• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
puma tak si to prezila... ja mam vzdy take stresy ked maju prist ''svokrovci'' :confounded:
24. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma ahoj, prosim vysvetli mi co je ten persen bo som neznala

dzou, nie nemam pekarnicku, robila som rucne strucne a potom sup do klasickej rury na plech, ale o pekarnicku som poprosila k vianociam maminu a suhlasila, tak si uz len musime s manzelom vybrat, potom objednat a poslat k nasim na adresu:slight_smile:) a pocka nas pod stromcekom :grinning:
24. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tesite sa dnes v noci spime dlhsie? :dizzy_face:
24. okt 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej tesim sa ale chcem vstavat tak ako normalne rano ideme na trh tak aspon budeme skor a najdeme lepsie ceny lebo cim skor prideme tym lepsie :wink: no ja som chcela pekarnicku a mm nechce ze to je blbost ze on uz jedol taky chleba a ze mu to nechutilo :unamused:
24. okt 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou aky tam mate trh? zeleninovy ci taky vseliaky? strasne ma bavia take trhy:slight_smile: ked vidim v telke tie v azii napr. cine, thaisku a pod. tak si len pomyslim, ze my s muzom by sme na takom trhu boli v siedmom nebi a minuli by sme aj to co by sme nemali :grinning: :grinning:
24. okt 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa pekarnicky tyka, myslim si ze len sa v tom treba riadne zdokonalit a vela skusat najskor a urcite sa prve davky aj pokazia...
24. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky jak blsak hej vselico ako predavaju tam aj pouzite aj nove veci... ja tam kupujem take vselijake blbosticky do domu..lampu za £1... a tak :grinning: teraz uz chcem pokukat nejake serepeticky na vianoce :wink: a cim skorej prides tym su lepsie veci ked prides neskor uz vsetko dobre je vykupene
24. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ty myslis taky trh, ja som myslela taky s potravinami, lebo len taky je pre mna trhom :wink: :grinning:
24. okt 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vola sa to carboot... neviem ako by som to nazvala po slovensky :grinning: kufor auta :grinning: ...vola sa to tak preto ze akoze predavas z auta aj sme boli uz predavat :slight_smile: stare blbosti z domu ked sme prerabali aj sme celkom zarobili :wink: tak by sme to len vyhodili na smetisko.... slovaci by sa dakedy cudovali ake stare rarohi predavaju a kupuju anglani
24. okt 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak uz viem o com pises:slight_smile:)) to je v uk taka klasika by som povedala...naozaj sa tam daju kupit fajne vecicky, hlavne ak ma clovek fantaziu a vie si ich aj sam este doupravovat...a dakedy sa moze zadarit za par supiek aj celkom cenny kusok ani o tom nemusis vediet,ze?
24. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej presne ... mm ma strasne rad stare hodinky tak ich tam kupuje za par supiek a to myslim doslova ze aj za 50penci a tak a vyzeraju krasne...my to vzdy mame ako taku nedelnu prechadzku, dame si cheesburger a ideme domov.. a ked sa zadari kupime daco ..ja si bezne kupujem knihy velmi lacno ... a on naradie a tak...
24. okt 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perfektny program:slight_smile:)

my tak v sobotne rana cez leto chodime na zeleninovy trh ale najskor si dame cigansku,mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej ciganksu by som si dala uz sme taaaaak dlho nemali... joj tak by som sla v BA na vianocne trhy ale tak vzdy na vianoce su tak drahe letenky ze sa nam to vobec neoplati ist domov ale raz dakedy pojdeme dufam, ze uz aj s nejakym krpcom :wink:
24. okt 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tak si sprav doma cigansku, sak to je uplne jednoduche :wink:
24. okt 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ja viem :wink: musime si uz dakedy urobit mnaaaaaaam :dizzy_face:
24. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vecerat, ked sme sa zas o tom jedle bavili tak som si spomenula zeby bolo uz na case :dizzy_face:
24. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze si uz ides dat ten chlebik? :wink: tak dobru chut...
24. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee chlebik ostava zatial v celku, mala som to co na obed, rizoto a cucky :wink:
24. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucky to co :confused: je
24. okt 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boli sme v obchode a musela som kupit: mlete masko, ryzu aj kapustu :grinning: :grinning: :grinning:
anax, tak domaci chlebik, to je fajnota! sikulka si :slight_smile:
dzou, taky carboot by sa mi velmi pacil, ja milujem stariny, vyradene veci, odpad a tak :dizzy_face: len to prehladavanie, pozeranie a snivanie je krasne a ani nic nemusis kupit :dizzy_face:
24. okt 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucky su cucoriedky :wink:

shaarka ide robit kolozvarsku :grinning:

dufam teda ze ten chlebik bude aj tak dobre chutit ako vyzera, uz som si vytiahla maslo z chladnicky musim ale pockat kym roztuhne :sweat_smile:

inak mne dnes praskol pri zalievani ci caju moj obluuubeny keramicky politrovy hrncek, tak mi ho je luto ze teraz som ho odlozila bokom a musim vymysliet na aku ozdobu ho pouzijem, lebo kvetinac neprichadza do uvahy kedze tecie :cry:
24. okt 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, ved s tanierikom :wink:
a kolozvarska sa da robit aj bez rury?
co keby som len zmiesala masko a ryzu a kapustu??? alebo jak?
a nevyschne mi ta ryza? a smotanu som zabudla kupit... :unamused:
24. okt 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej shaar ale nie som si uplne ista ci by ta prasklina stacila na vsiaknutie vody z tanierika..tak mam dilemu :rolling_eyes:

shaar moja mamina to varila tak ze to vsetko zmiesala dokopy a potom do jenskej misy a zapiect do rury...
24. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hej, ale ked nechcem pouzit ruru, tak co sa stane? asi ked to dam na velky wok, tak to vyschne, ze?
24. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco nechces pouzit ruru? vo woku sa ti to upecie ale len z jednej strany:slight_smile: skor ak mas remosku, tak ju pouzi :wink:
24. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak vam fajne, ze vasi chlapi lubia kyslu kapustu, ten moj ee....
Ale po dnesnom vykone by som mala navarit segedin na 2 tyzdne, trdlo jedno :angry:
24. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem robit kolozvarsku,tak som sa rozhodla :grinning:
vavenka,co sa stalo?
dzou,hej hej ja som poslala ten recept,takze mam dat viacej maska,aa asi je to lepsie pomiesat a tak dat zapiect..super,ze si to robila prva,ja sa kcem ucit na chybach druhych :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zase som tu prva?
anax, persen je taka tabletka na ukludnenie pri nervozite, uzkosti a pod. ale je to na prirodnej (bylinkovej) baze, volne dostupne...
25. okt 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne dali persen na zaludocnu nervozitu :wink:
25. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaari
25. okt 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok