• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no lebo robila osm si ovu test pred troma dnami a nic nebolo bola iba ta jedna kontrolna a dnes som raobila zasa a teraz uz vysla aj ta druha ale teraz citam na nete ze to je aj tak negatyvny test ze musi ta ciarka taka silna ako kontrolnaaa... :frowning2: co uz
25. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa mame dnes dievcata?
Vraj bolo vonku krasne, ze tu na vychode 19 stupnov :confused:
Ja mam zatiahnute zaluzie, takze netusim ako je vonku :grinning: a som si trochu pospala, mi je lepsie, hlavne na dusi...Nejak si nepripustam ze by sa daco zle mohlo stat :sweat_smile:
25. okt 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi len pekne odpocivaj :slight_smile: mas na to narok, no a hlavne ze to prestalo -mozno male robi kotrmelce a mu je tesno trosku :slight_smile:
25. okt 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka mozno :slight_smile:
Ty aky mas den?
25. okt 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aale rano smutnucky trochu-lebo bol testik biely - ale uz to preslo, odpocinkovy-a mm sa dnes o mna krasne stara - aj obedik navaril

a podvecer pride krsna mama a budem ju licit-lebo ide vecer na akcosku-tak chce byt za kocku :slight_smile: ( nie som profik-ale je to moj konicek od 15tich :slight_smile: )
25. okt 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati fiiha, takze rada licis? Ja sa do toho moc nerozumiem, chcela by som mozno ist na typologiu, co sa mi hodi, lebo to neviem velmi posudit... Teda chystam sa uz asi 10 rokov :grinning:
Manzelik vie ze si testovala?
Ja som to mojmu nikdy nevravela....
Aj moj vcera navaril bravcovu polievku, dnes bola priam skvela
:dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej rada :slight_smile:- ja som ako decko lamala doma mamu-nech sa mi necha namalovat,babrala som sa jej v sminkach a tajne skusala,ked nebola doma :grinning:
Manzel vie-on vedel,ze sa chystam-tak sa pytal aj sam (lebo tento mesiac sme to prvy raz nenechali na nahodu ale bolo viac tutu mutu predovulkou ako inokedy..,poistene duphikom...) no sak nevadi, ide sa dalej :slight_smile:
25. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
aj ja rada licim :slight_smile: sme boli v kike, milion ludi, no otrasne, ani sme nemali kde zaparkovat, sme tam kruzili jak muchy nad hovnom. a nic sme nekupili, ale aspon sme sa najedli :grinning: :grinning:
fotenie celkom vyslo, hadam v priebehu zajtrajska dam fotky na net :wink:

kraska, tak veru, testovacia musi byt aspon taka silna ako kontrolna :slight_smile: a nezabudni predtym aspon dve hodinky obmedzovat pitie, aby si nemala riedeny moc. a test je najlepsie robit v priebehu dna, nie rano.

vavi, drzim palce, aby dnesna noc bola uz bez hororovych scen :pensive:
25. okt 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata
povinnosti skoncili takze konecne volno a relax
co porabate?
25. okt 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja idem robit kolozvarsku kapustu, ale asi bez zapekania, mne sa do cistenia rury fakt nechce. a nemam smotanu. :angry:
25. okt 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari dik, no uz to nieje na mne.....
Lenoc ja som prave dopozerala Mesto anjelov, sak preco by som si to nepozrela aj sedemnastykrat, vsak? :slight_smile:
Shaari v Kike nebolo co kupit? Aj ja by som niekam na chvilu vypadla :confounded: mozem tak akurat z gauca na wcko a spat :unamused:
25. okt 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav krasny vecer, a mesto anjelov by som si aj ja kuk :slight_smile:
uz dufam ze bude len klud dnes,
25. okt 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenoc no snad hej....
Ideme kuknut film s drahym, konecne sa dotrepal domov po celom dni :slight_smile:
25. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav a aky film? daj tip
25. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaale, drahy vybral 300, ale tak nic moc.......
Ale - vcera sme pozerali Marley a ja - super film, som sa nasmiala (na konci aj poplakala) :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak nakoniec zapekanie bude, zacala som cistit ruru, MM dokoncil (na povel, samozrejme) :grinning: ale som zmordovana neskutocne :unamused:
vavi, my sme isli do kiky, ze nejake zlavy budu na baby days, ale 10% je pre mna malo :grinning: no a chodime pozerat sedacky, ci nahodou nemaju taku, ako chceme, ale stale nic :unamused: skoda tej ikey, ze.
25. okt 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav 300? o spartanoch?
25. okt 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marley a ja je super film :slight_smile: taka mila oddychovka :slight_smile:)

ja mam doma kupene tiez mlete masko - ale nemam rozhodnute co s nim - kolozvarsku mi mm zatrhol--ze to nelubi-nemate ine tipy?
25. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gulky v paradajkovej omacke alebo plnena paprika :wink:
25. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo mlete len tak na cibulke, trochu kecupu, a ja davam fazulku v paradajkovej omacke a k tomu cestoviny
25. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenoc hej, spartania, no nic moc.....

Ja som minule pomlete masko zapekala s cestovinami a nejakou zeleninou a syrom - co chladnicka dala - celkom chutne to bolo :wink:
25. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gulky s cervenou omackou ja nelubim :unamused: a neviem preco

hmhmhm mozno z toho bude klasicke fasirecky a basta :slight_smile: nooooo alebo to zapekane s cestovinami neznie zle - len ako dlho zapakat takto urobene masko? to asi predtym urobit na panvici?
25. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte..ako po skorovikende?
25. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas varite? :grinning: :grinning: ja som dnes dorazila vcerajsie rizoto a co to zbuchla z ceckov na zajtra do roboty..

katka mlete mas hovadzie ci bravcove ci mix? ja po tom co som mala dneska skoro cele poobedie zapnute spektrum kde mali stale programi o vareni, tak klasicky burger...so zeleninou, dresingom a zemlou..mnaaaaaaam a hranolky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre takze teraz bud vsetky varite alebo vsetky pozerate superstar:slight_smile:)) tak ja si zas trosku pomonologujem :grinning:
25. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati tak tak, pripravit masko zvlast a potom zapiect spolu s kadecim :slight_smile:
25. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nech sa z tej Moniky nepototo, sak jak falosne zaspievala.....
Je to uz ine ako tie semifinalove kola, ja som veeeelmi zvedava na nasu oblubenkynu Istvancovu :slight_smile:
25. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa takze sa pozera superstar:slight_smile:))

ja som zvedava jedine na chodura, to je jasny vitaz...to je ako cmorik za onych cias:slight_smile: aspon pre mna :grinning:
25. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano kukame superstar - no veru - monika nezvladala....
25. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam mlete - pol bravcove pol hovadzie

toto som nasla :

http://www.dobre-recepty.sk/detail/3014-zapekane-mlete-maso/
25. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok