• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaari,no snazilkujeme o 106, ale som bola minuly tyzden u gynda na preventivke, robil mi utz a povedal ze pravy vajecnik mam 34/18 a lavy 39/21...tak mi dal robit z krvy testy na onkomarkery, vcera som volala na vysledky a chvalabohu boli v poriadku..ale sestricka mi povedala ze mam na tom lavom vajecniku folykularne cysty okolo vajecniku,povedala aj termin polycysticke ovarium,tak mam teraz z toho strach...
23. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Soonic ja som tiez mala hlien pred ovulou, aj tyzden, a v case ovuly uz minimum.......

Tatu no kym je to len keden vajecnik tak to az tak nevadi, a hlavne, ak pravidelne ovulujes tak kaslat na to :sweat_smile:
23. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tatu, strach mat nemusis - lebo ked pravidelne ovulujes, co ano, tak sa nic nedeje :slight_smile:
a s otehotnenim problem nemas, ved to vieme :dizzy_face: tak nech sa zadari vtedy ked ma, len to nesurte :wink:
23. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babizne
ako sa mate?
hlasi sa slamena vdova, este ze mam aspon psiu spolocnost :grinning:
dnes som taka nevladna ze som zrusila vsetky aktivita pracujem len na rozpoctoch
23. okt 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj berušky berete mezi sebe ještě nové snažilky ? :slight_smile:
23. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry den, tak ja zas obedna pauza:slight_smile:
23. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ahooooj
23. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika predstav sa nam a jasne ze bereme, aspon tu nebude viacej tehuliek ako snaziliek :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. okt 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule,no zatial bola ovu minule mesiace a dufam,ze aj bude...to je pravda,ze hlavn zalezi na ovulke aby bola...tak dufam,ze sa nam to coskoro podari...babule,myslite ze mozu byt aj taky muzi,ktorych potvorky vydrzial len 24 hodin?
23. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu ked su taki co sa im spermie vobec nechcu pohybovat urcite su aj taki co maju spermie "kratsej zivotnosti"
23. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni caf, co mas nove? dajake somarinky popis:slight_smile:))
23. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi 26let o miminko se s přítelem snažíme již 2roky a něco , přítel má spermio a je o.k já na žádném konkrétním (hlubším) vyšetření ještě nebyla protože nemám odvahu.Brala jsem costil ale bez nějaké odezvy. s myšlenkou na to že by to nešlo přirozeně se nějak nemůžu vyrovnat. je to šílené.
23. okt 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz budem tento tyzden uplne presladena, uz treti den obedujem zemlovku bo som jej zas narobila do milej jarmilej a kedze som muzovi popri zemlovke spravila kapustu, je jasne co si on vybral na obed :grinning:
23. okt 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika vysetrenia zeny byvaju vzdy narocne, ale vacsinou ak je taka dlha doba bez uspechu a muz je ok, zistia u zeny zavadu velmi rychlo....meras si bazalku? mas pravidelny menezes? to su dolezite fakty ktore vedia hned na zaciatku pomoct
23. okt 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neviem ake ma potvorky,nebol na spermiograme...ale dufam,ze vydrzia ked snazilkujeme kazdy druhy den..
23. okt 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatu dobra frekvencia :grinning:
23. okt 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax a ake? nejako ma nic nenapada
tesim sa na dalsi vikend, ideme na vychod, na hroby a potom len same pekne veci robit, saty skusat,jedlo dohodnut, hudbu vybavit, a take
tak sa vytesujem

a zhanam fotografa, tak uvidime ako dopadneme
23. okt 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no skoda, lenocka, ze ste az v BA :grinning: fotografa mas pod nosom, ale neviem, ci by sa MM chcelo trepat do BA :grinning:

cau anax, hlavna pestunka! :grinning:

monika, vitaj, a hned aj napis, preco nemas odvahu na vysetrenia???
a co to znamena, ze si brala clostil, ale bez odozvy? to akoze nepomohol, alebo ze si neotehotnela?
23. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len najhorsie je,ze mam nepravidelne cykly a nikdy neviem,kedy bude ovu..
23. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take som presne myslela mile somarinky, vies ako sa hovori, nezavazna a nenarocna konverzacia :grinning: :grinning: je piatok treba na vsetko zlahka, no nie?

ja dnes konecne po mesiaci mam cas zajist sa dvojickovou sesterkou, uz ich ani nespoznam urcite, tesim sa na ne:slight_smile:))

leni svadbu mate u vas na vychode alebo kde? v takom termine ako mate vy by podla mna mohli byt volni vsetci z tych najlepsich, len ci budu ochotni fotit v zime... :sweat_smile:
23. okt 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka svadba bude v PP
to az tak daleko nie je :grinning:
23. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis leni sak shaarku si zajednaj:slight_smile: mozno ti da aj zlavu :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mi vypadol kon, neznasam to :angry:

tatu, ste mladi, otehotniet vies, kasli na ovulku - nesnazilkujte na povel (tak casto - pokial je to len kvoli plodeniu), bazalku merat tiez nemusis, proste to nechajte na nahodu a na lasku... na prekvapko :wink: hm? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lenoc, ahaaa, ale sa mi zdalo, ze som sa ti uz nukala a ty si povedala, ze kohosi uz mate, ci? si to pletiem?
a kedy to mate? aky datum?
23. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9.1.2010
shaarka asi nie, mozno niekomu inemu
ja som tu doteraz nehovorila co vsetko este musim zhanat
23. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, ja viem ze tak by to malo byt,ale to ja proste neviem...my obaja tuzime po babatku a pri mojom cykle by sme to len tazko trafili len tak..
23. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok, tatu, vasa vec, uz som ticho, co sa do toho montujem? :grinning: :dizzy_face:
23. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ano som taka trochu pestunka:slight_smile:) xi
23. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konovi dnes dobre sibe

tatu ja len tolko k tomu, cim viac sa snazis tym je to horsie, budes sklamana ked to nevyjde. nechaj to na nahodu, na prekvapko a uvidis pride to skor ako sa nazdas,drzim palce
23. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechajte tatu, ona s manzelom musia sami prist na to ze v zasade polovica uspechu je psychyka a pohoda a harmonia :wink: ze tatu?
23. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok