• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nooo, akozeee...
bola som najkrajsia samozrejme :grinning:

ale nie. akoze, film bol ze DEPKA... ALE! necakany zaver, totalka...
ak je niekto taky ako ja, ze na slovenske alebo ceske filmy chodi do kina, nech ide.
aj ked, asi kontroverzne reakcie budu mat ludia.
je to thriller, taky psycho...
a ponure to je...
ALE, ten zaver dostal vsetkych.

uprimne, ak to pojde v telke, raz, nebudem to pozerat, ja sa takych filmov "bojim"...
ale vacsinou sa pacilo...
a vobec nelutujem, ze som bola...
21. okt 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi tak super ze sa pacilo :wink: a o tom som akoze ani sekundu nezapochybovala.. :grinning: :grinning:

flam lizanky asi kupis jedine v lekarni :sweat_smile: zasa ti je riadne bleee??? :sweat_smile:
21. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saute :slight_smile:

Tehu lizatka? Tak o tom som v zivote nepocula... To je proti nevolnosti?
21. okt 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seruste, idem sa zaradit do pracovneho procesu, precitam si vas v obednej pauze...
:grinning:

esteze sa ma tehu lizanky netykaju...
21. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi neblaazni :slight_smile: nepracuuujjjj :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre rano :slight_smile:
ano, vcera absencia, spala som, lenosila a potom isla ku kamoske, konika nechala vydychnut :grinning:

tehu lizatka, no kde inde, ako v lekarni, flam, ty mas otazky :grinning: :grinning: :grinning: v potravinach asi tazko :grinning:
21. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Shaari, chybala si :slight_smile:
21. okt 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte,
puma takze bolo dobre?

ja som dnes zaspala do roboty - nezvonil budik - asi mu sibe :angry: ale aspon som sa doooobre vyspinkala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem makat

ozaj-lizatko pre tehotne? tehotne nemozu aj obycajne? sa straaacam
21. okt 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute vy štyria :grinning: :grinning: :grinning: (vavenkovci+shaarkovci) ake to je pekne tie vase 12-tky.. :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:

ja zas budem od dnes slamena... :unamused: drahy odchadza do Anglicka... :pensive: :cry:
21. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ahoj :wink:

to maju byt nejake lizatka proti nevolnostiam daco som tu o nich uz citala... :sweat_smile:

mna to tu tak nebavi.. :grinning: asi zajtra zostanem doma...sak ked mame teraz naordinovane 4 dni do mesiaca kedy musime byt povinne doma tak hned to je lepsia predstava.. ze si môzem len tak ostat bezdôvodne doma :grinning:
21. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pozrite si toto... - neskutocne.. nechapem ako tak moze dakto piect.. :sweat_smile:

http://fishki.net/comment.php?id=59389
21. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nellie

fiiiha tak to je fakt nadhera -to je talent :dizzy_face: mnam dala by som si
21. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je dnes ako mrtvo... :rolling_eyes:

ja akurat cakam kym mi dorazi obedik.. dneska sme si s kolegynami objednavali menu z restiky...
- slepaci vyvar (pipi aj ja chcem kotkodaaaakat... :grinning: :grinning: :grinning: ) a druhe ze spanielske vtaciky z kuracich prs s ryzou.. tak som na to zvedava... :sunglasses:
21. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie tak ti prajem dobru chut, prijemne kotkodaaaakanie :grinning:
Mna dnes straaasne boli hlava...od rana, neviem z coho...to asi nie je priznak tehu, ze? :grinning:
21. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli ahojky... :wink: tak diky.. uz by to mohlo dorazit... :grinning: :grinning:

no co ty vies.. co taka bolest hlavy môze znamenat vsetko??? :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No...veru hej...napriklad to, ze sa mi vecer nebude chciet keksikovat? :grinning: :grinning: :grinning: Aj by som si dala nejaku tu ruzovu pirulku, ale vecer by som mala ist na nejaky ten drink, tak nechcem drazdit pecen :grinning:
21. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka v lekárni na nás pozerali ako na puky :rolling_eyes: že v živote nepočuli o takých lízatkách.... zapadákov.... :angry: :unamused:
21. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, sú vraj proti nevoľnosti - Gravipop sa to volá

nellie_ no dnes vyzerám ako vyoraná myš... celú noc som sa budila na to, že mi je zle, predýchavala a stále cca hodinu zaspávala :rolling_eyes: , ráno samozrejme pokec s WC misou a potom som ešte zúbožene sedela na posteli s vedrom pri hlave.... a v robote doobedu ani nehovorím, som myslela že umrem.... :unamused:
21. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam a v robote to vedia? lebo ak nie-takto sa to asi rychlo prezradi... a kedy ti to zacalo? a na zaciatku ked si testla-boli teraz nejake priznaky?
21. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby
ako sa mavate?
ja este zatial celkom v pohode,len som sa pochytila s drahym tak mi nejako ostalo zle ze som padla do postele :frowning2:
21. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli takze dneska ides troska hyrit... :wink: treba treba... veru ziadnu ruzovu si nedavaj nech ta nevykoti po tom drinku potom.. :grinning: :grinning: :grinning:

flam - joj, to je mi fakt luto, ze ti je tak strasne zle.... :frowning2: inak presne toto iste mala ta moja svagrina a zaberaju jej tie ginger zazvorove tabletky...alebo si teda objednaj tie lizatka a cumli :wink: tiez su zazvorove.. musis daco vyskusat co ti zaberie nech sa ti ulavi.... alebo potom preckat prve 3 mesiace.... :sweat_smile:

leni ahoj - ty sa nenervac teraz... no tak oddychuj pekne....
21. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute :slight_smile:
citam citam.
lenoc, to poznam :grinning: to prejde :grinning:
flam, to by som teda chcela vediet, na akej baze tie lizatka zabranuju nevolnosti :grinning:
bubli, ruziva + alkohol = dobra sranda! :grinning:
21. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie a nie sú tie tabletky chuťovo hnusné? :grinning: ja sa bojím toho, že aj z tých lízatiek ma bude napínať.... nemám ani šajnu akú má chuť zázvor :grinning:

katka hej, včera som to povedala v robote, pretože nemám paragrafy (tých sedem čo každému patrí) a dovolenku mám už tiež len pár dní a tie potrebujem medzi sviatkami (u nás sa vtedy nerobí)... takže už mi to bolo jedno... a je mi lepšie že to vedia.... mám taký dobrý pocit :grinning: a ešte viac to tu mám teraz v paži.....

a príznaky som nemala skoro žiadne... trošilililinku citlivé prsia,ale hlavne som bola nonstop unavená (čo mám doteraz.... zaspala by som aj v strede diaľnice).... občas mi bolo zle cez deň, ale to len tak normálne... lait :grinning:.... také tie echt nevoľnosti mi začali až teraz v sobotu... od včera rána grcám....
21. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka obsahujú zázvor, ktorý sa odporúča proti tehotenským nevoľnostiam
21. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, skus aj zazvorovy cajik, jablkovy dzus so zazvorom...
zazvor je dumbier :slight_smile:
21. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazvor voni ako citron ale v skutocnosti je dost stiplavy :slight_smile: my si ho struhame do cajiku niekedy-ale fakt len troska-lebo potom by stipal..v malom mnozstve len vonia ako citron a nechuti nijako podla mna...
21. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaarka no zatial sa drzim a ruzovu odmietam, mozno vecer vypalim cerva a aj hlava prestane boliet :slight_smile:
Flami nebola som este tehu, ale co mam kamosky a aj kocky v grafoch kedysi spominali, tak ze hlavne nebyt hladna, ze stale po troske predychavali a snazili sa jest...myslim ze stansun kedysi pisala, ze si musela este lezmo v posteli dat rano keksik, ze to jej ucinkovalo...
21. okt 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte baby, prave som dozehlila a som uplne groggy hihi a včera som pokrstila nase nove wcko aj tak ako by som nechcela hihi
21. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli veď to je ten problém... že ja som sa pokúšala ráno pred vstaním z postele do seba pchať už všetko možné... suchý rožok, suchý keks, suchár... proste nič do mňa ráno nejde :unamused: a u mňa je to zatiaľ tak, že mne stačí, že ráno otvorím oči a už ma nadrapuje... takže ani nestíham predýchavať a niečo zjesť :grinning:
21. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, ani nevies, ako rada by som ti pomohla, ale neviem ako, lebo ja problemy nemam a po prebudeni jem az tak o 2 hodiny :unamused: a jes vecer? ja jem aj o desiatej, ked mam chut... mozno keby si si dala nieco pred spanim, nebude ti rano tak zle... hm? :sweat_smile:
21. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok