• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nieeee, ja o vas nechcem prist len preto, ze nemam brucho... haloooo
26. okt 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som doma.... :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
a kedze nemame chleba - MM nekupil :rolling_eyes: :rolling_eyes: .. tak si vyvaram cestovinu... :grinning: :grinning: :grinning:
a tak som sa tesila na tu slaninu ale co uz... :grinning:
26. okt 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli tak takú tému by som posledné dni potrebovala ja :grinning:

baby ja som zjedla obrovský strapec hrozne a je mi z neho dooosť blbie :rolling_eyes: také tie kozie cecky, keď poznáte :grinning: ale fialové
26. okt 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka,presne aj ja som kukala ze uz 9tt :slight_smile:

puma,sorii :zipper_mouth: ten chlieb nebol az taky chutny skor tie uhorecky :grinning:

bublinka,cari mari a uz si medzi nami :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Pipi, ty si zlata...dakujem :grinning: :grinning: :grinning: ani sex k tomu nepotrebujem :grinning:
A prisla ma zachranit Nellienka!!!
26. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi neboj nic ja som tu stale s tebou.... :grinning: :grinning: :grinning:
mna sa nezbaviiiiiis s tym sa luuuuuuuuuuč :grinning: :grinning: :grinning:

flam - kozie cecky??? to je nazov.. .ja mam dost... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pipi nie si ty nahodou tehotna?? ze uhorečky... :grinning: :grinning: :grinning:

moj drahy sa akurat krmi ale o chvilu ma isto nemilosrdne od vas odtrhne a pojde pokracovat v hrani hry.. :rolling_eyes:
26. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,sak popraz slaninku a daj na cestoviny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

flamenga,no to je dost blbee,ja som si este pred tehotenstvom vsugerovala,ze nechcem nevolnosti :grinning:
26. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi a ja si vsugerovavam, ze chcem :slight_smile: ja som asi fakt nejaka vadna, ale minule som si tak predstavovala, ako sa na to tesim, ze mi bude zle a budem lezkat a ochkat :grinning:
26. okt 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie mi nehovor, že nepoznáš :grinning: to je to také veľké hrozno, čo vyzerá jak kozie cecky :grinning: :grinning:

pipi mne dnes vsugerovala tabletka Ginger, že nevoľnosti sa nekonajú :grinning: a je mi "krásne"... teda určite lepšie ako včera napr.... :sweat_smile:
26. okt 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka,zamalo :grinning:

nellie,uhorecky,no,sedem ich bolo,mnam :grinning: aj stavu som si nechala pre istotu,mnam az mam take kysle sliny :sweat_smile:
nellie,a nekcete este jeden komp?
26. okt 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ginger Flami, to mas ten zazvor, ktory ste tu nedavno preberali...tie cukriky ti nepomohli?
pipi tak toto bude zaručene chalan... vraj pri chlapcoch je chuť na kyslé... ja nemôžem kyslé ani cítiť :sweat_smile:
bubli hej, to sú tie tabletky... dnes mi ich predpísala doktorka na centrálnom príjme a poslala ma domov :grinning: narozdiel od tej mojej, ktorá ma chcela hneď zatvoriť do špitálu :rolling_eyes: a tie lízatka som nezohnala :sweat_smile:
26. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam to prirovnanie hrozna ku kozim ceckom pocujem prvy krat :grinning: :grinning: :grinning:

ja mam cestovinku iba s maslom a krystalovym cukrom.... to je moja uchylka... nic ine na to nepotrebujem... :sunglasses: to mam take tie hrube rezance.. mnam...

pipi ano ja snivam o svojom notebooku.. asi napisem jeziskovi :sunglasses: :sunglasses:
ale drahy sa prejedol tak teraz lezi a trávi.. a cita noviny.. :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli,tak ked kces tak to budes mat :grinning: ja som nikdy nevedela vracat,ja som si vtedy vzdy myslela,ze zomieram :grinning:
flamenga,no este ze su take tabetky co sa mozu v tehotenstve :wink:
26. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam vidis to - a tak davno som ti radila ten ginger... uz si mohla mat nevolnosti davno za sebou :sunglasses: :sunglasses:
26. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi hej hej, vravela, že sú extra pre tehotné :grinning: a ešte mi dala Torecan čípky, ale tie si nedám, iba v prípade, že už budem "umierať" nad WC misou :grinning:
26. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie mohla mohla, lenže mne ho bez odporúčania lekára nechceli v lekárni predať :rolling_eyes: :angry:
26. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PIpi ja tiez neviem vracat...ja ked mi je zle, tak popcham do seba radsej vsetky mozne a nemozne bylinky, sody bicarbony, ale nevraciam...ale v tehu budem :grinning:
26. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga,fakt?aj pri mne mamka jedla iba uhorky,kcela chlapca,ale narodila sa pindula ,tj.ja :grinning:
26. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu cipky by som si ani ja nevedela pchat... do ide do ritneho otvoru??? :sweat_smile:
a inak ked sme pri tom vracani to je aj moja smrt.... nikdy nezabudnem ako som grcala rezen a ako mi tie kusky narazali o zuby ako to slo spet... :sweat_smile: som riadne nechutna co??? :grinning: :grinning:
hlavne ze tu akurat jem... :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi hej :grinning: a ešte vraj keď žena veľa vracia, tak bude baba... moja spolužiačka bola na PN tri mesiace, lebo šabľovala kade chodila a čaká chalana :grinning: babské somarinky :wink: ale kým nevieme pohlavie, tak prečo im neveriť? :grinning:
26. okt 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli tehu grcanie budeme praktizovat s usmevom ze??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sado maso jak vysite.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie tak toto som zažila včera... presne s rezňom :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: to bola moja konečná.... a čípky? Hej, presne tam :grinning: ale ja už mám s nimi skúsenosť, boli sme jedna ruka, keď ma prepadol vestibulák :grinning:
26. okt 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak Nellie...uz sa tesim, ako budem pisat...baby ja konecne vraciaaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning: a aj nosooooom :grinning:
No Nellie, uz som nechutna aj ja!!! :wink:
26. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koki ma prave tak strasne vytocili ze dovi a dopo
normalne mi ostalo zle od zaludka, a nervy mam zeby som asi vrazdila
niektori ludia su vadni
26. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli ze nosom.. ja som si skoro oprskla pocitac.. a to by som sa inak naumyvala.. lebo som si do cestoviny aj granko uz pridala a to by bol bordeeeeeeel.. mas stastie ze som nevyprskla s plnou hubou :grinning: :grinning: :grinning:

ja som videla bratranca raz ked to prehnal s kolotocmi, tak grcal nosom spagety.. :grinning: :grinning: :grinning:
vypadalo to zaujimavo... :grinning: :grinning: :grinning:
Flam co je to vestibulak??? :astonished:
leni kto ta nasral????? napocitaj do desat, klud... ty sa nemozes rozculovat.... :wink:

flam co je to vestibulak????
26. okt 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli jedna moja diagnóza, ktorá je už dáávno pod kontrolou :grinning: "opica" bez alkoholu :grinning: Proooste poškodenie nervu rovnováhu v uchu - vestibulárny syndróm.... čiže chodíš od bučka do bučka :grinning: a nepotrebuješ na to ani pol deci :grinning: no a pri tom sa dooosť nepríjemne vracia... takže Torecan? Moja "láska" :grinning:
26. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok