• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
toto su presne hadky o "chujacinach", ale aj tie PATRIA K TOMU!
ja som tiez taka ako ty, ze si myslim, ze hadat sa treba, ale tiez chcem reakciu a nie pasivneho trula pri sebe, co bude pritakavat vsetkemu, co vrieskam...

bubli, ono to prejde. dobre si uvedomi, co v tebe ma, nemaj strach...
a aj tak je najkrajsie to udobrovanie, nie?

zabijem toho mojho ak mi dnes domov prinesie kukuricu z KFC (to je nas udobrovaci signal, namiesto bielej vlajky :grinning: ), lebo ja ho chcem nechat vydusit!
27. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc ale nemusis odchadzat.. ved my rady pokecame aj o inom... :wink:

bubli no vitaj v klube.... :sweat_smile: zasa sme sa utvrdili ze chlapi bordel fakt nevidia.. :grinning: :grinning:
ale ja ked sa nad nami zamyslim, tak my sa tiez vadime hlavne kôli uplnym kravinam.. a my sme si to vysvetlili vtedy v tatrach a odvtedy taky zlom nastal.. ale vazne.. som rada ze sme to vtedy prebrali a pred chvilou mi zasa volal drahy ze ci som bola taka odmerana za ten vcerajsok.. a ja ze ano.. a on ze pametas co sme si slubili v tatrach?? a tym ma dostal.. takze ja uz som odurazena - lebo uznavam fak to bola kravina.. :grinning: :grinning: :grinning:
a poobede ideme spolu nakupovat... :sunglasses: :sunglasses:
27. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi to je dobre - ze kukurica z KFC :grinning: :grinning:
inak ano priznavam.. udobrovanie je najlepsie.... :sunglasses:
27. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie je zradkyna :wink:
ale nie, ved snad vies, co robis dievca :wink:

a zistujem, ze nevidia nielen bordel, ale ani poriadok, lebo ten moj chcel vysavat den po tom, co som sa ja plazila po zemi v byte a drhla vsetku podlahu :cry:
27. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Puma :slight_smile: ja mam deformaciu, ze u mna je upratane len vtedy, ked to urobim ja :grinning: a ked podlahy doslova vystvornozkujem :grinning: a tiez sa mi uz stalo, ze som mu z prace volala, ze co robis? A on ze vysavam...ma skoro vystrelo, ved ja som vcera umyvala podlahy!!!
Nellie a ja som tu vcera prave pisala, ze sme sa dlho nepohadali, ze si akosi v poslednej dobe rozumieme... :unamused:
27. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stavim sa s vami o cokolvek, ze jedina, z nasej 5ky, co mame tichu domacnost, ju budem mat aj zajtra.
puma povoli kvoli kukurici, nellie to samozrejme nevydrzi, s bublinkou sa muz uzmieri inym sposobom (ved sa ani nepohadali) a lenuske sa muz ospravedlni slovne. len ten moj ma necha dusit... ved uvidite :grinning:
27. okt 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, to je uz davno tak u nas. som mu raz povedala, ze nech sa neopovazi mi nosit kvety a chujaciny ako cokolada a liebesbriefy... ze nech mi radsej kukuricu z KFC nosi... a doniesol uz asi dvakrat...
a z toho raz som mu ju skoro do krku nacpala...

ale dnes ked ju prinesie, tak budem uplne pasivna... nereagujem... chcem priznanie od neho, ze chape moj postoj k tej veci.
27. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar... neboj sa. nebude to take lahke ani u mna.
kukuricu seriem celu jak je.
bohvie, kedy dnes dojde z tej sluzobky, mozno uz budem spat a na kukuricove znamenie aj zabudol.
ale sral ho pes!

ja si tresknem vecer s kamoskou flasku cerveneho, nech vyzeniem maliarov cim skor a zalahnem.
27. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Damy hlasim, ze sme s MM dospeli po telefone k vete: Dobre zlatko, porozpravame sa o tom doma, nehnevaj sa. Teda on k tomu dospel. Ja mu na to len, ze OK. Takze uz sa to trocho upokojilo, uvidim doma co zasa vypoti ako ospravedlnenie.
27. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne nikto nezavolal :frowning2:
Ale Shaarka ma pravdu, my sa udobrime, ale budem musiet slubit, ze sa prestanem urazat...a to ja nebudem chciet, lebo slub aj tak nedodrzim...mna ked naserie, tak sa zdujem a so mnou moc nepohne...preco by som sa mala menit? Ved ma lubi taku, aka som :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mate niekto kontakt na gyn-five?
robia tam ten NT USG lebo na kramaroch to je desneeee,ani len dovolat sa tam nedaaaaa
hrozneeeee
27. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, ani mne nikto nevolal, ani nepisal.
a ani ma to nemrzi, je mi jasne, ze ked mi zavrci mobil, ze to bude on a ja chytim koprivku... :cry:
27. okt 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ja som spokojna, lebo viem, ze on nezavola. niekedy zvykne naobed, ale dnes urcite nie, pretoze je na mna nasraty, lebo som sa nanho nasrala ja a vcera vybuchla. takze ma fajne potresta a nebude sa so mnou bavit x dni. dobre, ze? :angry: :grinning:
27. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, a nebude ti dobre par dni?
ja by som bola najradsej, keby ani nebol doma aspon do piatku...
27. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pumi, tak ide o to, ze on doma bude a bude ma ignorovat. a to ma uraza este viac ako vsetko doteraz.
nebudem vediet normalne spavat, nebudem sa vediet nanho pozerat, mame jednoizbak, nie je to jednoduche. takze jeho urazenost je pre mna fakt obrovskou zatazou. ak nechcem, aby bol na mna zly, musim prist ja za nim. ale logiku to nedava, lebo prave ja som bola ta, co som mu vytkla jeho nezaujem (zase raz) o rodinny zivot...
a uz ma to nebavi.
takze skusim ignoraciu a lá MM, uvidime, ci zaberie :grinning:

a okrem toho, uz som o tom popisala viac nez dost, ani si nezasluzi taketo rozoberanie problemu. on si sedi spokojne v praci, ma hlavu niekde inde a ani mu nenapadne, aby sa trapil, ze co robim doma, ci sa netrapim ja, alebo ze ci som vcera tak nahodou nemala trosku pravdu. :grinning:
:angry: :angry: :angry:

takze: ja na tuto temu koncim, ozvem sa zajtra, ze co a ako, hej? :grinning:
27. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, ved nemusis o tom pisat...
ale chapem ta, total. ze to bude tazke pre teba, ale VYDRZ, si nejaka BoZena = BOzska ZENA, nie? :grinning:

a este sme dnes nevarili, takze??? kto ma dnes co na obed??? :wink:
27. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja furt kolozvarsku, lebo MM si u dnes protestne ani do prace nezobral, asi radsej pojde s kolegynou na obed :angry:
a ty?
27. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam z nedele pecenu kuraciu nohu s ryzou a s kyslymi uhorkami.
a dnes som spolubyvajucemu ani ranajky nespravila. keby si videla, ako sa montoval s potravinovou foliou, kam si chcel zabalit desiatu... nakoniec to cele roztrhal a zabalil si bagetu do kuchynskych utierok papierovych, lebo ani servitka mu nebola dost :grinning:
som sa na nom bavila... sak ale, ma rucky, zdrave, nech sa postara...
27. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halooooo
27. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no halo leni...
kedze ja nie som tehula, nemam ziadny kontakt do ginfivu ci co to zhanas, preto nereagujem na tvoju vyzvu... :angry:
27. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi to je uz vybavene, len som ostala prekvapena ze moj gynda robi tie vysetrenia a neposlal ma tam ale na kramare
tak ale na kramaroch je to zadara, a tu sa plati
no radsej zaplatim a budem na presny termin ako cakat poldna na kramaroch ci ma vobec zoberu
27. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka,
preco chces ist do gynfivu ?
27. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa ahoj, len na NT USG lebo dostat sa na kramare je hotove umenie
tu si priplatim 10 eur ale mam pevny termin
a haluska je ze pojdem ku svojemu gyndovi, heh
on mi to ani nehovoril asi nechcel aby som platila
27. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauteee :slight_smile:

Tak mam NT za sebou, bolo so fajn :slight_smile: male ma nosovu kosticku, NT je 0,99 mm, na oboch rukach po 5 prstekov - som sa smiala z tejto inormacie :grinning: :grinning: pozrela aj srdce, zaludok, mozog, 3 pupocnikove cievy, vraj secko ok :slight_smile: a od hlavy po kostrc ma 6 cm !! Odlahlo mi :wink:

Uz obedujeme? Ja som si dala polievku este z osoboty - bravcovu, a dalej netusim co budem jest :sweat_smile: :sweat_smile:
27. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka ano?tak super, gratulujem
a to NT ma aky rozsah ze je to este dobre?
27. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenoc neviem, len Shaarka mi nasla ze do 3 mm je to ok, nad 3 mm je to patologicke.... Mne stacilo ze doktorka povedala ze je to ok :slight_smile:
27. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je super, ja to mam 11.11
27. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Citam ze hasterivy pondelok bol? Inak hej, vcera bol hnusny den, aj v telke davali ze najviac depresivny den za rok 2009 - hlavne kvoli tomu ze prvy PONDELOK po zmene na zimny cas + pocasie + skoro tma :grinning: :grinning: ´
No ja som v sobotu mojmu vycistila zaludok, co som sama musela ist na pohotovost levbo herec bol "zit" a samozrejme o 5tej rano som ho nemohla zobudit.... Tak ale odvtedy sa snazi.... Horsie je ze my sa ani nemozeme teraz "udobrovat" .... Chcem seeexxx !!!!! Uz normalne dostavam chut aj ked sa dvaja bozkaju v telenovele :slight_smile:
27. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka o je v pohode, to ja tiez
27. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni aj vy abstinujete?
To je na nervy, teraz konecne, ked po 30tke som si tak naozaj zacala uzivat :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok