• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
pipi lebo duphaston obsahuje 10mg progesteronu a utrogestan 100mg teda ak si to dobre pametam.. ale tak mi to vysvetlovala moja doktorka ked som mala po duphastone nizku sliznicu, tak ze treba mi dat utrogestan, ten je silnejsi...
28. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie je to bomba, my sme to raz dostali na jednej oslave ako predjedlo, kokso tak sme sa nimi naprasili, som normalne nevedela prestat jest :slight_smile: jasne ze potom este 5 chodov bolo, som myslela ze puknem :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie prid zajtra na veceru, nemusis mat len take fajnovecky ako huspenina :grinning:
28. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ked bola ovulacia tak mrcha normalna a ked nebola tak mrcha taka aku mam teraz???dufam ze som to pochopila :sweat_smile:
28. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tazko kraska posudzovat, ale malo by to tak byt...ale napriklad ja som mala po vysadeni HAK slabu mrchu a ovulaciu som mala...ale mala som asi malu sliznicu...neviem.
Vav a cim tu bryndzu dochucujes?
28. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi duphaston je dydrogesteron, utrogestan je progesteron :wink: su to podobne, ale nie rovnake ucinne latky......
28. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi akurat som to vravela drahemu tie zemiaky a on hned ze kedy to urobime... :grinning: :grinning:

pipi no konecne si prehodila kotkodačku za mukotačku... :grinning: :grinning: treba aj zmenu sem-tam :grinning: :grinning:

kraskanz no kedze si ovulaciu teraz nemala, tak tu slabu mrchu ma na svedomi duphaston, predsa je to progesteron a on ti umelo vyvolal lutealnu fazu aj ked vlastne si ovulaciu nemala a tym padom po jeho vysadeni ti dorazila mrcha.. duphaston funguje aj ako vyvolavacka...
28. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale aspn nieco prislo koncne bez vyvolavacky dalo by sa to brat za mali uspech, nie??? :grinning:
28. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ak duphaston funguje ako vyvolavacka, tak ani by som to netvrdila...
Uspech bude, ked budes mat ovulku, kraska
28. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no tak potom stale nic no co uz uvidime dalsi cyklus co spravy teraz clostyl atd :frowning2:
28. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi sice hej teraz si spominam dobre pises ze duphaston je dydrogesteron nie priamo progesteron ale funguju podobne... :sunglasses:
len utrogestan je ovela silnejsi...

bubli kedy robis tie zemiaky???? :grinning: :grinning: :grinning: nastartujem alfonzu a hned som u vas... :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kraska odporucam merat bazalnu teplotu....
Vyzera to tak ze menzes prisla len kvoli duphastonu....
28. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hned nemusis Neliie, nemam upratane :grinning: :grinning: :grinning: ale prid kludne zajtra, okolo siestej bude vecera!!!
28. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraskanz nezufaj, ani mne hned na prvy krat clostil nezabral... :wink:
bola som na tom uplne ako ty.. same anovulaky a vyvolavacky..a uz druhy cyklus s clostilom som mala foliky... len potom mi zas na prd davala utrogestan ze mi vlastne blokla ovu a to je na dlho... :grinning: :grinning: :grinning:
ale fakt neboj, clostil ti ovu urcite nastartuje... :wink:
28. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli teraz by som urcite nesla.. sak som uplne naturalna v pyzame a mam na hlave papiloty :grinning: .. kym by som sa poludstila tak to by trvalooooo :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne ako Nellienka pise, treba trosku zobudit vajecniky, ale isto iste to nebude dlho trvat a budes sa tesit z ovulky...a tu bazalku odporucam vrele aj ja!
28. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj ja odporucam bazalku.. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
nedam na nu dopustit.... :sunglasses:
28. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie myslis ze urcite nastartuje ovu jaj bodaj by si mala pravda ake davkovanie si brala ty???
28. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellienka O.K., nebudem ta nutit....ale zajtra, ked zacitis tu vonu, tak ani papiloty nebudu prekazkou :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dyg jake maniacky na BT :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Vavi, to sme sa este nedostali k testovaniu :grinning: :grinning: :grinning: ti predame stafetu v radach potom :grinning:
28. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za vysvetlenie :wink: presne tak utros je silnejsii..ty koki ked som bola ja na umelom oplodneni,ja som brala 3 krat denne duphaston a vecer 2 tablety utrogestan do posvy a este som ho aj jedla,ty koki to boli ine konske davky :unamused:
28. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kraska to ze nemas ovulku by trebalo preskumat, hlavne najst dovod.... PCO? Stitna zlaza? Hormony? Cukrovka?
Nie je to az tak jednoduche.... Drzim palce aby si sa co najskor "nastartovala" :sweat_smile: :sweat_smile:
28. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave to ta prava pise... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
sme tu normalne ze "hnutie za teplomer v kuchyni " :grinning: :grinning:

kaskanz ja som ho brala vzdy v davkovani 2x1 ale viem ze ked nezabera tak ho beru baby aj 3x denne.. ved uvidis aky postup ti zvoli doktor... :wink: len hlavne nech ta poriadne kontroluje ultrazvukom, lebo sa zvyknu po nom brutal cysty robit... :unamused:
ale ja som rada za liecbu clostilom, bez neho by som urcite doteraz neovulovala... ja som ho brala asi 6-7 cyklov dohromady...
28. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi vau klobuk dolu s tymi davkami a neuskodilo to tvojmu telu??? :wink:
pozerate odsudene??som sa minule smiala lebo moja segra ma znamu co bola v base,aaa ta bola poburena,ze to tak v base nieje,aj ked je pravda,ze lezby su tam skoro secky :grinning:
No ved ja cestne priznavam, ja som bola zavislacka na teplomeroch a testoch :grinning: :grinning: :grinning: ale - nechyba mi to vobec :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja ked som bravala utrogestan oralne a nie šuškoalne, tak ja som bola jak nadrogovana... :grinning:
normalne som spomalene rozpravala asi pol hodinu a mala som motaky riadne..
potom som si ho zacala aj ja vkladat a bolo to ovela lepsie.... :grinning:
a tiez mi ho davala v konskych davkach 3x denne po 3 tabletky... :unamused: :unamused:
nelie, no prave preto mi nechal take iste davkovanie kedz som raz cystu mala a aj ma operovali nechce aby som mala znovu tak povedal ze nebude tlacit na pilu a ze aj tak malokedy sa podary hned na prvy krat nastartovat ovulku tak teda nebudem vesat hlavu dufam ze to zabere :angry:
Nellie, ked si zacala vetu ze pipi no ja ked som.... uz som sa zlakla ze to bude pokracovat .....bola v base :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok