• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
anax - ahoj.. práveže nič necítim okrem toho výtoku, ktorý je pravidelne každý mesiac.... a mrchu nemám pravidlenú, no aj v tom teste písali, že ak nie je pravidelná, že sa má brať cca a to je tak 32 dňový... neviem... asi kašlem na to a buď sa zadarí abo nie... :wink:
16. máj 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - práveže som kvôli tomu dva dni nič neriešila... aaa... dnes budem... kašlem na to! :wink:
16. máj 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni kasli na to ok :wink: A nejdete na tu navstevu?Ja som dnes sama doma,mm isiel do nocnej tak mozme ponocovat.Zajtra grilovacka s tymi neposlusnymi detskami :angry: Zase budem robit policajta davat pozor,aby nic nerozbili,nezlomili a popritom byt milou hostitelkou.A vecer si poviem:chvala bohu ze nemam deti a mozem si vyfuknut :grinning:
16. máj 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik ako ma byt tak bude :wink: a radsej ked mozete a mate chut tak sup sup do postielky :grinning:
16. máj 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni aby si poznala svoj cyklus musis sa pozorovat viac mesiacov a nieje to take lahke.Skus sa na to vykaslat a zacni riesit tu dovolenku.Ked si chces uzivat sex,uzivaj si ho a neries plodenie deti,lebo to nejde dokopy.Ja riesim ci nahodou niesom tehu :grinning: neviem ci mi uz nabehol cyklus alebo nie.Citim sa vsak divne a je mi to jedno.Cakam na pozvanku na pohovor,cakam ci zrusia vypoved,alebo nie,cakam na mrchu,cakam na vysetrenia a tak stale cakam cakam cakam a stale cakam a spievam si nechodi stale nechodi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to.... dnes bude tutumutu....
jane - s tym ponocovanim moc nebude.,... rano vstavam o 4 do roboty... a budem tam viac ako 10 hodin... aaaaaaaa.....
a návštevy som už vybavila.. hlava ma boli tak sme skor isli domov. len tu reziatku sme dnes nekupili...
16. máj 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - som si objednala z oriflame dve tašky na dovolenku..juchu...
a čo sa pocitov týka aj ja sa poslednu dobu citim divne... neiem ci jarna unava oneskorená prišla či čo.... :cry: :pensive:
16. máj 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skodaaaa.Ale co uz ak tu nik nebude pojdem sa aj ja vyspat.

Anax ako sa dari? :wink:
16. máj 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z oriflame?A ake?Mne sa strasne pacila teraz ta zelena co bola v akcii.
16. máj 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dneska planujem byt dlho dlho hore:slight_smile: ale ci to ozaj vydrzim to este netusim, povodne som mala v umysle pripravit vyprazane sampiony a zemiacky uz dneska, ale napkon som sa rozhodla to nechat na zajtra:slight_smile:))

a inak sa mam fajne..:slight_smile:))
16. máj 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa vam musim pochvalit s jednym nasim vecerom co sme sa venovali zas raz vareniu s manzelom :grinning:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14159
16. máj 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - taku ciernu su tam dve. jedna taká že cestovná a druhá je taká iba ako kozmetická, ale to do lietadla staci nie?
vyberáme foto na tortu malému.... a teraz idem nejakú cukráreň nájsť na google....
16. máj 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chystam si veceru a pojdem pozbierat pradlo tak vas trochu pozanedbavam.Ale som stale tuuuuu
16. máj 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik ja ti poradim s cukrarnami, ak potrebujes, este mam pozostatky vedomosti z adminovania msv:slight_smile: ty si v ba ze?
16. máj 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A som naspat.A vy ste sa kde potratili :confused:
16. máj 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som furt tu len nik nepise :pensive:
16. máj 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
nelynka dakujem :slight_smile:
16. máj 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - hej som z ba... potrebujem nejakú peknú atipickú tortu kde sa dá dať malého fotka...

a inak som tu stále len kukáme tie torty....
mimo - ahoj...
16. máj 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mimo :slight_smile:
16. máj 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa mala dostala teraz na sest rokov taku krasnu veliku tortu puncovu a okruhlu a na celej bola jej tvaricka asi tak po ramena a bola uzastna-ze to bolo zhotovene z nejakej jedlej folie.jej fotka sa dala zvacsit a bolo. :slight_smile:
jane ako mas?
16. máj 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky no asi podriemkavate :grinning: Tak ja idem prevetrat psa a pridem okolo 20.00 a to uz dufam popiseme viac.

Monik nieco pekne vyber a ked sa nebudes vediet rozhodnut ukaz a kukneme. :wink:
16. máj 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej janeeeeeeeeee.pockaj :frowning2:
16. máj 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo- ja by som potreovala vediet kde ju mozem dat urobit... :wink:
jane - tak prijemné venčenie....
16. máj 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha....tak ja ba nepoznam :wink:
16. máj 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - neva.. niečo nájdeme.... mám jedeho čo robí ale skúšam či nenájdeme niečo iné. Ten je z Galanty....
čo by nevadilo, ale nepíči sa mi tá torta až tak veľmi... :angry:
16. máj 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de ste? hm.... ste odišli...hm..... :frowning2:
16. máj 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik tak s fotkou, to je zaujimave..to z tej jedlej folie?

no ja som ti povodne chcela dat tip na jednu kocku co pecie doma u seba, piekla torticku na krst pre mojho krstneho syna, tu su jej vyrobky http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=2766

avsak s tou fotkou skus cukraren ludvik http://www.cukraren-ludvik.sk/index.php?m=1&sub=11
16. máj 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimochodom ja som sa zdrzala so strudlou, som si spomenula ze som chcela piect:slight_smile:) uz sa pecie, z listkoveho cesta, makovo visnova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - mňam dala by som si takú dobru domácu štrúdlu..

toho ludvika sme pozerali...
skus kuk sem http://www.jakubec.sk/otvorena-kniha-7
asi tuto len teda inú foto a iný nápis...
čo povieš?
16. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukni co som nasla, http://www.jedleobrazky.sk/

objednas si sama foto a das upicet aj v ba niekde nejakej cukrarke:slight_smile:

ono nie je vzdy dolezite aby torta dobre vyzerala na obrazku, ale aby aj chutila...u toho ludvika nakupuje kamoska ta si ho vzdy chutovo chvali, no a toho jakubca mas aj takto overeneho?

inak toto je nasa krstinova http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11910&user=2766

no ja sa tiez uz tesim na strudlicku:slight_smile:)
16. máj 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok