• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
mna ked boli hlava - nepomoze NIC....ani spanok,ani kava - proste nic... ja bohuzial len chemiu mozem... ked si ju nedam-bude ma boliet aj tri dni v kuse ... alebo aj tyzden...
28. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tlacenka mi nikdy extra nechutila, vzdy si len zobnem ked to mazel ma, ale celkom mi chuti ked je urobena ako kuracia...:slight_smile:)

dnes som dobre unavena akoby som celu noc orala pole :rolling_eyes: a to ma dnes este cakaju minimalne tri hodiny s dvoma deturencami...kiez by boli dobri.. :sweat_smile:
28. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, mne pomoze niekedy ked si tam na spanky tu cinsku mast ci co je to. Taku chladivu. Alebo klasicku Alpu. A na chvilu si lahni.
Ale ked mam boli moc a ani to nepomaha tak potom jedine chemia.

Puma taku fasirku v celku lubim aj ja. Davas tam aj vajicko???
28. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni ja sa snazim na bolest hlavy vela pit a polezat si...a ked uz to nepomoze, tak fakt len ta chemia, zial.
28. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim zavolam lekarovi ze co bo maporazi a zase chemiu si sama nenaordinujem pre istotu

takto blbo mi uz dlho nebolo, zeby cestovna horucka?
28. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, neviem ti poradit, nemavam az take bolesti hlavy ako tvrdis...
28. okt 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chystam sa vonku tak snad to pomoze, bo inak ma porazi
28. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile:
dnes ste ake rozšupnute.... :grinning: :grinning: :grinning:

akurat som sa na chvilku dostala ku PC - drahy siel kupit ovocie na "namestie" nasej dediny.. :grinning: :grinning: :grinning:
ja sa tak sulam.. vidno ze nebyvam casto doma a rano ma skoro slak trafil ked sa spustil dedinsky rozhlas :sweat_smile:
to som tak davno nepocula.. "na namesti nasej obce pri pomniku, predava sukromny podnikatel..." :grinning: :grinning:
nacvicena formula co hovori uz x rokov :grinning: :grinning:
a dnes sukromny podnikatel predava lacne jablka a mandarinky a tak... :grinning: :grinning: tak som na draheho urobila oči ze nech ide nakupit.. :grinning: :grinning:

aspon som sa na chvilu dostala ku PC...

akurat varim - šošovicovu polievku a mam nacistene zemiaky - idem robit francuzske... sme dobre davno nemali :sunglasses:
28. okt 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mnam Nellie, francuzske...no spravim take nieco aj ja! :slight_smile:
A inak ja by som chcela byvat na dedine...uz sa viem samu seba predstavit presne ako Eviku :grinning: :grinning: v Slnko seno, ale no nebolo im dobre? Takto v anonymite mesta to ani nie je taka sranda :slight_smile:
28. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli ale predstav si ku tej Eviku aj tie Kelišove a Cecilky, ktorych klebetam na dedine zarucene neujdes... :grinning: :grinning:
ono vsetko ma svoje pre aj proti.. v podstate sa na nasu dedinku nestazujem, nie je tu zle... :sunglasses:
mame tu aj skolu, skôlku, zdravotne stredisko, kino - proste vsetko :sunglasses:
28. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No take dedinske kino...co vam tam hravaju??? Dobu ladovu??? :grinning: :grinning: :grinning:
Ale nie, pre mna su aj dedinske krcmy take carokrasne :slight_smile: ...ja vzdy, ked sme na nejakej chate, kde je blizko dedina, tak vsetkych prehovaram, nech ideme do krcmy...to je ina krcma ako v meste. A nikdy nikto nechce ist, radsej sa opiju "zadara" na chate!
28. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dedinske krcmy su supeeerrrr :slight_smile:
Moj drahy pochadza z dediny, ja tam sice nie velmi rada chodim, lebo furt ma zapracu do nejakej roboty - taky cas pred rokom mi dali umyvat pred dusickami okna na dome smutku :grinning: :grinning: ale inak je tam super, hlavne vecer ked je uz po robote...
Nedele nemam rada lebo tam zas svokra zazera ze nechodim do kostola......
28. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi ze umyvat okna na dome smutky.. nervy moje :grinning: :grinning: :grinning:
ja do krciem moc nechodim nasich dedinskych.. drahy hovori ze to nie je nic pre mna... :grinning: :grinning: :grinning:

bubli - no momentalne kino nefunguje... naposledy tam davali tusim Fontanu pre Zuzanu :grinning: :grinning: :grinning:
sak dedina no... :grinning: :grinning:

a s tym kostolom - moja svokra nastastie kostol neuznava a mama si zvykla ze odmietame tam chodit... :sweat_smile:
ked idem tak 3x do roka a to mi staci....
28. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari - skoro som zabudla - drzim palce na vysetreni :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar by sa uz pomaly aj mohla ozvat, nie?
28. okt 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi predpokladam ze sa moce po meste a nakupuje :grinning: alebo zasli so segrou na kolacik :sweat_smile: :sweat_smile:
Urcite je ok......
28. okt 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ci bola objednana presne na hodinu... :sweat_smile:
a kedze ide so sestrou isto este pobehaju kade tade :grinning: :grinning:

mne tu jak rozvoniavaju tie francuzaky... :sunglasses: :sunglasses:
som este na vrch nakrajala na kococky anglicku slaninu som zvedva ake to bude... :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi vidim, ze zmyslame obidve rovnako :grinning: :grinning: :grinning:
lebo ja sudim podla toho ze keby idem ja s mojou segrou,tak isto to ma takyto priebeh... :grinning: :grinning:
ked sme uz raz spolu v meste tak to vzdy patricne vyuzijeme... :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja nestresujem, len som zvedavica :grinning:
28. okt 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky, secko ok, velkostne sme na tom presne ako mame byt 12tt+3, teda 6,12cm a konecne si pani doktorka nechala vysvetlit, ako viem, ze ktory tt a den som :grinning: :grinning: :grinning: a ze odteraz mam hovorit nie poslednu MS ale termin porodu :grinning: no a NT hodnota 1,62 co je tiez v norme :slight_smile: dakujem vam za spoluucast :dizzy_face:
28. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne... tak sa tesime :wink:
ale len tak potichu... lebo sme co??? sme obozretneeee :wink:

sme si ta vyziadali... :grinning:
28. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari fotku mas? Si pozerala kolko stoji?
28. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi a ty si tie okna aj umyvala??? Kokso to musi byt fakt sranda, asi sa prestahujem na dedinu, ale taku malilinkatu, kde ma bude kazdy poznat a ohovarat... :grinning: :grinning: :grinning:
Shaari tak super. Aj kolacik bol?
28. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fotku mam, vyslo ma to 7€+7€ :grinning: fotka je mala, prdolata, tvari sa to ako 3D :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli no hej, umyvala - svokra je tam totiz starostka, no co som jej mala povedat? :grinning:
Shaari no to je des, 200 Sk za prdolatu fotku, nech ide cely Dankovcik do teplych krajin, kokso dakedy uz fakt niektori nevedia co si pytat !
28. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este jeden gol: nevedela urobit UZV cez brucho, musela vaginalne!!! :rolling_eyes:
akoze to som nepochopila... a sa jej pytam, ze to preco? preto, lebo som tlusta? a ona ze nie, ze boli aj tlustejsie a nebol problem. ale neodpovedala, ze preco.
a musela som kaslat a ona mi stlacala brucho, az som sa zlakla, ze mu ublizi, lebo fitfirit bol zle natoceny, kedze ho brala zospodu :unamused:
28. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

shaarka,gratulujem,super :dizzy_face: ja ked som bola 12tt+4 tak bolo 6,12 :grinning:
ja som u svojho gyndosa platila za dve fotky a NT vysetrenie 9,70 eciek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
danovcik ti robil 3D Ultrazvuk? :confused:
28. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari jej, to male je krasne! Ja nikdy nevidim na fotke z UZV nic, ani neviem, kde je hlava, ale to tvoje je normalne cloviecik a ake pekne lytka to uz ma!!! :grinning:
28. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari,jeeeeeej aj ja kcem 3D fotku :sweat_smile: to je jake pekneeee :dizzy_face:
na tom ultrazvuku ste videli aj tvaricku? :wink:
28. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi u dankovcika pri NT automaticky prepina aj na 3D, ja som tiez mojho prcka videla, len ma nenapadlo vypytat foto :grinning:
28. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok