• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
monky, no hej, je to na porazenie, ale ked sa MM potesi, tak je secko ok :wink:

nejake novinky, hlavne pre lenocku:
http://anymedia.rajce.idnes.cz/08_Mata_Dusan_WEDDING/
23. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky pa pa a pekny vikend
23. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
the secret (prvych 20 min.)
http://www.youtube.com/watch?v=_b1GKGWJbE8

CD mam doma, mozem napalit a poslat :slight_smile:
23. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka tak najprv kuk tych 20min ci zaujme
23. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar a ty to mas tiez cele lenanglicky? nerada take veci kuk v anglictine, to sa mi ani rozmyslat nechce :wink:
23. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska ste kukali telerano?? boli tam superstaristi...

aha tu je co budu spievat

http://www.cas.sk/clanok/135760/superstar-toto-budu-spievat-v-prvom-finalovom-kole.html
23. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, CD je s titulkami, pokial si dobre pamatam :sweat_smile:
nellie, ee, nepozerala som a ani neviem, kto vypadol minule!!! :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka to by bolo fajn,lebo voobec nemam energiu rozmyslat a prekladat si to
23. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi ty si to na predchadzajucej strane velmi pekne napisala...ja som tiez zacala plodit s tym, ze to urcite nevyjde a hned po 2 mesiacoch som utekala k Dr., lebo ved mne to predsa malo vyjst hned!!! :slight_smile: A tiez si kazdy mesiac hovorim, ze to nevyjde a ono to fakt nevyjde...ja sa toho ale neviem zbavit.
Teraz sa snazim hovorit si, ze som do konca roka tehu a hovorim a hovorim a hovorim a snad tomu uverim!
Len uz by konecne ta MS mohla prist, inak ma asi rozdrapi :slight_smile:
O secret som pocula aj ja, ale tiez som este nevidela, kuknem tych Shaarkinych 20 min., aj tak sa mi uz nesce nic robit. Dnes som si povedala, ze robit nebudem a predsa robim... :unamused:
23. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ake chutneeeeeeee :slight_smile: :slight_smile:
23. okt 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou, konecne doma. dnes som bola v jednom kole v robote, ale aspon som skor mohla odist...

co je nove? nemam cas citat dozadu, cakam chlapa a ficime nakupovat...
23. okt 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cago pumi
ako dopadol audit?vsetko ok?

nove?niiiiic, alebo zeby predsa?
23. okt 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala vcera strasny den. nasla som si rano "rozobratu" loggiu...
akoze, natahovala som sa cely den so spravcom budovy, taka som bola nas*ata, ze dovidenia.
a prisla som domov a nesiel prud doma, asi 3 hodiny, fasa den. fakt. a sli sme na taku akciu, basketbalovu a este aj to bolo na hovno, tak sme po prvej stvrtine sli domov.
strasny den... :frowning2:

a loggia je stale rozbita a som zufala uz z toho. fakt...

a audit, neviem, ci je uz skonceny. lebo mam pocit, ze sa este motaju na uctarni.
uvidime, ked nam pride definitivna sprava o konci sveta :wink:
23. okt 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, už nějakou dobu si vás pročítám a ráda bych se k vám přidala, už asi jako těhulka :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jste vlastně první, komu se s tím svěřuji. Zjistila jsem to zrovna teď. Druhá čárečka je sice slabší, ale byla v limitu a pořád drží. Podle mých propočtů (dle ovu, kterou poznám) bych měla být kolem 10 DPO, tzn. 27 DC. (cykly mívám 27 - 29), i po vysazení HAK (začátkem července). To je mazec. Já tomu ani nevěřím, zkusila jsem to jen tak a "ona" je tam. Žádné těhu příznaky jsem nepociťovala, celý měsíc mi bylo moc fajn, jen teď asi 2 dny mě mírně a ne vkuse pobolívá břicho. A to mě zaskočilo, že jsem měla cyklus skoro ukázkový :slight_smile: . První tři cykly jsem měla všechny těhu příznaky a nic (tělo se nejspíš dávalo dohromady po hormonech) a teď ...
23. okt 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frezie gratulujem a tesim sa s teboua ja som tiez nemala ziadne príznaky
23. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji, Tini, doufám, že se neraduji předčasně. A hlavně, je to docela nečekané. Nijak zvlášt jsme se s přítelem nesnažili :wink:. Myslíš si, že ty testy "nelžou"? Mám mamatest a ten je podle vás dobrý. HCG by měla nejspíš stoupat a tím i sílit čárečka, pokud se nemýlím.
23. okt 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
frezie, moje najoblubenejsie kvietky! :dizzy_face: kraaaaaaaasne vonaju :dizzy_face:
vitaj medzi nami a nech fazulka rastie do velkosti aj do krasy :dizzy_face:

ja sa uz aj lucim, boli sme sa s jellou prebehnut, - teda ona, ja nie :grinning: a teraz ideme na tu pizzu (akoze za kulturou, ze ano) :grinning: :grinning:

prajem pekny vecer :slight_smile:

a neviete, v asku, co maju byt 50% zlavy na nieco, teda pocas dnesneho nocneho nakupovania - ze kedy vlastne sa zacina to nocne nakupovanie? od 20 hod., alebo od 22 hod alebo od polnoci???
(inak asku tu reklamu robit nechcem, je to hnusny, drahy a nespolahlivy obchod, ale na tych -50% sa teda pojdem pozriet)
23. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharri, děkuji .. jj, frezie je i má nejoblíbenější květina, drobná s hodně kvítky a hlavně tak krásně vonící .. jsem jako v tranzu, ale klidná a šťatná, neřeším to co bude .. večer se o tu zprávu podělím s přítelem, jsem zvědavá jaká bude jeho reakce :wink: ..

sharri, taky Ti přeji hezký večer a celý víkend :slight_smile:
23. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nezabudni sa potom podelit aj s nami, ze ako to prebiehalo. :wink:
budem tu co nevidiet! cauteeeee :grinning:
23. okt 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki .. tak nějak to ve mně hloubalo, že by to mohlo vyjít a měla v plánu, že koupím malé bílé papučky a blahopřání a to předám příteli, ale je to rychlé a nečekané, tak mu bude muset stačit testík :wink: :slight_smile: a já "dva v jednom" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte kočky fuuu som hotova, som umyvala a zametala schody, nase aj spoločne bo tak vysla služba, dala do kopy kupelku a este idem dat masko do pacu na zajtra a čakam mm kym dorobi podlahu a uvidime čo dalej
23. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frezie to je krasne - tak len nech silnie :slight_smile: takze si dnes asi len 10dni po ovulke a mamatest ukazzal slabu ciarku? to je skvele :slight_smile:))
23. okt 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky

frezie gratulujem, testik skus opakovat v nedelu a uvidis ale ked je uz ciarka tam tak by to malo byt jasneeee :wink:

tinika ty sa nezdas, sikovna si :grinning:
23. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni čaf dakujem hihi keby si vedela kolko som tak pred meesiacom este vladala a stihala, ja som pomalovala cely byt, umyla okna a stahovala veci take lahsie :slight_smile:
23. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Katko, jj, poslední ms byla od 26.9. (a ta opravdu stála za to /měla jsem pořádné bolesti/, tělo se nejspíš dalo dohromady po HAK), ovulku jsem pociťovala 12. a 13.10. a v sobotu předtím bylo tuli tuli, tak jedině tehdy se to muselo povést :wink: .. ten test mě opravdu překvapil, je to docela brzo
23. okt 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj tini tak zase ale nemas sa zdriet
moja svagrina bola zlata, 4dni pred porodom umyvala schody, asi 3 poschodia, a potom sadla do auta a sla z BA do PP
proste herecka

frezie aj nas sa to podarilo naprvy krat, necakane

keby som este vedela aky mesiacje cervenec :sweat_smile: ceske nazvy mesiacov mi nikdy nesli hanbiiiim sa
23. okt 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Leni, děkuji , snad bude vše ok .. jj, ještě nějaký testík udělám později, ať vím jak se to vyvíjí dál a je to v pohodě a pak hurá na gyndu, ale pokud mi nebudu nijak těžko, nechám to na 6 - 8 týden
23. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, tak sedmý měsíc v roce, může být? a teď si to převeď do slovenštiny, já zrovna taky měsíce slovensky neumím, jsem ostuda .. jinak se jmenuji Kamila, jsem ze severní Moravy, tzv. prajzačka a zdravím vás všechny holčiny :slight_smile:
23. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siedmy mesiac je jul :slight_smile:

frezie aj ja som 10 den po ovulkke-ale bojim sa testnut este..pockam do nedele :slight_smile:
23. okt 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok