• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
dzou,tak duufajme ze too :sweat_smile:
on vie,ze mi moj gynekolog doteraz vzdy robil utz len zo spodu,aa on sa hanbi pred gynekologom ze by ma videl dole a gynekologa pri tom :confounded: no co na to povedat,len to mu poviem,z trucu,ze nekcem aby isiel,ze mne to moze byt jedno,ja babo vidiet budem,aa ked on chce prist o taky zazitok nech nejde,jeho problem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou cik-cakovy je ten najsamlepsi... :grinning: :grinning: (mam to odsledovane ze vacsinou take koncia // )

ja sa tesim len na to udene masko co si dam... :grinning: :grinning: ale inak to jest nebudem.. s :confounded:
tudena traslava polievka... :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie tak dufam, ze mas pravdu :wink:
a presne traslava polievka bleee mne to take blee pripada :slight_smile: :grinning:
27. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no tak uz chnapem ... no tda mm by nemal problem :grinning: ked som sa ho aj pytala ci ce byt pri porode tak povedal ze si to nemoze ujst ako to vyjde z .... von :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam,co si skor zrobim huspeninu alebo kapustnicu?? :grinning:
huspenina je bajecna vec,jedna z naj pochutok,lepsie ako sladkosti a podobne :dizzy_face: :dizzy_face:
mne sa to nezda az tak mastnee a k tomu ten ocot a cibulka,zavidim ti nellie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kapustnicu uz treba nechat na vianoce :wink:
27. okt 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked uz ze s ocom a cibulkou tk radsej tlacenku :dizzy_face:
27. okt 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi pomáha, ale len cca 5-6 hodín :grinning: ale musím sa krotiť, lebo tú colu by som stiahla liter na posedenie :sweat_smile: :grinning:
27. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak shaari ma pravdu :wink:
27. okt 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi poslem ti cez UPS???? :grinning: :grinning: :grinning:

ja mam dilemu co zajtra navarim ked uz som doma... :sunglasses: :sunglasses: viem ze drahy sa bude tlacit huspeninou s octom a cibulou - to zas bude vražedny dych mat... :grinning: :grinning:

inak ani MM by asi nesiel pozriet na sono ked sa robi vnutorne.. :sweat_smile: :sweat_smile: predsa len nemusi vidiet vsetko a asi by to aj mne bolo neprijemne aby sa pozeral ja do mna tasne doktorka tu kulmu a tie zvuky.. lebo ta moja harfa nema na uzv navlieka mikrotenovy sačok.. ale to som vam asi spominala.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,o porode sme sa nebavili,ale mala som pocit,ze by kcel ist..
minuly mesiac som s mm bola dohodnuta,ze pojde so mnou na nt vysetrenie tj.ultrazvuk..
isla som par dni skor,nech mi urobi vyter,ze sa mi nieco nezdaa,tak on ze urobime utz skor...bola som troska smutna,ze som nevedela ze moze ho urobit aj hned,aa mm nebol so mnou..
ked som mu povedala,ze mi ho spravil,tak bol smutny ze ho nevidel....teraz mu hovorim,ze mam poradnu 3 novembra,ale zajtra musim skocit za gyndosom,ze pre istotu bude sediet v cakarni keby sa gynekolog rozhodol ze mi spravi utz..a on ti povie toto..tak som ostala ako prefackanaa :confounded:
27. okt 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som to napisala jak hotentot.. - nema na kondom asi tak navlieka mikrotenovy sačok to malo byt... :sweat_smile: :grinning: :grinning:

a teraz v piatok som uz sla na preventivku s kondomom v kabelke a ona mala sono mimo prevadzky... :grinning: :grinning:
a ja som sa tesila ako jej ten kondom dam nech ma netyra uz tym sačkom konecne... :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, tak na tuto prilezitost by si si doniesla kondom, tak sa dohodneme, ok? a ked nemas, ja ti nejake zvysne poslem :wink: :grinning: :grinning:
a moja to robi tak, ze secko pripravi, na monitore nastavene babatko, a potom ja kricim z lozka s vibratorom v suske na MM, aby dosiel dnu, on len spoza jej chrbta pozera na monitor a ocka sa mu smeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi mozno si predstavil ake mu to bude moc neprijemne... :sweat_smile:
on to podla mna nemyslel zle... ved on si uzije uzv potom ked sa uz budu robit zvonka cez brusko :wink:
a ty mas muza - doktora??? vies ono by to bolo pre neho asi fakt divne sa pozerat ako sa ti tam cudzi chlap špara... :sweat_smile:
27. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie :grinning: :grinning: hej pochopili sme :slight_smile:
pipi sak este mozno zmeni nazor ci?
autor
ale baby, hlavne nellie, nedramatizujte :angry:
ja nedramatizujem len som sa na to pozrela trocha z pohladu chlapa.. a ten môj by to tak urcite vnimal ako ho poznam.... nechcela som dramatizovat...
27. okt 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co kde ste vsetky zmyzli :confused:
27. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu ešte chvíľu :grinning:
27. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. okt 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som si zdriemla, neviem co budem robit v noci :grinning:
Ja som tiez svojho netahala kym sa robil utz zo spodu - resp. som ho ani raz neziadala aby siel a sam sa neponukol.
Dnes bol so mnou prvykrat a predpokladam ze este pojde najblizsie az v 20 tt na morfologicky utz a ked si dame 3D a to je asi tak vsetko.....
27. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa nachvilu stratila... prisiel mm s jednym typkom :confounded: teraz ho siel odviest domov tak este chvilu popisem a potom sa budem venovat mm...
27. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou kedy testis? :wink:
27. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak akurat to rozoberam v julovkach ze ma laka zejtra ak teplota otane hore ale bojim sa to budem 13dpo zajtra ale lf mam 14dni takze mrcha ma prit v piatok tak neviem ci mam cakat do piatku alebo nie ach jo :unamused:
27. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou a co hovori citak?
No - ja som kazdy mesiac testovala uz od 10 DPO, som to uz brala ako adrenalinovu zabavku :wink:
27. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no citak.... nechcem to tu moc piast ale citak je dobry :wink: a prave preto sa bojim testovat :frowning2:
27. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave ja som raz testovala 9dpo a nechápala som, prečo tam nie je aspoň duch :grinning:

dzou nebooooooooj :slight_smile: viem, ľahko sa mi to teraz píše (ja som pri každom očúravaní mala triašku rúk :sweat_smile: ), ale ja by som na tvojom mieste zajtra testla... z ranného moču :slight_smile: ale samozrejme podľa teploty :slight_smile:
27. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm... Tak to nechaj na piatok, ked sa bojis..... Drzim palce velmi velmi :slight_smile:
27. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze dosiel domov,a ja ze nekcem aby isiel,aa on ze ale on chce,ved on mi nepovedal ze nekce,len ze sa hanbii :grinning:
a ja ze nie nie nech nejde a on ze ale on kce,no tak dobre hovorim :grinning:
mozno uz mi bude robit utz z hora,kto vie a zoberiem si saty,takze aspon tak :wink:

uz ked ja by som sa mohla hanbit,ale tak ja som zviknuta na kukanie viacerych doktoroch naraz.. :grinning:

kapustu mozno fakt necham az na vianoce,mne nedoslo,ze to uz len dva mesiace necele :sweat_smile:
27. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby

mam otazku.. MM dnes rentgenovali - buduci tyzden ide na spermio - neposkodi ich ale rentgen??
27. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok