• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
pipi teda to nie je na smiech :(
23. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
helou :slight_smile: hlasim sa z uprsanych kosic. od vcera vecere chčije a chčije :angry:
23. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helou :slight_smile: aj na zapade je zamracene, ale uz dochčilo :slight_smile: takze zachvilou dochčije aj v KE :slight_smile:
23. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Bratislave, cast Ruzinov svieti slniecko :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ahojky shaarka, bublinka, lenca :grinning:
23. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trnava tiez hlasi slniecko
23. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru, mohlo by sa vycasit, aby som mohla ist prebehnut jellu, je ako z divych vajec :grinning:
som bola u zubara, zbrusil mi zub, vlavo hore 5.
sa citim, ako keby som mala 6 rokov, vtedy naposledy som mala zub medzera zub :grinning: :grinning: :grinning:

a co dnes? piatkujeme?
aky mame program?
23. okt 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej konecne vas tu je viac, uz som sa zlakla, ze si vsetky predlzili vikend :slight_smile:
Mne sa dnes nechce pracovat, tak tu budem strasit!!!
Aky program??? Dajme nejaku temu...hm???
23. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
program na piatok som myslela.
ale mozme aj program na pokec. no, ked tu nie je puma ani nellie, nema to poriadne kto tahat. aj dzou sa uz vytratila... asi si zalozili vlastnu temu :grinning:

my ideme dnes s kamosmi na pizzu, MM sa strasne tesi :dizzy_face: je schopny zjest 1,5 pizze a aj 3 piva :confounded: :confounded: :confounded:
23. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha..no tak ja mam na piatok o program postarane, som v praci a po nej nejake klasicke nakupy a vecer oslava, na ktoru sa mi ale nechce ist...tak sa moc netesim!
No Nellie si vala sunky doma, puma neviem, kde je.
Shaari vam by sa oplatilo chodit na akcie 2+1, u nas to byva, dve pizze objednas, tretiu mas gratis a nemusi sa drahy uskromnovat s 1,5 :grinning: Moj mm sice zje len 1 pizzu, ale piv aj 6 :unamused:
23. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubli, tie akcie mame aj my, ale ja zjem max. pol pizze a on uz 2,5 nezvladne, takze je to zbytocne, iba ak by sme to potom nosili domov... :grinning: ale teraz ideme s kamosmi, cerstvymi mladomanzelmi, tak sa hadam nejako dohodneme, ze kto kolko :grinning:
23. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
6 piv? :grinning: na mojom vidno uz 4 a ja som potom nervozna, lebo po piatom sa mu uz nechce ist domov a po siestom neodmietne uz ani palenku :grinning: :grinning: :grinning:
:rolling_eyes:
23. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to je presne to iste...na mojom je podla mna vidno uz 3, ale tvrdi mi, ze to vidim len ja :grinning: Ja neznasam, ked sa potom rozpije a nema dna...moj toho fakt prekvapivo vela zvladne a co je najhorsie, na druhy den mu nie je zle :grinning:
Ja tiez toho zvladnem, ked chcem a ked som dobre najedena, ale mne teda zle byva... :cry:
23. okt 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My pojdeme s drahym asi na gastany. Teda na prechadzku do gastanoveho hajika a popri tom vyvencime havinu a nazbierame gastany. 3v1 :grinning:
23. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saute :slight_smile:

Ja mam ten isty problem ako bubli, moj si radsej necha miesto na pivo ako na pizzu :rolling_eyes: tak ale palenku velmi nelubi, co sa celkom tesim......Aj ked - toho piva je do tyzdna viackrat ako len piatky :unamused:

Shaari - vcera vecer ani dnes rano ma NIC NESTIPALO !!!! akurat si davam rannu davku :slight_smile:
23. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vav...u nas tiez palenka, len ked uz o tom skoro nevie :grinning:
Ale pivko a vinko..., to hocikedy moze...
A co ta malo stipat??? Asi nerozumiem...
23. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli no ten moj mocak nestastny, ma pali ked cikam.. Ale Shaarka mi dala daky speci caj, od pondelka ho pijem, a vyzera ze zabral :wink:
23. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenus, pekna romantika.
vavi, tak toto je gooooooooool!!! ani nevies, ako sa tesim!!! nechcelo sa mi verit, ze nezabera, ale nakoniec asi fakt zabera, ale mozno si to uz mala v pokrocilejsom stadiu... no len pekne sa cajikuj, urcite lepsie ako ATB :dizzy_face:
dufam, ze to nie je len nejaky placebo efekt :unamused: ale dolezite je povymyvat cely mechurik :grinning: :grinning: :grinning:

len premyslam, ze dnes donutim MM pit len pivo - nealko, lebo maju nocne zlavy v asku, na koberce a kancelarske stolicky 50% (no, ved uvidime) - a toto prave potrebujeme. tak neviem, ci sa necha prehovorit, ale isla by som kuknut :sunglasses:
23. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj a to dnesne pocasie - no grc cisty... A sused zas zacal vrtat, ma drbne.....
Bubli presne moj - pivko vinko moze :slight_smile:
23. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
od pondelkaaaaaaa, booze.
tak neviem, ci to bude tym cajom.
bubli, mne zaberal okamzite, ihned, uz som nepisala krv, prestalo stipat a len sa zlepsovalo. ale vavenke nie a nie zabrat :frowning2:
vavi, a ako chuti teraz?
23. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moze telesna teplota ovplyvnit bazalnu? Mam uz 3.den okolo 37,3-4 teles. a to teda netusim z coho , ja teplotu vobec nemavam... :confused:
a bazalnu 37,1
23. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sonicc, jasne - ak mas zvysenu normalnu teplotu, aj bazalka bude zvysena. ale o kolko, to ti nik nepovie.
ked sa ale citis zle (zvysenu teplotu si hadam kazdy na sebe vsimne), nie je dobre merat bazalku, lebo skresluje graf :unamused:
23. okt 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka no romantika to je, ale dost adrenalinova, ked stretneme na tej prechadzke ineho psa :slight_smile: No to je potom srandy kopec :slight_smile:

Vavenka tesim sa ze ti to ustupilo, len tak dalej, nech sa to uuuplne vylieci :slight_smile:
23. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako pozeram, mavas dost nejednoznacne grafy, takze na FF by som sa velmi nespoliehala.
len mi je divne, ako mozes mat vysoko a otvoreny krckok, ked nemas hlien - a naopak. si si ista vsetkymi priznakmi?
23. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze mi nic nieje, teplotu som si odmerala nahodne ked si maly nechcel prvy tak som si najskor ja musela :slight_smile:
takze je bazalna urcite skreslena lebo mam pred mrchou par dni...
23. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari no chuti nie tak dobre ako u teba :slight_smile:
Ale to je jedno, keby chutil ako konske hovno, tak ho vypijem, ked ma ucinok :grinning:

Sonicc to ako ta napadlo zmerat si teplotu? Sa citis byt chora? Moze to byt aj kvoli tomu ze si v poovulacnej faze...Aj ked 37,4 dost vysoka.....
23. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee...co mate noveho..vidim,ze vela tehuliek tu je :slight_smile: aj ja ceeeem... :confounded:
23. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau tatu, no my po starom, ale co ty? :grinning:
23. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ved prave, krckom som si 100% ista a aj hlienom, ale teplota si robi zo mna prdel :angry:
23. okt 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mne bolo tento mesiac dost divne ze krcok zavrety nie makky a plno plodneho hlienu... :confused: a potom sa otvoril zmakol a skoro uplne sucho...
23. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok