• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Co som dnes zmeskala? :sweat_smile: :sweat_smile:
30. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem vavi... odkedy si tu nebola :slight_smile: ale asi nic prevratne ... jaaaaaaaj hej mireag je tehu :wink:
30. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou super, pozitivna spravicka - sa mi zda ze som uz gratulovala - ale ak nie tak gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky neboj mna len tak nezastrasis hihi baby este zajtra som PN a uz budem volnaaaa :grinning:
30. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uf--- V telke je desny vyber.... Co ja budem robit? :confounded:
30. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostala som kosom - moje dve deti sa este hraju v izbe...tak nech sa hraju, este trosicku s vami popisem

tini, to je super, tak to by sme sa bud. tyzden aj mohli stretnut, co ty na to?
30. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hellou :sunglasses: :grinning: :grinning:
ja som normalne spala.. co teda u mna nie je zvykom :sweat_smile: neviem co budem robit v noci :grinning: :grinning:
a kukala som bez servitky... ta mazikova nervy moje.. to je chodiaca afektovanost s preplnenym vystrihom :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou...
30. okt 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi to mas pravdu program o prde.... :unamused:
dnes dojde po 2 tyzdnoch segra domov tak isto zapne na vecer na nove Mr. & Mrs. Smithovcov... :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzousephine... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vidis niekomu sa take afektovane opice s vystrihom pacia
30. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis to som uz viedela milion krat ja som si stiahla z netu ucastnici zajezdu tak idem pokukat....''kolik Karle'' :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam teraz taku maniu aj s mojou segrou ze kukame vsetky diely Dawsna a tam je Joey alias Josephine a vzdy ma napadnes ty ked ju tam oslovia... :grinning: :grinning:
vidis aka si popularna??? :sunglasses:
diki neliie :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweety ved jasne.. ja proti nej nic nemam mne sa paci to ako je ukecana len niekedy je to na mna az moc.. :grinning: pozerala si to?? ako kazdu tetu okolo seba volala Irenka?? :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou... :sunglasses:

inak ja som nikdy nevidela ucastnikov zajazdu :sweat_smile:
30. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ja by som teda taku tetu asi .....no asi by som nechodila casto len nutne by a porantalo :grinning: :grinning: :grinning:

nie nepozerala som to ale viem sit o zivo predstavit
30. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kikus, nasi isli na vikend - PREC - sviecky som uz kupil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Stary siel na pivo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: aaaaa - dnes nam dosiel komiiiin aaaaaa od pondelka mame zajednanu partu na strechu, KONECNE !!! :slight_smile: musim zobrat nejake decko a pofotit sa s nim kolo stavby, aby som tu mohla vycapit foto :grinning:
30. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mazikova je strasnaaa, musim prepnut ked ju vidim, neda sa, normalne sa neda :unamused:
30. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav tu reklamu milujem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

" mam napustit vanu???" :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie len mam strach ze mi z toho do vianoc hrabne :grinning:
30. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi dobre :grinning: :grinning: :grinning:
nellie kukni celkom dobry film potom pochopis co muslim tym ''kolik Karle''
30. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze zobrat nejake decko a pofotit sa... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale ano foto bez dietata ti tu neprejde devenko.. :grinning: :grinning: :grinning:

aj ten moj by bol uz isto na pive ale este je len na ceste z nemecka tak pekne maka... :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ucastnikov som tusim videla, inak ta bolivkova dcera chuda jake je skarede :sweat_smile:
ahoj kikus ???? :grinning: :grinning: :grinning: nasi isli na vikend prec, sviecky som uz zohnal mam napustit vanu ? oo tvoj Mato...... tak toto moja mala stale dokola
mne tak minuly rok hrabalo z kazdeho kuta este aj v autobuse mal kazdy druhy pubertak zvonenie..
"vianoceeee šala laaaaaaaa... " :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauuute :slight_smile:
co sa tolko smejete?ja som prave dosla od svokry,sme papali sosovicu s cesnacikom a fasirky,mnam fajne to bolo velmi :dizzy_face:
ja sa asi zblaznim to bude najlahsie...
jeeezis zase fasirky ..jeeeeeeeeeezis teraz som si spomenula ze somnekupila struhanku :angry: :angry: :angry: :angry: v tom svk obchode do kelu :angry: :angry: :angry: :angry:
30. okt 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam ziadne maso doma :unamused: neviem co navarim teda ale struhanku mam mozem ti zicat
30. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok