• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
jeeejjjj, shaaarrrr... paraaaadna fotka!

:grinning:

aj tie bruchate...
super... a jella tam v pozadi :wink:
28. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, shari kukam ze ty namiesto priberania chudnes hihi ja som sice neschudla ale na velkost brucha sa kazdy čuduje ze len 7kg mam navyse
28. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari ano ano, krasne otecky :slight_smile:
28. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,vauuu :sweat_smile: to bude riadny bucko tvoj maly :slight_smile:

vavi,aha,no skoda ze si nevypitala :wink:
28. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi ja sa chystam na 3D, takze este bude kedy :wink:
28. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne ani nedoslo, ze mi da 3D foto, proiznam sa, ze som si ani nepytala, sama mi vytlacila a dala - ale zas ako clovek trosku do toho vidiaci - som od tri dé ocakavala trosku viac. a hlavne za 7€ trosku viac. :angry: :angry: :angry: no nevadi.
a tvaricka? ani neviem... tym, ze mi robila vaginalny UZV, tak som mala hlavu vyvratenu a ledva som videla na monitor, aj tak mi zavadzal roh skrine, na ktorej bol vylozeny. takze zazitok to bohvieaky nebol.
a trosku som sklamana, ze na fotke nevidno babatku do tvare. ale tak co by som chcela 13tt, ze ano.
28. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - to je uzasna fotkaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
podla mna na to ze to je len 13tt je perfektna...
normalne som dojata... :sweat_smile:
28. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypada ze idem trpiet samomluvou.. :grinning: :grinning:
ale taka som vytesena ze ma sem drahy na chvilu pustil.. kuka Priatelov a smeje sa jak najaty... :grinning: :grinning:
a potom ideme do mesta aj s mojou maminkou pokupovat kahance a vence a tak...

ale mne sa to jak paci byt takto doma... :sunglasses: :sunglasses: a dokonca to akceptuju aj v robote, lebo ani jeden jediny krat mi dnes nazazvonil firemny mobil... normalne sila :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie to mas stastie :slight_smile:
Ja som ich mala dnes asi 12......Asponze mi nevolaju pred deviatou :rolling_eyes:
To standartka bola, ked som odletela na dovolenku v lete, furt jak na potvoru nejaky pruser a vyvolavali :unamused:

Aj ja som pozerala priatelov :slight_smile: len ked ja som uz secky tie casti videla.... Ale aj tak sa nasmejem, su uzasni :slight_smile:

Plany na vecer?

:dizzy_face:
28. okt 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co to opat ticha polhodinka??
baby kde ste?co nove?
28. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som tu aj ja :slight_smile: len u mna to zase vyzera na tichu domacnost, tak tu budem asi aj vecer :frowning2:
28. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz kecam sama so sebou zase ja :grinning: jaj ale sa mam...
28. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak som si schrupla fajne :slight_smile:
Bubli tak coze zas ticha domacnost? Sa ten tvoj nevie vpratat do koze? :angry:
28. okt 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevie Vavi...ty to budes chapat...ale nebral mi cele poobedie telefon, potom ma zrusil a ked som prisla domov, tak spal, samozrejme, zbehol s kolegami na pivko a nebolo jedno a potom si dali od zimy slivovicu...no comment!
Nebudem z neho robit alkoholika, pije malo, ale ked uz, tak nevie, kedy ma konca...
Ja som vlastne od neho potrebovala, nech skoci na nakup, ale tak uz nemusi... :angry:
28. okt 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, tu to dnes ale "zije" :grinning: :grinning: :grinning:
kde ste vsetky..??? :confused:

my sme sa akurat vratili od svokry idem do sprchy, lebo cela smrdim od jej madarskeho gulasu co akurat
varila.. :confounded: :grinning:
28. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
uz som tu aj ja
opat to vidim na tichu polhodinku na koniku ako tak sledujem tie prispevky,co sa deje baby?
kde ste?
28. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som tu :slight_smile:
A beriem spat moj predchadzajuci prispevok, lebo som drahemu krivdila, na pivo sice bol, ale dal si len 2 a spal, lebo mu nie je dobre, nieco ho obchadza..tak tento krat priznavam vinu :wink:
Ja vybusny a domyslavy tip :slight_smile:
28. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli ahooooj, my ako stare mohykanky :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning:

inak co sa dnes deje?od poobedia sa tu nic moc nepohlo
28. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja tiez neviem...v CR je sviatok, tak zeby sme svatili aj my?
A od zajtra su prazdniny, tak snad tu nebude zase vymrete... :frowning2: baby vstavajteeeee a podte na MK!!! :slight_smile:
28. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli no vidis to.. on chudak nachorlaveny a ty sa zbytocne domyslavo samonasieraš :grinning: :grinning:
inak dnes to tu fakt dobre stagnuje... :confused:

ja som obmedzovana mojim drahym... som tu iba ked on cika, robi si jest atd... :grinning: :grinning:
momentalne je v sprche.. :grinning:
28. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak sme sa akurat napraskali ... :grinning: :grinning: :grinning:
ja som jedla prvy krat v zivote huspeninu... :grinning: :grinning: a tak som sa vcera zapovedala a mne to asi aj chutilo :sweat_smile:
mnam, taka super bola.. som si dala troska z draheho misky mnam.. reku ked on ma vražedny cibulovy dych tak nech aj ja mam... :grinning: :grinning:
a hned po tej huspenine sme sprasili celu skatulku malych Milka milkinis... :sweat_smile:
28. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som si pokecala sama so sebou :grinning: :grinning:
drahy sa uz dorutil a uz vyhukuje jeho oblubene "a vyjeď kote" :grinning: :grinning: :grinning: a doda " zasa konik, nechapem o com tam stale pisete...." :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, to nie je spravodlive...ty to zjes a este aj schudnes...ja poctivo len o piskotach a zemlicke so sunkou a isto je kilo navrch :grinning: :grinning:
Moj drahy zase spi, ja nim teda obmedzovana nie som, ale je mi samej smutno...mne sa vobec nechce spat. A ani v telke nic nie je, ani tu nikto, teda Nellie, ktora bude zachvilu vyhostena osprchovanym mm a Lenocka, ktora je tehulina a isto pojde spinkat, ze?
28. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no. tak zemiaky su konecne v rure. ale ako to dopadne, to teda neviem :grinning:
hodim dalsi link, komu sa nechce, nech nim nestraca cas :sweat_smile:
http://anymedia.rajce.idnes.cz/10_Andrea_Robo_CIVIL/

uz je deväť hodiiiiiiiin!! nechapem, ako ten cas rychlo leti.
bubli, ja tu trosku s tebou posedim :wink:
28. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sak panelak, neem???
:grinning: :grinning:
My sme pozerali film - Zabavny park.... Celkom mile to bolo :wink:
Aaaa drahy zapiekol fajne cestoviny - co chladnicka dala - fakt sa mu podarili :wink:

Inak som si prave citala pribalovy letak lieku, ktory beriem proti krvacaniu - a tam neziaduce ucinky: bolest brucha, bolest HLAVY, vyrazky... No bomba :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babusky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nellie,ja sa pocikam z teba,ty ze si jedla studenu stuhnutu polievku hnusnu?? :grinning: :grinning: :grinning:
ja sa chystam urobit niekedy o tyzden :dizzy_face:

nakoniec mi doktor utz nerobil,dohodli sme sa ze to nechame na 3.november,vtedy mam poradnu...takze mm sedel zbytocne v cakarni :slight_smile:
28. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,myslis dicynone??
28. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja kukam panelak,ale pri tomto deji stiham aj citat aj pisat :grinning:
28. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No panelak uz skoncil a co ted???
28. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja chcem zemiacky piect zajtra, ale netusim s cim...dnes sa nakup nekonal, tak zeby tiez len co chladnicka da? Skusime :slight_smile:
28. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok