• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no shaar, 9...... leti to..a v utorok uz 10 :grinning:
30. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nespinim ale uz si ircite rozkladaju nastroje ... zatial nic s mrchou ale 15dpo a test /
30. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vidim, ze ste potiahli :wink:
ja uz konecne doma po tour the doctors...
vysedela som si rad u pickuka a som rada, aspon to mam za sebou...
moj chlap je na mna pysny :grinning:

uz ste dnes varili??? :sunglasses:
30. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar setrim slovami:slight_smile:))

nemate niektora skusenost ako dlho trva kym vam kreditna spolocnost zrusi kartu u nich?
30. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sue.. :slight_smile:
ach hanba idem varit a upratovat a to som chcela aspon babovku spachat, hrozne aka som prispata, mozno je to aj tym meskanim menzesu....som nejaka divna
30. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja uz musim mat aku hodnotu dpo ?? :fearful:
30. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, :slight_smile:

dzou, vychadzalo nam to narovnako, tak ta idem kuknut a skooooda, ze len jedna /. :frowning2: Ale pokym neprisla mrcha, stale nie je nic stratene. :wink: Ja som dnes 14dpo.

A graf asi takto... :sweat_smile: :grinning:
www.fertilityfriend.com/home/29b1ac
30. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sweet, a test si si robila?
dobre by bolo, keby si merala BT :wink:
dzou, mas nejake pokazene testy, doprdele.
puma, a co ti robil?
30. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si tehuuuuuuuuuuuu mireag to som nemvedela :slight_smile: tak gratulacie velke :wink:
no ja tomu davam asi tak 0.000001% ze som tehu
anax ja neviem.... nemam kreditky
30. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mireag supeeeeeeeer, aj ja blahozelam, iste sa velmi tesis :dizzy_face:
anax, ani ja netusim
30. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ja nechapoem shari preco nemozu predavat len take ze sa na nich vzdy ukazu // :grinning:
30. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ano vcera vecer mne meska 13ty den dnes menzes a doktorka ako na potvoru ma dovolenku, takze nie sm na istom aspon kebyze viem ze mi meska a da mi vyvolavacku ale takto budme mozno cakat este tyzden lebo az vtedy ordinuje a poviem ti vplyva mi to negativne na mozog.
30. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mireag ty potvora, ty už máš 3 dni + a nepochváliš sa :grinning:
30. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, dakujem. :slight_smile: No presne. Mali by predavat take s //. Clovek, ked ma za sebou cca 100 snehobielych testov, je potom akurat v soku z tej druhej palice. :grinning:

monky, dakujem. No hej snazim sa tesit. :grinning:
30. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz som tu pomaly medzi samimi tehulami tak dufam, ze sa na mna nieco nalepi :grinning:
30. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou podme sa namazat lepidlom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pre // a mrnuska v bursku kludne :grinning:
30. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kanagon ??? :sweat_smile: neviem co lepsie lepi, budem kludne aj s volou smrdiet :D
30. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga, no MM ma stale brzdi, ze to nemam roztrubovat, kym to nepotvrdi dr., tak som to dala vediet len v pco teme, no dnes uz som sa nastvala, tak som sa prisla pochvalit, kua. :grinning: Pisala si, ze mavas stretnutia s wc misou. Kedy to zacalo? :sweat_smile:

Hej, hej, natrite sa poriadne. :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha si ma rozosmiala mireag....... aj ja mam stretnutie s wc misou ale ine :grinning: :grinning: :grinning: cistim zachody doma :sweat_smile: este ze su len dva.
Mne bolo nevolno az v nejakom tom tretom mes.cca a to iba vecer napriklad
30. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, mám takový skromný dotaz. Nevadí, když se u mně zatím neprojevují žádné těhotenské příznaky? Už z toho magořím (i když vím, že je to individuální), jestli je vše v pořádku. Ale zatím je mi moooc dobře, snad jen že poslední týden mívám pořádnou žravou :grinning: .
30. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mate fajn ze nemate kreditky, nam s manzelom ich poslali uz davno a vtedy mi nevadili, teraz mi vadia a chceme ich zrusit..tak budem musiet nastudovat papiere co nam k tomu vtedy poslali...

dzou, sweet kazdej davam polovicu z mojho kanagonu :grinning:
30. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mireag môj pokec s wc misou začal v 6tt a postupne sa to stupňuje :grinning: Ale neboj, keď ťa to postretne, tak si na to zvykneš :grinning:
30. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fresie..... prave som to pisala ja som nemala ziadne badatelne priznaky vobec som netusila ze osm tehu cyklus mi v tom case isiel lazo plazo takze ma to neznepokojovalo vtedy jedine co bolo take suvisiace ze som bola taka unavena dost a badatelne ale ani to mi nic vtedy nenapovedalo, a zrava som bola a som stale :grinning:

anax polovicu ???myslis ze to pri mojom stasti za poslednu dobu co mam bude stacit ?? :grinning:
30. okt 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, preventivka v podstate. musela som si zaplatit cytologiu, lebo som ju chcela teraz - skor ako by mi ju preplatila poistovna. v podstate som OK, po prehmatani a "pokukani". vysledky z cyto mi zasle mailom asi o 2-3 tyzdne... inak nic...
len ja som v tomto taka laxnejsia, lebo som vysrata z tych vysetreni...
ale mam to z krku, tak som rada, ze som sa hecla...
30. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, preco chcete rusit?
30. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet bude musiet, kedze celok medzi dve na viac ako dve polovice neviem rodzelit, jedine ze ti dzou venuje svoju polovicu :wink:
30. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frezie, nemusis mat priznaky...ani ja som v 5 tt ziadne nemala :wink: ...nestresuj :slight_smile:
frezie, vraj je to normalne, tak nemaj obavy. :slight_smile: Mne teda moooc dobre nie je.
Ja citim brutaaalne brucho a prsia uz ma dnes parkrat natiahlo, ale inak ok. Ja mam od vcera dofcu, tak oddychujem. :sunglasses:

flam, uuha a si na PN alebo v robote..? :sweat_smile:
nie nic nedam :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok