• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tu asi nikde nikoho :wink:
drahy mi sem na chvilku pustil... tak reku kuknem co ste popisali... :sunglasses:

puma sa uz isto finti :sunglasses: :sunglasses:

ja som akurat dorobila vyprazany karfiol a zemiaky a cakam kym drahy pride, je pred domom s kamosom a pojdeme sa nakrmit :slight_smile:
20. okt 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este v praci,ale balim to-uz sa neviem sustredit.... idem domov a na jooogu
20. okt 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ja sa tiez chystam robit tento tyzden vyprazany karfiol
20. okt 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj....ludia, ja som sa neskutocne ojedla...co ojedla, to je slabe slovo ...obzrala :grinning: ,,,,,ale je mi taaaak faaaajne :dizzy_face:
20. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky a čo fajne???
20. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cestoviny rurky so syrovou omackou, brokolicou a kuracimi čučami :grinning: ...aj cesnacik bol v tom
a nase dieta - truhlik - len hole bose rúrky :sweat_smile:
20. okt 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak aj ja som dnes na trhu kupila prekrasny karfiol, obrovsky za 1€ a obrovsku brokolicu po 0,85€, takze aj nam hrozi karfík
20. okt 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi hole bose, ja rurky nelubim ani kolienka, ale vrtule milujem
jojo ja sa tiez chystam na trh kupit uz v pondelok som chcela ale som mala tazky nakup
20. okt 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ty mas strasne zvlastny druh fobie :grinning: :grinning: :grinning:
ze rurky ani kolienka nezjes a vrtule milujes.. sak to je to iste iba to ma iny tvar :grinning: :grinning:
mas normalne autisticke vrtochy ako Dustin Hoffman vo filme Rain man :grinning:
20. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cautee,

jooj v meste bolo super, kupila som si cizmenky, jasnacka ze akcio, to ja milujem :grinning: a boli sme s kamoskou na super obede, pocuvajte kombinacia neskutocna:
kuracie prsia s chilli, pomarancom a smotanou :grinning: kombinaca krkolomna, ale bolo to uzasne, k tomu salat z cerstvej zeleniny a opekane zemiaky, no obzrala som sa neskutocne :sweat_smile:

Co porabate? Panelak ci Ordinacia? :wink:
20. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ja viem a sama tomu nechapem, ale aspon v niečom som divna hihi
vave Panelak jednoznačne hihi
hmmm a take menu by som si hned dala :wink:
20. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
je tu este niekto kto nespi??
20. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenoc caau, ja nespim :slight_smile:
Ako sa mas? Aky bol den? :wink:
20. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este nespim tiez ale asi onedlho pojdem
20. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja este nespim :grinning: :grinning: no ale tak to nic novee :wink:
20. okt 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi :slight_smile:

Zhrn dnesny den :slight_smile: ako si sa mala?
20. okt 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej vavenka ahoj,tak zhrniem no :grinning:

spala som do pol druhej,poobede som sa vybrala s mm na kovacsku,lebo som na nete nasla,ze aj tam je tehu moda,ale tak smola,,zrusenee,ach :angry:
potom som bola kuknut pracu na pol hodky,ci ide secko jak ma a potom do optimy na hrachovu polievocku a kuracie na kary s kasou z fast foodu,neviem jak sa to pise :grinning: :grinning:
potom som si fotila brusko :grinning:
soom inac prechladena,vkuse kycham,pre babo nieco nove,ale tak nech si zvyka,ze ja som vkuse choraa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teraz si na rade ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. okt 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac vavenka,v bille predavaju plody brusnice,balicek stoji cca 2,70 co keby si si z toho urobila caj????
ja som si jeden balicek kupila,mm caj urobil,ja som len trosku pila,ale manzel si dal,celkom fajne len kyssle,treba trosku cukru :wink: :wink:
21. okt 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi vazne? To je super, urcite pojdem kupit :slight_smile:
Mam doma brusnicovy dzus, dzem, ale caj este ee :slight_smile:

No ja som doobedu trocha uradovala, kolegynka nova to este nezvlada, ale ani sa necudujem, je toho hrozne vela, potom som bola s kamoskou v meste, na obed, kupila som si cizmy, potom do hypertesca a od siedmej som doma :slight_smile:

Ide na mna hlad, pojdem sa pozriet ako sa ma tetaz chladnicka :slight_smile:
21. okt 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja som prave dojedla polievku,aa zachvilu si dam rozok s niecim,ale cakam kym vycikam polievku,uz som bola 2 krat :grinning:

inac to nieje caj,ale normalne zive brusnice,len som ochutnala surovu a to som nevedela zjest,dovoz USA a z toho mm uvaril caj :sweat_smile:
21. okt 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja kcem cizmy,mam viacej ale secko take imidzovky,bud velmi nizka podrazka alebo elegantne vysokee..
musim tiez nabehnut do obchodov a kupit nieco praktikus,tiez kcem na plnej podrazke ale vyssie a zateplenee troska aspon :wink:
ty si si ake kupila?
ja som si pred vcerom kupila nove tricko,sveter a kabatik..dnes som to secko na seba hodila,tak som sa dobre citila :dizzy_face: od kedy lezim nic som si nemohla kupit,ale uz som nevydrzala,to sa neda tolko lezat :sweat_smile:
21. okt 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj ale ta nadcha ma zlosti,nemas nejaky dobry tip na rychle uzdravenie??
lieky do seba nekcem pchat,dost mam tie co berem uz..
21. okt 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tlacis do seba,ha??
21. okt 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi kupila som cierne, trochu zateplene, take nad kotnik, plny opatok - teda na platforme, su vyssie a napriek tomu pohodlne, co bolo mojim cielom... Ale do treskucej zimy niesu :slight_smile: Presla som par ochdodov, ani tie co som kupila nie su take ze som sa do nich zalubila, ale tak nic lepsie som nenasla - Bata to nakoniec vyhral :slight_smile:
21. okt 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem spat, na mna az moc vela hodin.... Tak pekne sny :slight_smile:

Na nadchu si craj dobre vyvary z cibule a vela vitaminu C.....
21. okt 2009 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruu noc :sunglasses: nenapadlo ma s tou cibulou,idem si vygooglit :stuck_out_tongue_closed_eyes: dik :wink:
21. okt 2009 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: :slight_smile: :sunglasses:
21. okt 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranecko nellie, som videla, ze si ma "ohovarala" :grinning:
21. okt 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi no vidis ako ja na teba myslim??? :grinning: :grinning: :grinning: som to prezivala s tebou :grinning: :grinning:

no ako bolo??
21. okt 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá neviete kde by som sa mohla dostať k lízanke pre tehotné? :rolling_eyes:
21. okt 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok