• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
frezie aj ja som vtedy vysadila HAk a uz sme aj v tom

tesne po vysadenije velka sanca otehotniet
tak ale uz by som teraz nemenila :wink:

katka tak 7 viem, ale nie cervenec
23. okt 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, ty máš ale měsíc náskok, povedlo se vám to dřív .. ale my se vyloženě nesnažili, přítel pracuje na směny, takže se sexíkem to bylo všelijaké, nechali jsme tomu volný průběh a hlavně na přírodě .. navíc jsme spolu jen krátce, od 6.6. :slight_smile: .. ale máme na to věk (oba jsme únoroví - februarovi, myslím po vašem, mě bude 31 a jemu 30), zázemí bychom taky našli, tak uvidíme, co bude dál
23. okt 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne jasne-ja som to len tak zhrnula :slight_smile:
23. okt 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni super svagrina, moja v 8 mesiaci este zemiaky zberala hihi a ja malovala a okna umyvala :slight_smile:
23. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, já to zkusila opravdu jen tak (navíc odpoledne, kdy to nemusí ani vyjít, moč je ředěná), ani přesně nevím, jestli mi sedí cyklus - dnes bych měla být 27 DC (podle minulého cyklu bych měla dnes mít MS a ta nikde) , OVU byla asi mezi 16. a 17. DC, tak jsem to zkusila .. ale jak říkám tak nějak jsem to tušila, celý cyklus byl v pohodě a jiný .. co na sobě pár dní pociťuji je, že mě bolí v kříži a trošku to břicho, jinak nic a je mi super
23. okt 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky co tu nove? Kukam ze nova tehulka frezie tak gratulujem :wink: ja som dnes zase zbita jak pes :rolling_eyes:
23. okt 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou, děkuji, je to překvápko pro mě samotnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
23. okt 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni zac :wink: aj ja by som chcela take prekvapko :grinning:
23. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, nerada, ale musím se s vámi pro dnešek rozloučit. "Taťulda" přijde z odpolední, tak musím jít udělat něco k večeři, aby neumřel hlady :grinning: . O víkendu, pokud bude čas, tak "přiskočím". Mějte se zatím hezky, páčko a díky za přijetí :wink:
23. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prajem prijemny vecer frezie...
a uz tu nik :confused:
23. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zpuz=zýpzpg§íégkgotúzpt :rolling_eyes: tzozúzptúzäu
23. okt 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frezie tak mi sme sa tiez nesnazili, ani trosku

pekny vecer ti prajem
23. okt 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caukooo :slight_smile:

michalag,to si pisala ty,alebo samko? :grinning:
23. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj pipi

michalag tak neviem,to je nejaky novy druh komunikacie
uz len par slovnik prosime dodat :grinning:
23. okt 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi a leni ake uz mate krasne cisielka pri menach :dizzy_face: dufam, ze coskoro uz aj mne pribudnu :wink:
23. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ahoj, jasne ze budes mat,
23. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile:

Frezie gratulujem k testu :slight_smile:

Drahy siel na pivo a ja rozmyslam co s nacatym vecerom :rolling_eyes: co mate v plane kocky?

Dzou a Ty si ako na tom? :slight_smile:
23. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf vave my dokončujeme podlahu a ideme nakupovat, hypertesco nonstop takze zdrhnem večer aj ked uz nemam vychadzku hihi
23. okt 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my si asi tiez otvorime vinko dnes som upne vystavena z roboty.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. ja som na cakacke a verim ze uz uspesnej :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
a ty ako sa mas vavus/ uz koncis prvy trimester :wink:
23. okt 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, :slight_smile:
dzou, tak myslim, ze sme zase na tom rovnako, ako minuly mesiac, ked sa pamatas. :grinning:

www.fertilityfriend.com/home/29b1ac
23. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou juj tak drzim palec, nejake pocity?
Mnaaam aj ja kcem vinkooo !!! Mi slinka vysla, ako alkoholikovi :grinning: :grinning:
No hej, v utorok mam NT ultrazvuk, beriem to ako druhy milnik, prvy bolo srdiecko :slight_smile: ked bude secko ok tak mi spadne velky kamen zo srdca :slight_smile:
Tini inak ma furt inspirujes, ja som si secky domace prace nechala na zajtra ale ako ta tak citam, mozno sa pustim do kupelne :sweat_smile:
23. okt 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mireag... hej no si den po mne ak dobre ratam :wink: kedy cakas mrchu? ja v piatok...
23. okt 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou al eni ahojte :slight_smile:

dzou pribudnu,len treba verit :slight_smile:

lenocka,raz hovoris ze si v siedmom,rano si mala 6tt a teraz 8 tt :grinning: ty si jaka rychla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nee len srandujem,ty asi presne nevies kedy sa to podarilo,ze?
23. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No podla opozdenej ovu cca 32 DC, cize piatok. Ako ty... :wink: Ked bude teplota ok a budem mat odvahu, tak v urotok testem. :sweat_smile: Ty pockas, kym nebude meskat, alebo testnes skor? :wink:
23. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ostatnee ahojte :grinning:
23. okt 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,neboj sa bude to v poriadku :wink:
a jak mocak,drzi sa statocne?
23. okt 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavus no pocity mam velmi dobre a pozitivne ... a to vlastne aj ked budu // aj ked nie ... tak ako napisala pipi verim ze to bude ci uz skor alebo neskor, ale teno mesiac nechcem napisat ze verim, lebo ak dostanem budem vyzreta jak dylino ale tak mam dobry pocit zatial :wink: no pisem to jak tatar ale sak chapete...
mireag ak teplota na 15dpo bude hore testnem... mne teploty pred mrchou klesaju postupne takze tak...
23. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska tak dnes mi jedna kocka povedala ze ked som 7tt+4d ze to uz bezi 8tt, tak mi dala datum aky si mam datu aby mi to dobre ukazovalo
to preto
a ked to tak pocitam podla toho co mi dal doki tak fakt ntusim ako sa to stalo
lebo vtedy sme s drahym ani spolu neboli
ja tym grafom nechapam :sweat_smile: ale tak ani mi to nikto nevysvetlil,nikdy som nemerala..
dzou ktory dpo si?
vavus a teda drzim palceky na to vysetrenie :dizzy_face: urcite vsetko ok ... budes mat aj novu fotecku?
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok