• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
anax no toto nepochopil troska ale inak bol super... :grinning: :grinning: :grinning:
nastastie.... :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som svadbu nemala, ale co som bola na svadbach tak sa tam hralo toto:
Love Rescue me - U2
Dvaja - Grigorov
Somewhere over the rainbow - neviem od koho :slight_smile:
Uz nejsem volna, ty nejsi sam - Petra Janu
Zvony - Nedvedovci
Mam krasny sen - IMT Smile
Lubim Ta - Docolomansky
27. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon ze tak:slight_smile:))
27. okt 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No skoda, ze sa nejdem vydavat, s Vavenkinho repertoaru by som si vybrala :slight_smile:
Nellie dobru chut a dufam, ze nas sem zajtra prides poprovokovat s tvojim volnom! :slight_smile:
PS: ozval sa mi stary...ze mu mam zavolat, co po praci...no uz volaaaaaam...haloooooooooooooooo
27. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj brat mal tri orisky pre popelku od bartosky :wink: to je tiez valcik
27. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali sladak, lionel richie and diana ross endless love , ale mali sme presne vyratane, a tusim v nejakej 2minute 40sekunde to prebehlo na rychlu pesnicku...Suzi Quatro & Chris Norman – Stumblin’ In
a bolo to supeeeer

nechceli sme, 5 minut sami sa susit na parkete... a muckovat sa tam
ludia to necakali a vyzeralo to fajn....
27. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali vnejake neviem ktorej minute v choreografii priichod rodicov a rodicovsky tanec, na par stratenych taktov to celkom dobre vyslo, akurat v com sme mali problem bol ten ze sme tancovali hned po polievke a ludia nechapali ze preco este nemaju hlavne jedlo na stoloch,ale tak zachranovali sme situaciu kucharovi lebo mu nesli dobre rury a zemiaky este neboli dopecene...no proste improvizacia :grinning:
27. okt 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, parada!!!

tak mu volaj, neee?? :grinning:
ten moj ani nahodou.. len vidim, ze ma zapnute blekberi na nete...
sral ho pes, ja sa neozyvam...

ja som nemala svadbu a ani nechcem, ale ak, tak raz mi bude niekto spievat palondera - laska...
ale ne na tancovacku, ale ako "pochod" alebo pri gratulaciii...
(ak to bude na tom mauriciu, tak len asi cernosi mi budu gratulovat, ale nevaaaa :sweat_smile: )
27. okt 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma, inak, palonder, to je kraaaaaaaasne, ale smutneeeeeeeee !!!!!!! to nieeee
27. okt 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Puma nevolaaaaaam, necham vytrapit, zavolam, ked skoncim...
A na Mauriciu nie su cernosi moja!!! :grinning: Su len trosku tmavsi od nas, ale velmi sympaticki a mili ludkovia...a isto ti budu gratulovat, aj dary dostanes...kokosovy orech, ananas a tak :grinning:
27. okt 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://anymedia.rajce.idnes.cz/09_Lubica_Peter_WEDDING/

anax, na viacerych svadbach som videla, ze sa tancovalo medzi jedlom :slight_smile:
len to malu na poslednej tu nevyhodu, ze ako niektori cakali na jedlo, tak si skracovali chvilu chlastanim a tak ked jedlo priniesli, uz sa toho nedotkli, lebo im bavilo. a rychlo sa vykoncili. no katatrofa.
a tak dobra rada: svadobcanov poriadne nastopat a az potom do nich liat alkohol :grinning: :grinning: :grinning:

puma, ani moj sa neozval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari...co je to nastopat??? Lebo naslopat viem, ale potom liat alkohol? :astonished:
27. okt 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi pekne foto, shaarka.......
len sa mi nepacili saty nevesty :slight_smile:
27. okt 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
naštopať ako hus :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby odbočím vám od témy :grinning: platili ste sa obrázok z ultrazvuku?
27. okt 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam u mojej gyndosky sa neplati, ale co som dnes bola tak tam tusim 3,- eur za fotku pytaju.....
27. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial ziadny nemam, ale budem uz pytat :slight_smile: zajtra.......
ani neviem, ci ma lekarka moznost vytlacit to.......
27. okt 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, tam u dankovcika 7 E
27. okt 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len tak... lebo pri najbližšej poradni už chcem pýtať... zatiaľ mi sami od seba nedali :grinning:, tak či si mám nachystať nejaké loooove..... chodím k Huliakovej, za slobodna Mikulovej.... tak uvidíme... lebo platím za odbery, platím za potvrdenia, za kondómy na ultrazvuk :grinning: tak určite budem aj za obrázok arašidu....
27. okt 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka presne.... objednávala som sa už ku Dankovčíkovi a sestrička mi rovno do telefónu povedala, že za vyšetrenie sa platí 7€ :rolling_eyes: ts
27. okt 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, 7€ za vysetrenie + 7€ za foto, tak som to myslela
27. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka :astonished: :astonished: :astonished: 7€ aj za foto??? No sorry, ale nekradnem :rolling_eyes: by ma zaujímalo, čo je na tom obrázku také drahé
27. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari si si ista?
27. okt 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak som si minule precitala a tak mi potvrdila aj kamoska, co tam uz bola.
tak uvidime zajtra :wink:
27. okt 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, som tu len na skok, lebo už letím z práce .... Shaar držím zajtra palce na NT a následne aj na Tripple testy... Ja idem na sono 6.11. - to už by sme mali byť 18tt +5 ... Dúfam, že všetko bude ok... Len ma trápi, že som zatiaľ nič nepribrala a bruško mám také mini mini asi ako keď som sa v minulosti lepšie najedla.....Tak dúfam, že bábo rastie ako má...
27. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati, aj ja drzim palce :dizzy_face: dik. a s bruskom sa netrap, urcite nie si sama. ja mam bruch aj za teba :grinning:
a obcas sa ukaz na pokec :wink:
27. okt 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky, nestazujte sa - to ja si mam vraj nachystat 10 - 13 € za NT sono!!!!! Ale shaar, 7€ za fotku je strasna cena - u nas chcu 3

a este k tym svadbam - ja som si v kostole pri prichode pred oltar dala zahrat toto - http://www.youtube.com/watch?v=7nXR1DDM85g&feature=related
...bolo to bez spevu, s violoncelom....ako prvy isiel moj drahy a ja az hodnu chvilku po nom, chvilku si na mna musel pockat......este ani obrad nezacal a ludia uz zrevaniiii...len ja vysmiata :grinning:
27. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam ty platis aj za kondomy co dava na sono??to myslis vazne?
za prvy obrazok som neplatila, uvidime co dalej
dalsi ultrazvuk mam na klinike, a tam platim len za objednanie, ale ci aj obrazok to neviem
27. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, to nech ta netrapi - kamosky sa lekar v 23tt pytal, ci zhltla ceresnu :grinning: ...vobec nepriberala, az na konci ....pribrala celkom 7 kil a ma zdraveho chalana :wink:
27. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam na obrazku ani nic ale ten papier je drahy, tak preto sa to plati
ale pocas tehotenstva mas narok na 3 ultrazvuky, aj foto zdarma pokial viem
ja odkedy som tehu som u dr. nic neplatila
27. okt 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok