• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
babyyyyyyyy hlavne tým svojim chlapom nevyhovárajte z trucu niečo, prečo sa konečne rozhodol :grinning: Môj manžel hneď skonštatoval, že zrejme mu to príde také "nepríjemné"....

nerobiť z komára mega muchu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
27. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidim vavi sak zajtra podam hlasenie :wink: ale asi az na vecer ale sak graf mozte kuk na anymedii...
pipi tak teda ide ci nejde :grinning:
27. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa prave tak najedla toho udeneho masa z tej huspeniny... asi mi bude bleeee... :sweat_smile:

drahy ma zas vysačkovalo ako vzdy.. :grinning: to je strasne ked je doma... :grinning: :grinning:

mne zacina byt fakt nejak divne - naco som tolko toho pojedla.. ach jaj - to som cela ja :sweat_smile:
27. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zasa ste niekam zmizli vsetky.... :sweat_smile:
27. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ja som sa pytala na predoslej strane-ci neviete naaahodou ci rentgen ovplyvni spermiogram - na konci predch.strany...... ale asi neviete,coo? :fearful:
27. okt 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga,nechapem ze co? :unamused:

ja viem co robim a preco,moj manzel minule strasne chcel ist na utz a bol smutny,tak som ho musela utesovat ze hlavne ze je babo v pohode,aa teraz ked hovorim,ze ma moznost tak sa cuduje...ale to bol asi len sok,uz mi asi sto krat zopakoval,ze strasne kce vidiet..
zalezi mi na tom preto,lebo je to krasny pocit a chcela som aby ho aj on zazil..

nellie,gastany sa uz posielali,preco by sa nemohla aj huspenina? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dzou,testni zajtra,budes vediet na com si :wink:
27. okt 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati tak toto veru neviem ci to ma vplyv na spermiogram.. :confused:

pipi tak zeby zajtra svihnem misku do obalky??? :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka ja netusim.... Nevygooglila si nic?

Pipi je to fajn pocit, ale ten moj to dnes nejak neprezival... Sa ho pytam: Sa tesis, ze si videl nase babatko? A on: Ved som ho videl vcera na fotke :grinning: :grinning:
Ale ja sa hlavne tesim ze pocul z ust doktorky ze je vsetko v poriadku :wink:
27. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati, ja neviem, ale skor si myslim, ze nie.
a hlavne spermose dozrievaju 72 dni, a tak po minulotyzdnovom RTG by o tyzden na to nemalo byt nic pokazene - ked, tak o tych 70 dni :wink:
27. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari no sak dozrete by teoreticky mohli byt oziarene :confounded: teda som sa teraz tak nad tym zamyslala :slight_smile:
27. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hej...
a co mu rengenovali?
27. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,sak co ved je stuhnutaa :grinning:

teoreticky si aj ja myslim,ze by ich mohlo oziatit :zipper_mouth:
27. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oziarit
27. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,pre mna je fajn slabe slovo..ked som minule hovorila ako sa babo vrtelo vysla mu az slza,takze viem ze by sa mu to pacilo a ze by bol rad :wink:
27. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi ale ved jasne, kazdy je iny :wink:
27. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu toho popisali kym som bola bez netu idem kuk
27. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shar rentgenovali mu hrudnik vcera - a na spermio ide buduci tyzden....

a dobre ranko kocky - jeej som tu prva :slight_smile:
28. okt 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achojte :slight_smile:
Tini coze si nemala net?
Kati moj skromny nazor - nemalo by to mat vplyv :slight_smile: Inak pekny grafik, netestujes? :wink:
Aj dzou ma pekny, drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja som dnes nejak nemala spanok, uz od siedmej som hore :rolling_eyes:
28. okt 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... tak uz zase v pracovnom kolobehu...
shaar, som zvedava, ako si na tom doma...

my sme mali vcera ddllllllhyyyyy rozhovor. bez vresku, ale aj tak sme sa nikam nepohli... takze... rozpravame sa, ale "pracovne"... asi budeme pokracovat dnes. will seee.....
28. okt 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi :unamused: a aky si mala pocit z toho rozhovoru?
Inak Shaarka ma ten NT screening dnes, dufam ze bude vsetko ok :dizzy_face: :dizzy_face:
Moj siel vcera na fotbal a potom uz klasika do krcmy, ale som mu nakazala nech je do poldesiatej doma.
Dobehol zadychcany o 21:35 :grinning: :grinning: mal stastie chlapec :wink:
28. okt 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute :slight_smile:
no tak my nic vcera, okrem toho, co som uz pisala.
rano sa pyta, ci sa hnevam este, a ja na to, ze nie, ved som sa po noci zazrakom prestala :angry: :angry: :angry:
tak isiel do roboty.
on ma na haku, on si pocka. ved nech si pocka, tentokrat ma nezlomi.

a jeho trestom bude to, ze nepojde so mnou na NT, beriem segru. pochybujem, ze si spomenul, i ked vcera som do telefonu hovorila ocovi, ze idem na vysetrenie, ale pochybujem, ze mu to doslo.

bola by som velmi hnusna, keby som si vypla telefon?
28. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze, nevrieskali sme po sebe. takze to bolo pozitivne.
jedine, co som po nom chcela, aby akceptoval moj nazor, ktory sa odlisuje od jeho...
stale mi argumentuje vecami, ktore pre mna nemaju ziadnu vahu...
bola som unavena, uzavrela som to tak, ze v tejto veci sa asi nedohodneme...

ale nemam z toho zly pocit, len sme jednoducho prisli k prvej prekazke, ktoru nevieme preskocit...
uvidime co bude, snad sa to casom podda...

ten tvoj ako poslucha?
ja by som mojmu volala 21.31 ci nezomrel niekde, alebo ci ma londynsky cas? :wink:
28. okt 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka "nebojíš" sa, že kvôli týmto večným trestom, výčitkám, vyhrážkam, kázaniam sa tvoj manžel jedného dňa zbalí a odíde niekde, kde bude pokoj a kľud? Nechcem byť zlá, ale mňa by pri tebe asi porazilo :zipper_mouth: Tým netvrdím, že tvoj manžel je bez chyby a viny, to určite nie.... ale.... :unamused: :pensive:
28. okt 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari na tvojom mieste si ho nevypinam a kebyze naaahodou si spomenie/zavola, tak by som sa tvarila prekvapene a ze prepaaac, som netusila ze by si chcel ist, dohodla som sa so sestrou, pokojne mozes ostat v praci :wink:
28. okt 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam myslim ze sudis bez toho, aby si do shaarkinho vztahu videla, a - tie vycitky a tresty kvoli niecomu su....
28. okt 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi no davala som mu akademickych 15 min :wink:
Joj skoda, no..... My ked sa vadime, tak moj vie take protiargumenty vytiahnut (je majster v argumentoch) ze sa niekedy nezmozem ani na slovo - a co vie dokonale, prekrutit vec tak ze ked idem do hadky zo 100% istotou ze on je na vine, po polhodine zo mna urobi vynnika a hysterku, normalne by si odmenu za toto umenie prekrucania zasluzil....Ale pomalicky za tych 3,5 roka sa ucim, co na neho zabera vo vojnovom stave :wink:
Dufam ze to tvoj aspon pochopil a uvedomil si, o co ti ide.... Drzim palec na dnesne pokracovanie :wink:
28. okt 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vynnika=vinnika samozrejme :sweat_smile:
28. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka "súdim" podľa toho, čo tu už pár mesiacov čítam.... ja by som už dávno mala zbalené kufre... dobrovoľne.... a že tie výčitky kvôli niečomu sú chápem, veď som to aj napísala.... ale shaarka vedela, koho si berie, aký jej manžel je, aké má vlastnosti a že sa bude asi ťažko meniť... už len ten jeho výrok, že on "prepáč nikdy nepovie...." :slight_smile:

a už som ticho :slight_smile:
28. okt 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no...
flam, trocha ma urazilo, ako si si mohla dovolit napisat, ze teba by pri mne porazilo. ale ked si taky svely odhadca povah, charakterov, spravania, manzelskych vztahov a vobec, tak klobuk dole.

a este mi nejde do hlavy, preco by si mala davno zbalene kufre... ja ho trestam? kazem? ano, vycitam, vyhrazam sa, ked uz som v koncoch :grinning: to som fakt zvedava, ako vy dvaja riesite konflikty.

ok, telefon nevypinam, len budem velmi sklamana, ked nezavola, a ked zavola, budem mat nervy asi tiez :grinning: ale tak ako sa rozhodne, tak bude. je inteligentny a aj dost stary na to, aby vedel, co ma robit. a ak jeho jesitnost zas vyhra, tak bude konecne raz potrestany viac ako ja :rolling_eyes:
28. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok