• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no a grecko dost nizko na moje odhady
16. máj 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ale ved ten grek bol otrasny :sweat_smile: :confused:
16. máj 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ale ved uz je rozhodnute nie? :sunglasses:
17. máj 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja len ze som minule pozerala nejaky kratky dokument o eurovizii a tam hovorili ze je jeden z favoritov
jasne ze uz je rozhodnute
17. máj 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax aj ja som mu posielala a este jednemu ale ten nepostupil ale teraz neviem meno
17. máj 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem vam kocky :slight_smile:
17. máj 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada, skvela vec to je ta piesen :grinning: uz mozem ist spat, tazke dobru noc prajem damy :wink:
17. máj 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trosku som sa zabrala do hry ale uz asi spite.Dobru nocku teda,
17. máj 2009 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem krasnu nedelu, my idmeme k nasim na obedik takze papa
17. máj 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte ja sa ucim lae nakukla som sem... :grinning:
17. máj 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som nakukla nikto tu nieje? zasa nakuknem neskor
17. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lybba ahoj...akurat ja som tu sama :dizzy_face:
17. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, ze tu niekto je.....:slight_smile: mate tu toho vela a eurovision.....ja to vobec nesledujem...... zasa som celu noc rozmyslala.......obcas mam dojem ze na mna ten hore zabuda.....stale ma skusa.....vsetci kolo mna su tehotni len ja nie.....som stale docela v pohode ..ale obcas ma to dovedie k slzam....
17. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fly ako to robis ty? ako sa s tym vysporiadavas?
17. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lybba...eurovsion som ani ja nesledovala...sa ucim na statnice takze mam toho vyse hlavy :unamused: nuz a verim ti...aj ja to takto velakrat citim...kazdemu sa dari...maju krasne malinke len mne sa zda to cakanie na malinke také dlhé...a ktovie ako dlho to este potrva :confounded: okolo tehotnych zien prechadzam denne a tisko im zavidim to stastie...ale ja verim ze raz sa to podari aj nam... :wink:
17. máj 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to.....vcera mi akurat oznamili ze bratranec s manzelkou cakaju babatko.. holka je o 8 rokov mladsia ako ja.....brali sa tyzden pred nami......strasne im prajem ale v kutiku tisko zavidim.... len to tak zabolelo...lebo najprv jedna kamoska , potom kolegyna . potom druha kamoska.... a uz je to na mna vela...... verim aj ja ze sa podari a mozno je uz aj na ceste ale este o tom neviem.... mam dostat mrchu 24. a spinila som vcera malinko co sa mi nestava.....tak ktovie ......ale testov v nadeji ze sa to podarili som si spravola uz docela dost.... tiez nemam 20 a tak uz zacinam byt troska netrpezliva....
17. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: tak ja som prave po obede :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. máj 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky....co dobreho ste mali?
17. máj 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sama som, takze som si sama navarila a sama sa najedla :dizzy_face: no a robila som vyprazane sampiony v cesticku, zemiakove pyre a kysle uhorky, mnamka:slight_smile:))) o chvilku este dezertik, vcerajsiu strudlicku a kavicku a parada :grinning:

mimochodom, k tym tehulkam okolo, ja som v tomto podobne akurat ze mna to netankuje, ze ony su a ja ee...ja sa tesim z toho ze sa ony tesia:slight_smile:)))
17. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anax...nuz lybba viem ake to je aj moja kamoska je teraz tehu..ale prajem jej to aj vsetkym tehulkam...len aj ja uz xcem patrit k nim :slight_smile: no ja mam dostat mrch o 6 dni ale vcera mi bolo akosi zle..a dnes bolia prsia aj podbrusko trosku bolelo ale to asi bude PMS...nuz uvidme :wink:
17. máj 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fly:slight_smile:))

som si odskocila umyt vlasy, vcera som si kupila novy sampon od nivea na vlasy vlnite akrepove, uvidim ci zabere, bo moje sa dost krepovatejeu :angry:
17. máj 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to bez debaty....aj ja tesim, ze sa ony tesia....mam z toho sama velku radost, tiez si preskakali svojim....a viem ze aj na mna raz dojde len mi tak luto prislo..... aj ja som mala vedetarianky obed.... drahy hraje s dalsim spolubyvajucim x box a ja si instalujem simsov do laptopu lebo sme dali novy windows...
17. máj 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pismenka zasa skacu vegetariansky som chcela napisat....ted az na tu polievku to bol masovy vyvar... :slight_smile:
17. máj 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze to bol vegetariansky obed ma ani nenapadlo, ale bol :grinning:
17. máj 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rada zeleninu na kazdy sposob.......aj vyprazanu kalerab je pochutka alebo tekvicova polievka ( ta chuti uplne jak masovy vyvar.....a nevravim o cukinovych plackach,,,mnam....a to zdaleka niesom vegetarian....
17. máj 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povodne som chcela robit hlivovy paprikas, ale najskor mi ho manzel ofrflal a potom som aj tak hlivu nekupila, tak som kupila sampiony a bolo toto..ale uz sa tesim na karfiol ked budu mat na trhu, taky fajny za par supiek :grinning:

ono vyprazana zelenina ani ako vegetarianske jedlo nemoze zniet, vsetko zdrave je zrazu nezdrave :grinning:
17. máj 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nieje ked vies jak to troska osidit......a ajtak nemusi byt vsetko uplne zdrave....niekde pridas, niekde uberies...idem ja po zmzku.... mala som len varenu zeleninu... :slight_smile:
17. máj 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ides pre zmrzku do mrazaka ci dakam do cukrarne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vies ze by som aj do cukrarne ale tu take nic nemame...( a ze vraj velke mesto) vlastne som tu videla len jedinu , v centre na Leicester square.....asi len rychlo zbehnem do obchodu a hned som spat.....moja oblubena vienetta.....tes sa!
17. máj 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajte mi tak pol hodky.....
17. máj 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok