• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Kati presne presne, ale ja ked mam doma dam aj kokoricu, alebo paradajku nakrajam, proste co chladnicka da :slight_smile:
a medzi cestoviny zvyknem vytlacit taveny syr - mas vela moznosti :slight_smile:

Kokso ale jak falosne dnes secia spievaju :slight_smile:
25. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokoricu :grinning: :grinning: dufam ze si pochopila :slight_smile:
25. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne jasne- kokoricka :slight_smile:

tak uvidim -vyhra bud tento recept alebo klasicka fasirka :slight_smile:

fakt spievaju ooovela horsie..cim je to?
25. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale musim uznat ze istvancova ma veeeelmi prekvapila...ten jacko bol super,nie?
25. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati hej, dala to, kedze ziadne zlozite tony tam neboli...
aj thomas sa mi pacil :wink:
25. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne este ben :slight_smile: ja sa uz pomalicky lucim..som straasne unavena
25. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: :sunglasses: :sunglasses:

no akoze istvancovka prekvapila vcera aj mna.. ja uz som sa nachystala ze jak ju idem poohovarat a okrem toho ze otrasne vypada som nemala co... :grinning: :grinning: :grinning:
fakt to dala dobre....
a samozrejme mne sa pacil aj thomas... :sunglasses: :sunglasses: ale moja srdcovka je Denis...ja milujem Jamesa Morrisona a on ho dal genialne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no a ten Chodur :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som myslela ze sa pocikam od smiechu.. tie jeho tanecne kreacie to jak predsmrtne krce :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

ja som to nedopozerala-isla spat -lebo som bola straasne unavena - ale celkovo im to vcera moc neslo veru :sweat_smile:
26. okt 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, takze ja som nevidela poslednych 4, zaspala som. chora som jak pes a sklatilo ma.
aj tak neznasam istvancovu. aj ked mozno dobre zaspievala, som na nu vysadena, kedze nema kozu na papuli a stale sa tam pretrca aj ked je odhalena s podvodom jej tatka.
aj dnes je na titulke noveho casu, ten stary dobre vie, ako sa to robi.
chuj... fuj, jak som sa rozculila...

a chora som a nic sa mi nechce, ale mame uzavierku...
26. okt 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som mala vcera este velmi "vesely" vecer, ked mi o desiatej vecer z manyelovej roboty volali, ze bola pri nom sanitka a ze mal anafilakticky sok a je napichany injekciami a nesmie spferovat...tak som nasadla na najblizsi vlak o jedenastej z pk do ba, a padlila som si pre neho..takze uzastne vzruso na neskory vecer:frowning2:
26. okt 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :wink: tak ja som pre istotu zaspala asi po prvych troch alebo styroch. ale ben bol super, konecne to malo aj zmysel, ze preco sa ocitol v superstar. monika hej, straaasne falosne zaspievala, no co uz.
a ostatnych si idem kuknut teraz. a smajda by mohol uz vypadnut, mi lezie na nervy viac ako istvancova :grinning:
26. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, no a to co?????????
a inak nechapem, ked nesmie soferovat, tak preco nesiel vlakom? teda preco si isla ponho vlakom ty? :sweat_smile:
26. okt 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka sam by nebol schopny nikam ist, nie to este na vlak...a hlavne moj manzel je tvrdohlavy a on by auto v ba na noc nenechal...

takze ja som superstar nedopozerala, videla som chodura a trielila som na vlak.. :pensive:
26. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, dufam, ze je uz ok.
to sa mu co stalo pre boha?

paradny vecer, len co je pravda...
26. okt 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, pod na skype, ako dopadla noc?

anax, jaaaaaaj, ze ty si to odsoferovala naspat, chapem.

cau puma, no ako, uz lepsie?
26. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha anax a z coho dostala anaf.sok? :fearful:
26. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako sa to vezme ze je ok, dnes bude cely den doma odpocivat, aj ked mal byv v robote...a zajtra sa pokusi dostat k alergologovi, co bude zazrak ak ho vezme...on ma taky "maly" problem, a to oneskorenu alergicku reakciu, toto mal vraj z orieskovej cokolady, ktoru zjedol vo stvrtok :rolling_eyes:
26. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, ani nie. ale bojujem....
mame uzavierku, musim sa tvarit, ale planujem stvrtok piatok zostat doma a vylezat to...
26. okt 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: teda uz asi den, ale pre mna ranko :slight_smile:
Ja som superstar nedopozerala takisto, mna ten casovy posun skolil uz o 21,30!!!
26. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bubli :wink: :sunglasses: :sunglasses:

mne praveze ten posun nejak robi opacne.. :grinning: :grinning: ja som este o 23,30 bola cula jak ryba a o 4,40 som bola uz hore - ako za stareho času :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie ale my alkoholici to mame predsa inak :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: hehe
26. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli no sak to je mi uz jasne.... :grinning: :grinning: :grinning:
to je dnes aj na titulku Noveho casu - "sokujuce odhalenie alkoholicky " :grinning: :grinning:
a ze ti na to prisiel prave program.. tak to uz je akoze sila... :grinning: :grinning: hold FF neogabňáš :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie...ale my alkoholici sme na to prisli a ogabňali aj FF :grinning: :grinning: :grinning: Uz to tam veru nemam, ale ako to doriesim s tym Novym casom, to neviem :grinning:
Kto je inak alkoholicka? S kym sa budem kamosit???
26. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som abstinujuca teraz :grinning:
26. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja si dnes asi s MM dam vecer pohar vinka - chcela som si vcera ale rozbolela ma hlava a musela som si dat pirulu -tak sa to prelozilo asi na dnes..bude domaaaca pohodka :grinning:
26. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari a preco??? :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak preco asi??? lebo :grinning:
jej od tolkeho piva brucho narastlo :wink:

babyyyy, mne sa tak nechce :frowning2:
co ste varili cez vikend?
dnes sme este nevarili...

:wink:
26. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne sa nechce.. najnutnejsie mam porobene tak to uz len tak v klude prezijem dnes... :sunglasses: :grinning: :grinning:

prave mam vyzivny obed - zvolensky jemny krem vanilkovy + bebe dobre rano :grinning: :grinning:

v sobotu sme mali fazulovu polievku a jablkovy kolac.. (kedze nebol drahy doma tak mne s maminou stacilo v pohode.. :sunglasses: )
a vcera pecene kurca s ryzou a slepaci vyvar - klasika :grinning: :grinning:

a dnes idem drahemu varit udene koleno :grinning: :grinning: mnam uz sa tesim ako mu budem kradnut z mäska :grinning:
26. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam za sebou vcerajsiu kolozvarsku a komplet oblecenie aj ponozky som dala do prania, tak to bolo citit. a jasne, ze aj vlasy napachli a celu noc som spala v kapuste :grinning: :grinning: :grinning: a uz sme jednu misu zjedli :grinning:

a dnes by som si dala nieco sladke...
26. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok