• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
ja sa idem najest a spat :grinning:
a kde su nase netehule??? :unamused:
22. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, vy sa mate.....spaaaaat....hned by som sa pridala....ale karfiol ma uz vola a poobede utekam do skolky po prcka :sweat_smile:
22. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten spanok aj ja dnes velmi zavidim

ja mam zase veeela roboty
22. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak spali sme len 5 hodin, takze je to pochopitelne... :slight_smile:
este tlacim polievku.
a ako vianocne darceky? dnes som prvykrat pocula uz bit do hlavy nejaku vianocnu melodiu :grinning:
22. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz by sa patrilo nieco zacat vymyslat, ja som sa vcera zhrozila, pred Capricornom su uz 2 velki snehuliaci ako vyzdoba :confounded:
22. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja idem prave obedikovat som bola cvičit troska a karfiol si budme na zajtra chystat juuj uz sa tesim
ja uz mam darček pre mm aj nasim sme uz kupili :slight_smile:
22. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari preco ste spali len 5 hodin? Mi nieco uslo? :confused:
22. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tini, inspiruj nas :slight_smile:
ze snehuliaci?
no tak capricorn musi predavat lyze a snowboardy a vetrovky :angry:

ja som tento rok uplne vymletaaaaaaa na darceky :unamused:
a tehule, ako budeme silvestrovat? :rolling_eyes:
22. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej darceky darceky :grinning: ja este nemam kupene nic.
22. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaale, som isla s kamoskou von, potom ze cakame na jej frajera, ktory mal uz uz prist, potom dosiel po mna MM, potom frajer meskal, ze ju tam nemozme nechat samu, tak sme cakali a potom MM musel dopit pivo a prehodit par slov s tym jej frajerom a tak sme sa dotrepali domov o jednej - pol druhej a rano sme skor vstavali, lebo som isla na krv :slight_smile:

a inak som volala mikule, teda sestricke, ze musim prist na krv este raz, ze nech zrusi labak s dnesnou krvou, a v labaku jej povedali, ze krv nemusi byt v priebehu 24 hodin okolo NT... ze staci dnesna a uzv na bud. tyzden. tak som z toho jelen.
a ked kvoli tomu budu skreslene vysledky, tak ma ..... - kazdy nech si doplni podla vlastneho vyberu :angry: :angry: :angry:
22. okt 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka tak mm je problem dačo kupit, bo oblecko si musi vyskusat, knihy cita take co ja ne tak mam problem vybrat (hoci minule vianoce som sa trafila vraj) a kedze ho bolieva rameno dost tak som mu kupila taky system termo na ohrievanie
22. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto sa pytal na netehule? Tu som :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz s lepsou naladou, kolegyne ma utesili, trosku...ale este stale nemam ortiel podpisany :slight_smile:
22. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska, ako?????? testla si?

mne sa uz chladi karfos, idem obalit a rychlo vyprazit, lebo uz som hladna hladova.... ozaj, vyprazali ste niekedy aj brokolicu?
ahojteeee :sunglasses: :grinning: :grinning:
kym vas docitam hodim vam aspon toto...
http://www.youtube.com/watch?v=_ILAPri4CJo&feature=player_embedded#at=27

simajte na nu - heeerečku.. teda ehm spevačku :wink: :sunglasses: :grinning: :grinning: a celkom jej to ide...
22. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monky testla... ale vidim tam len jednu :frowning2: Skusim testnut este rano a uvidim. MS este stale nedosla, takze nechapem :slight_smile:
Karfiol milujem, na vsetky sposoby a brokolicu tiez, ale neskusala som ju este vyprazat. hmm vyskusaj a daj vediet aka je :grinning:
22. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nelie...uz som pozerala, ze ta tu niet......ani pumy....vy isto sukromne uz pisete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lenus, uz sa na tom pracuje :wink:
22. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky ja nie ale svagrina hej myslim tu brokolicu :wink:
22. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky ale kdezeeee... vôbec sukromne nepiseme :wink:
len som dnes mala brutal den.. zajtra mam volno tak dnes som musela vsetko postihat este az DPH-čka sa robi tak vsetky faktury co som tu naskreckovala na stole som musela okontrolovat a dat do uctarne... ale uz mam pokoj tak som tu s vami :wink: :slight_smile: :slight_smile:

shaar - aj ja sa priklanam k tomu ze ty budes mat babu.. ja som tiez pohlavna vestica a mne to aj vychadza normalne.. iba raz som sa sekla :grinning: :grinning:

bublinka som rada ze uz sa to vyriesilo :wink:

monky a gratulujem ku tehu knizke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne vyvestite, vy bosorky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie no este to nie je vyriesene, ale niektore moje spriaznene duse uz nasli nejake riesenia, tak snad vyjdu... :slight_smile:
Mne inak tiez babatka vychadzaju, ked si tipnem, len raz nevyslo, aj to na dialku :slight_smile:
Ja si myslim, ze Vavenka bude mat chalana a Shaar babu...cize sa priklanam k nazoru vacsiny...
22. okt 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje tipy:

shaarka - dievcka
vavenka - chlapec
pipimiska - dievca
lenocka - chlapec
monky1 - dievca
flamenga - dievca

a tu jeden na dnes pre vas tehule:

Lekár poučuje nastávajúceho otca:
- S vašou tehotnou ženou sa môžete milovať, ale odporúčam vlčiu polohu.
- A to je aká?
- Ľahnúť si vedľa diery a zavýjať. :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este tento a na dnes s vtipmi koncim... :grinning: :grinning:

Babka ťahá po ulici za sebou dve igelitové vrecia. Z jedného z nich občas vypadne tisícka. Všimne si to policajt a zastaví ju: “Mamko padajú vám peniaze z vreca...mimochodom odkiaľ ich máte, neukradla ste ich?” pridal žartovne policajt.
Babka: “No...vieš synku, ja mám záhradu susediacu priamo s parkoviskom štadióna. Tam mi chodia chlapi močiť cez plot na moje kvety. Ja len stojím a čakám za kríkmi s záhradnými nožnicami a vždy keď nejaký prestrčí svojho...hm...cez dierku, ja to zhrábnem a zavolám - tisícka alebo useknem!”
Policajt: Tak to je fer. Usmieva sa policajt. “Hodne zdaru...mimochodom a čo tá druhá igelitka?
Babka: “No...nie všetci sú ochotní platiť
22. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam ta mala je 100-bodova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: nelie :grinning:
tak tento je dobry... trocha hnusny, ale dobry :grinning:
22. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: co robite?sak ja si to hned idem zistit :slight_smile:
22. okt 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipimiska :grinning:

Inak uz dlho som ti chcela povedat...na tej fotke mas krasne svadobne saty. Krasne :grinning:
22. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shaarka - dievca
vavenka - chlapec
pipimiska - chlapec
lenocka - dievca
monky - chlapec
flamenga - dievca

:grinning:
22. okt 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=NG-zB9yFX_o týchto ste už určite videli... ja ich milujem :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok