• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
děkuji monky za tvé příspěvky a názory, jsem ráda, že se s nimi podělíš :slight_smile: , je to pro mě nové, tak ať vím, jak se co nejlépe zachovat :wink:
30. okt 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frezie, nemas zac, je to len moj osobny nazor, prip. skusenosti :wink:
30. okt 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi uz maju mesiac a 3tyzdne :grinning: no da sa to, obcas riadna makacka ale zvladame :slight_smile:
sorry ze az teraz len som nestihala citat :sweat_smile:
30. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ahoj scarlettka to je krasne gratulujem k dvojickam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet ahoj a dakujem, akurat mam chvilocku pri odsavani mlieka :grinning:
30. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarlette, mas dost mliecka?
30. okt 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarlettka :grinning: zlataaaaa
30. okt 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky chvalabohu ano, zatial su vylucne na mojom mlieku a dufam ze este dlho budu, sice papaju z flase a ja poctivo odsavam ale da sa to :slight_smile:

sweet :wink:
inak co mate nove? kedze uz nestiham moc chodit a citam nemam prehlad :sweat_smile:
30. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tisko scarlettka obdivujem i zavidim :wink:)))))) v dobrom len :slight_smile:)) aj ked verim ze je to namaha aj s tym odsavanim, ja som kojila len jedno :slight_smile:
30. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte kocky ako ?
30. okt 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar uz som ta dlho nevidela, pozeram ze vy uz mate dvoch fesakov tak dodatočne gratulujem a prajem hlavne vela zdravička :wink: ostatne pride samo
30. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne je to unavne, najprv pol hodinu odsavam a potom ak mi niekto pomaha tak za pol hodku su drobci napapani, odgrgnuti v postielkach a ak som na to sama trva to hodinku a papaju v3hodinovych intervaloch
30. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf tni, nezabudla si ty na mna :angry: ? :grinning:
30. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ahoja dakujem :wink:
30. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky moja, sa neozyvali ale predvčerom tu bol tak som sa ho pytala ale som akosi zabudla dojst tu a ti napisat PREPAČ, takze je to stolastvo ATYP nejake aj mi vravel kde sidlia, asi na Sirpe myslim skus vygooglit
30. okt 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa zlakla, ze si sa zlakla :grinning: .... diik, to necham na draheho, nech si goooooo :grinning: ogli
30. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
scar, no teda, to je celkom husteeeee :sweat_smile: musis byt sikulka, teda.
a co, nedari sa im sat z prsnika? alebo preco odsavas?

kocky, ja si farbim vlasy normalne samponom, je to na 20 min a moj odtien, takze mi to pride take setrne...
aj wc umyvam, aj umyvadlo umyvam. aj riady. aj vysavam. sa mi zda, ze pokial problem nemamm, nevadia mi pachy alebo ma nieco neboli, tak robim vsetko normalne. poslucham, co mi hovori moje telo. ked povie lahni si, tak lezim aj keby traktory padali.
alkohol som este nepila, v prvom trimestri sa mi to strasne protivilo a teraz si dam aj nealkoholicke pivo a premyslam, ze varenemu vinku v zime neodolam... uvidime, spytam sa malej, ci mozem, ze co mi odpovie :grinning:
30. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny vecer prajem...Shaari ja tiez zdielam ten nazor, ze tehotenstvo nie je choroba a budem moct robit vsetko, ale ako sa poznam, skoncim v porodnici s vyrastenym melirom, doma spinava kupelna (to zo zasady musim robit ja :slight_smile: ) a nedam si ani rumove pralinky :grinning: :grinning: :grinning:
Ale varene vinko, hlavne cervene, mas na krvinky, to ti mala dovoli... :slight_smile:
30. okt 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa hlasim ze bryndzu nemali :unamused: ale kupili sme super udene maso uz bude aj do kapustnicky :zipper_mouth: a slaninu strasne dobre vonia tak zajtra budu halusky ale len so syrom a smotanou... ale aj milu som mala joooooj ako i to clovek vazi ked to furt nema k dispozicii :dizzy_face:
ako sa inac mate ?
30. okt 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka v nemocke boli este slabucky na satie z prsa a aj nejaky cas kym sme dosli domov a dovtedy papali z flase,,, a ked som im aj dala prsnik tak sa chytili potiahli 3x a pustili a hladali a hladali a hladali... tak krmime dalej z flase... a chcem to opat skusit len sa mi musia bradavky zahojit...
jaaaj varene vinko by som si aj ja dala, a priznam sa ze som si dala aj deci cierneho pivka a ochutnala som tak pol deci vinka minule :sweat_smile:
30. okt 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, tak aspon nieco...aspon ti nie je tak zle ako mne - som sa prejedla, ale inac dobre to bolo :zipper_mouth:
30. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no sak aspon daco :wink: :wink: a dnes si asi dame zase kebab :dizzy_face:
30. okt 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam, ten ja mozem :dizzy_face:
30. okt 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ale kuraci nie jahnaci...
30. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vymenime? ja ti poslem bryndzu, ty mne kebab :grinning:
30. okt 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne to by som brala :grinning:
a ako sa inac citis? nejake priznaky alebo tak?
30. okt 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, celkom fajn, sem-tam ma pichne v podbrusku, obcas mam kyselinu - pociatocne stadium :grinning: a popoludni na mna dolaha neskutocna unava....ale nemam sancu pospat si :frowning2:...tak asi tak nejak...inak vsetko ok, zle mi nebyva, negrckam :grinning:
30. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas dobre ze ti nie je az tak zle :wink:
30. okt 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, idem dat malicku "naporiadok", nech si s mm mozeme urobit pekny vecer :dizzy_face:
30. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak paaa
30. okt 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok