• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Pipi cau :slight_smile:

Ale prd, uz zas rezalo poobede :confounded: normalne az skoda hovorit, uz si ani neviem predstavit ze by som jeden cely den isla cikat bez problemu....
Co dnes mame v telke? :slight_smile:

Mireag, Dzou takze buduci tyzden mame vzruso, vy testujete, ja NT :slight_smile:
23. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soom 8dpo :wink:
23. okt 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou no dufam ze vyfasujeme aj fotku prcka :slight_smile:
23. okt 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka :grinning: to je teda,otehotniet bez sexu :grinning:
take uz si 8tt super :slight_smile:
23. okt 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej no neviem ci budem testovat to sa ukaze podla teplotky :wink: ... a teda vavi vinko asi aj mne bude chybat v tehu, ale ozeliem :grinning: ale tak este so dam ze ak som uz tehu tak uz bud. piatok si asi nedam :grinning:
23. okt 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to by som aj ja chcela otehu bez sexu :grinning: alebo asi nie sak sexik je supis :dizzy_face:
23. okt 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac mam zatial nejake priznaky a aj keby som chcela sa nesledovat tak sa to neda prehliadnut :wink: ... ale nebudem pisat ..mozno to je PMS ale daco ine ... ale sak uvidim v piatok :wink: aj tak je este skoro :grinning:
23. okt 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky, ktora sa chystate na 4D? a ak, tak v ktorom tyzdni?
23. okt 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,aa nebola si kupit tie zive plody brusnice???
ale prd inac pouzivam aj ja :grinning:
inac kludne by si mohla brat antibiotikaa uz...

inac mna ide urvat,hned ked som otehotnela,gyndos mi zobral vyter a mala som tam e.coli,na to mi dal cipky co vobec nepomohli..
potom som bola v nemocnici a povedala som, nech mi spravia kontrolny vyter a vyslo mi,ze mam e.coli homoliticke ci ake..tak som brala v 8tt antibiotikaaa...teraz som zas povedala svojmu gyndosovi,ze sa mi nieco nepozdava,nech zobere vyter,aaa on ze ok aj ked on to vidi ze je vsetko v poriadku a predtavte si ta svina e.coli nekce prec..ani antibiotika ju neznicili..tak mi v 13tt dal macmiror,lebo to uz sa moze,tak som ich minuly tyzden dobrala a ja zas citim,ze nieje to tam ako ma byt...co mam akoze robit pre pana?
23. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, drzim silno palce. :slight_smile:

dzou, no ja to asi do 15dpo nevydrzim... :sweat_smile: To cakanie mi ide uz pomaly na mozog.
:angry:
Ja vas casto citam a mate tu super uvolnenu atmosferu. U nas v PCO sme trochu na "inom leveli." :grinning:
Tam riesime same vazne veci a ako som teraz docitavala, baby sa sekali zase kvoli femibionu... :grinning:
Tak reku nakuknem k vam. :slight_smile:
23. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky ja urcite, ale este neviem kedy... v utorok sa chcem poradit :slight_smile:
23. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky ja som sa pytala gynekologa kedy je najlepsie ist na taky ultrazvuk a on ze najlepsie je vsetko krasne vidied 25 tt a vyssie :wink:
23. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mireag jj tu je super a vela tu aj varime ze baby :grinning:
no ja vydrzim dufam do 15dpo min. cyklus som bola na seba pysna a vydrzala som a na 15dpo prisla mrcha.. tak vydrzim dufam aj teraz nechcem uz vidiet len / ale uz iba // :wink:
23. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mire-ja som zostala v PCO zaskocena - ked sa to tam hned "durdilo" - a nevedela som-ze uz sa tam niekedy o femibione diskutovalo ... tak som sa trochu nechala vtiahnut na chvilu...

a co varite dievcence zajtra? ja zase nemam napady :unamused:
23. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a dzou tak trochu tomu nerozumiem

dzou drzim palceky ze najdes //
23. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni comu?... dakujem k drzaniu palcekov :slight_smile:
ja som vcera zase varila tu supis kremovu brokol. polievku a zajtra konecne idem robit tu kolozvarsku kapustu prvy krat dufam, ze sa podari :sweat_smile:
23. okt 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ved aj som sa uz tiez riadne posekala s irsinou... :sweat_smile: Ale to este nebola tehu. Prisla ako velka voda do pco a zacala o novej liecbe femibionom... :grinning:

dzou, mas pravdu. / fakt uz nemusim... :rolling_eyes:

Ja som inak spravila na veceru super cestovinky pre MM a svagrinu a sme prezrati ako... no velmi... :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha-tak nova liecba PCO dokonca.. :sweat_smile: no nist no

mnaaaaaaaaam kolozvarsku luuuubim!!

brokolicu mame doma-mozno urobim zapecenu so syrom :slight_smile: to je dobry napadik
23. okt 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vzdy jedla kolozvarsku len v skole alebo dakde inde doma sme ju nerobili, tak idem vyskusat :wink:
23. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou aj ja ju vzdy jem "vonku" a nerobila som ju-ono je to aj pracne celkom :slight_smile:
23. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej je to pracne ale kedze ja byvam v uk tak tu si ju nemam kde dat tak musim si sama vyrobit :wink:
23. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou ja tak isto, na zakladnej skole ju robili skveluu :slight_smile:
moj nelubi kyslu kapustu :confounded:
23. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej vavi o si uz tusim pisala... no moj ju zboznuje :dizzy_face: a inac tvoj je asi prvy clovek co pocujem ze nelubi kyslu kapustu :sweat_smile:
23. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby verite - ze ja som take trdlo-ze som si roky myslela - ze to nelubim :grinning: ? kolozvarska kapusta-znelo mi to nechutne-a ked som ju ochutna pred rokom ! ano dopre pocujete - tak som zistila ze je mnaaaaaam (u nas doma sa ale nerobila-tam to ma ospravedlnuje :slight_smile: )

ja viem dzou ze si v UK-to je jasne-musis si sama :slight_smile: tak nech sa ti podari :slight_smile:
23. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kati zajtra podam hlasenie ze ako dopadla :slight_smile:
23. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kysla kapusta moooze byt ked tam nie je rasca-kmin
23. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nahodou, vobec to nie je tazke. Moja mama to zvykne robit.
Uvarite mlete masko a extra ryzu. Date to na striedacku s kapustou na plech a jeto.. :sunglasses: Niekto este zvykne dat kyslu smotanu.
23. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ja chcem s kyslou smotanou :wink: ... leni a comu si nechapala?
23. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby :slight_smile: Tak ako otehotniet a zaroven sa nezblaznit? :slight_smile: Poradite mi :wink:
Ahoj Dzou, u nas nikto, co? :slight_smile:
23. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len masko kym si namelies...potom treba tusim na cibulke ho urobit, uvarit ryzu... tusim sa tam moze davat aj klobaska a trosku slaninky... no a potom sa to preklada ano :slight_smile: a dava sa aj smotanka- jeeezis dala by som si!
23. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok