi statocna ...pa
20. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na toto ideme... uvidim, ci ma neklepne do rana z toho, ale snad to na raute zapijem :grinning:
pre mna je podstatne, ze tam stretnem kopec znamych mojich

http://www.hodinunevis.cz/
20. okt 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi to vypada dobre ten film... som zvedava na tvoje zajtrajsie dojmy.. :sunglasses:
20. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa dnes s muzom dohodla,ze mi oholi nohy,lebo ja nemozem byt dlho ohnutaa..robil mi masaz noh rano aa uznal,ze uz nemozme cakat :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie dakujem, boli sme len jednym očkom a isli sme preč :slight_smile:
20. okt 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, som zvedava. ja nejsom moc na take, ale sak uvidime.
ten moj tam strasne chce ist, lebo o tom aspon moze pisat...
20. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute...ja som si vcera citala Shaarkin album a ma tam dnes nejake vysetrenie, tak preto tu asi dnes nie je...
Nellie...a ja ze co nezapnem cizmy z minuleho roka, som sa zlakla, ze som len pribrala...a to oholit ma treba :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Puma, aj my sme mali ist dnes na premieru.... :sweat_smile: tusim sa to volalo "hodinu nevis" :sweat_smile:
20. okt 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaa, preco nejdete??? :grinning:
20. okt 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo mm ma pracu a ja jogu - je to ono :fearful: BA je DEDINA :grinning:
20. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, chapem.
aj ten moj mal na plane nejaky sport, ale odvolal to, lebo sa tesi, ze bude mat o com pisat...
tak uvidime...
trochu sa toho bojim, ale hadam prezijem...
20. okt 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robi recenzie?

ja by som praveze rada isla - ja to mam rada celkom tieto premiery a chodime malo - malo nas pozyvaju :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale MM ma robotu -a ta sa neda prelozit....jogu by som prinajhorsom ozelela

aspon napis ako sa ti to potom pacilo -som zvedava, po premiere bude asi aj maly raut niekde,nie?
20. okt 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som este nebola nikdy na premiere ničoho :grinning: akurat raz na recepcii hihi
20. okt 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, nepise len recenzie, ale to je jedno :grinning:
pozvali nas prave ludia, moji znami, co vlastnia podnik, kde bude raut :grinning:
a bude to tu: www.4coffee.sk
20. okt 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa jasne, mojho muza pozval niekto kto nieco robil na tom filme -ale viac neviem

no pekne pekne :slight_smile: uzi si to :slight_smile:

(na recenzie som sa pytala len tak - iny znamy zase pisu recenzie na filmy :grinning: ) tak ci nahodou lebo uz mam pocit-ze vsetci vsetkych poznaju :wink: :slight_smile:
20. okt 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa ani netesim na film, ale na tych ludi, co tam pridu, vsetci kamosi a tak... som zvedava co maju nove. dlho som ich nevidela...
:grinning:
20. okt 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok